РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
Аватар
горан
Мнения: 440
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 17:46
Риболов: Тролинг, джиг, кльонк
Местоположение: Казанлък
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от горан »

А, що бе колега какво му е на стила на споделяне :evil:
Хората си се хвалят, че някога, някъде са ги съдрали, надрали, убили и т.н.
Ако не се похвалят тук, макар и без да кажат нищо съществено, как ще разберем за техните чутовни подвизи и разкривени и разпънати .... закопчалки.
:tup:
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от bozaka »

горан написа:А, що бе колега какво му е на стила на споделяне :evil:
Хората си се хвалят, че някога, някъде са ги съдрали, надрали, убили и т.н.
Ако не се похвалят тук, макар и без да кажат нищо съществено, как ще разберем за техните чутовни подвизи и разкривени и разпънати .... закопчалки.
:tup:
:lol: :lol: :lol: :tup:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Аватар
grouper
Мнения: 98
Регистриран на: Пон Яну 16, 2012 15:10
Риболов: трапезен
получил Браво: 2 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от grouper »

Гледам че доста хора вече им рпечи споделянето......празни приказки.......И да искам няма как а стане.....защото........постнах снимки с пейзаж.....някой да каза нещо....някой да попита нещо...къде бяхте ......Нагледал съм се на касапски истории,всичко в торбата.Така че как да дам точно инфо.....след като се разбере и става мазало.....може и друго да направя няма проблем казвам,обаче после вас да плюят......Някой пречиливи.Случайно аз да имам вина че неможете даси ханете риба.Да съм се присмял на някого за уловаму..Но това е Българина,се в чуждата торба гледа.Вместо това си напрегнете сивото вещество и се замислете каде грешите.Инфо риба хваща.Първото ми впечатление от джига беше преди няколко години на Ивито 50 лодки на гнездата,с участието на доста форумни герои.
Гол след гол и всичко в торбата от 50 до 100 риби на лодка,само ние влачехме.
по късно ще снимам примамките с които ловя и ще ги постна,нямам какво да крия...
.межу другото....в момента дава,каракуда,на влачене бели и сом на буй

p.s Моля модератора да изтрие мненията ми които не са сварзани с темата или предизвикват дразги и неспокойствие на колегите.
"Ум царува, ум робува, ум патки пасе."
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5652
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 549 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от Димитър Тодоров »

didnik70 написа:Здравейте и от мен !
В стила ,който се налага последните няколко седмици :D ето и малко информация:язовир-......

Здравей,

Понеже си мисля,че разпознах язовира от поста ти,да кажа няколко думи:
В този язовир белите риби над кило станаха толкова малко,че оцеляването на популацията е под сериозен въпрос! Маломерките ,които ловите сега,са в по-голямата си част зарибител,пуснат от нас през есента на 2012-та.Мнозина се изкушават да ги събират и се учудват,че ,,вече,, нямало добри риби.Ами няма..Изловиха ги ,продадоха,изядоха и изакаха още през 2011-та и тенденцията е популацията все повече да намалява.
Ако в близките година две се изловят и малкото останали полово зрели риби,бялата риба там ще се загуби!!

Мрежите ги пускат новите арендатори,които нямат !! в договора си клауза за стопански риболов,сиреч са бракониери. Искат да оскубят толстолобика,щото само той остана сега масово там и после язовира ще остане само красив,но мъртъв-без риби. Затова,като видите,срещнете,закачите мрежи там - винаги звънете на 112 и ИАРА,задължително и на двете места,щото така е по-трудно да пренебрегнат сигнала.

Това е. Ако искаме да ловим риби там,трябва да си пазим,щото много влачат,а малко зарибяват.

Поздрави,
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
Аватар
vali0
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Апр 19, 2011 19:22
Риболов: Тролинг, джигинг, кльонкинг
Местоположение: кьрджали
получил Браво: 1 път

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от vali0 »

bozaka написа:
горан написа:А, що бе колега какво му е на стила на споделяне :evil:
Хората си се хвалят, че някога, някъде са ги съдрали, надрали, убили и т.н.
Ако не се похвалят тук, макар и без да кажат нищо съществено, как ще разберем за техните чутовни подвизи и разкривени и разпънати .... закопчалки.
:tup:
:lol: :lol: :lol: :tup:
:tup: :tup: :tup: :tup: :tup:
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от bozaka »

grouper написа:Първото ми впечатление от джига беше преди няколко години на Ивито 50 лодки на гнездата,с участието на доста форумни герои.
Гол след гол и всичко в торбата от 50 до 100 риби на лодка,само ние влачехме.
Не е вярно бе те само се снимали и ги пускали после, или другото ми е също любимо ми те умреа поне от дълбокото и аз така ма те онака и накрая да не ги хвърля са все пак нема да са умрели напразно та за тва ке ги е взема да ги пръжна я за мачката, я за милата съседка :lol: :lol: :lol: - то не е смешно де...

п.п Ами колега следващият път ги напиши кои са били тия "форум герои", не че не си ги знаеме тука лицемерите кои са ма ....
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
host200
Мнения: 132
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 16:54

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от host200 »

Те господата от Бири и Такъми даже цял филм направиха -Тънкостите на силикона или тайните на силикона , нещо такова .

Само не разбрах какви толкова тънкости има да се лови на мръстилище :fish6: , та от всичката гламотия бизнеса със силикони тръгна. :mrgreen:
Празнотата е форма и формата е празнота , риболова е някъде по средата
Аватар
grouper
Мнения: 98
Регистриран на: Пон Яну 16, 2012 15:10
Риболов: трапезен
получил Браво: 2 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от grouper »

Бих ги написал но неми се занимава с разправии.То вече е минало,но не е и свършило.Също така несъм аз човека който да държи сметка на хората какво правят или не.Последните ни излети имаше колеги които непознаваме,бяха без удър.Казахме им дълбочина мято и цвят на примамките.От 30 риби които изкарахме последния път сме взели 8бр.това за двата дена които бяхме +една с пробит стомах"мехур".
Излезели стомаха няма оправия,рибата е със спукан мехур.Пука се почти винаги в педната част на тялото,от към главата.
"Ум царува, ум робува, ум патки пасе."
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от ribata402 »

Почваш да изпадаш в мелодрами.Скоро и ти ще престанеш да пускаш ,квото и да е било тук.. :tup: :tup:
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от te4osoma »

[quote="grouper"]Бих ги написал но неми се занимава с разправии.То вече е минало,но не е и свършило.Също така несъм аз човека който да държи сметка на хората какво правят или не.Последните ни излети имаше колеги които непознаваме,бяха без удър.Казахме им дълбочина мято и цвят на примамките.От 30 риби които изкарахме последния път сме взели 8бр.това за двата дена които бяхме +една с пробит стомах"мехур".

Помпа стига им се обяснвва ,бате ,кво и колко сте фаналаи с другата Помпа :D
да си ходят и да си намират рибите...ако могат де ,повечето им е сън :lol:

п.п.Много поздрави имате от Батко Насьо Кръвожадната акула.. :mrgreen: :tup:

п.п.2 ако трябваше да пиша ,какво сме хванали с Кръвожадния тази зима ,не ми се мисли.. :mrgreen: :mrgreen:

Аферим Помпа :tup: :tup:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
spookymiro
Мнения: 681
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 15:01
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от spookymiro »

Колега grouper, тук не става въпрос за моженето и хващането. Става въпрос за това какъв е смисъла на поста. Нали говорим за споделяне? За мен в твоят пост няма много общо със споделянето. Той е просто едно хвалене, в което разбира се няма нищо лошо, стига да не включва пренебрежително отношение към частта от „ несветнатите за какво става въпрос“ хора от форума. Излиза така, че тези хора не заслужават да получат информация, на тях им се полага само да броят рибите от снимки с изтрит фон и да благоговеят пред майсторите.

Риболовното ти постижение е впечетляващо. Обаче начинът, по който е представено не ми е приятен и затова реагирах с моят пост.

Поздрави!
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
host200
Мнения: 132
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 16:54

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от host200 »

:tup:
Празнотата е форма и формата е празнота , риболова е някъде по средата
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от te4osoma »

spookymiro написа:Колега grouper, тук не става въпрос за моженето и хващането. Става въпрос за това какъв е смисъла на поста. Нали говорим за споделяне? За мен в твоят пост няма много общо със споделянето.
Спокимиро ,нали колегата е споделил снимки и всички ги видяхме с риби ,това е смисъла на поста му ,и е споделен в форума :D кво повече искате не знам да ви кажат час,место ,цвета и надморската височина ли ,ай стига де ....това малко ли е да знаете че рибите са активни ,и ако можете ще си хванете ,пък ако не хванете голям проблем ли е ..

поздрави 8)
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
grouper
Мнения: 98
Регистриран на: Пон Яну 16, 2012 15:10
Риболов: трапезен
получил Браво: 2 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от grouper »

Спирам.... :| :| :| .....ето обещаното...
Изображение

имах общо 25 примамки,това ми остана...Всичко останало го скъсах,бяха същите размери и модели но с други разцветки.Естествени,перла,бял и червен.На орка мармеид сащо имах два цвята,жълт с оранжев гръб и ред хеда с черното.и те останаха по каманите.
te4osoma написа: да си ходят и да си намират рибите...
"Ум царува, ум робува, ум патки пасе."
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”