РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
Аватар
spookymiro
Мнения: 681
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 15:01
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от spookymiro »

te4osoma написа: Спокимиро ,нали колегата е споделил снимки и всички ги видяхме с риби ,това е смисъла на поста му ,и е споделен в форума :D кво повече искате не знам да ви кажат час,место ,цвета и надморската височина ли ,ай стига де ....това малко ли е да знаете че рибите са активни ,и ако можете ще си хванете ,пък ако не хванете голям проблем ли е ..
И къде точно е активна рибата, Течо? На язовир където водата е 3 градуса, на друг където водата е 6 градуса или на трети, където водата е 8 градуса?

В никакъв случай не злобея и не завиждам на колегата. Жив и здрав да е, да ходи и да лови все повече и повече. Но снимка със затъмнен фон и премълчано информация - еми не ме кефи! Нямам предвид колегата да си казва местата на които е хващал, цвят и вид на силикона. Някои неща е нормално да бъдат премълчавани - нека всеки сам открие печелившата комбинация. Но ако към затъмнения фон стоеше думичката Ивайловград например, нещата щяха да са съвсем различни. Ако се добави и температурата на водата, ще може човек да си свери часовника още веднъж.

Става въпрос за смисъла от този форум - споделяне едни с други с идеята всички да ставаме по-добри в нашето хоби. Иначе снимки с бели риби бол в нета. Пет повече или по-малко - все тая.

Поздрави!

P.S. Спирам да пиша по този въпрос - казах каквото имам да казвам.
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от bozaka »

spookymiro написа:
te4osoma написа: Спокимиро ,нали колегата е споделил снимки и всички ги видяхме с риби ,това е смисъла на поста му ,и е споделен в форума :D кво повече искате не знам да ви кажат час,место ,цвета и надморската височина ли ,ай стига де ....това малко ли е да знаете че рибите са активни ,и ако можете ще си хванете ,пък ако не хванете голям проблем ли е ..
И къде точно е активна рибата, Течо? На язовир където водата е 3 градуса, на друг където водата е 6 градуса или на трети, където водата е 8 градуса?

В никакъв случай не злобея и не завиждам на колегата. Жив и здрав да е, да ходи и да лови все повече и повече. Но снимка със затъмнен фон и премълчано информация - еми не ме кефи! Нямам предвид колегата да си казва местата на които е хващал, цвят и вид на силикона. Някои неща е нормално да бъдат премълчавани - нека всеки сам открие печелившата комбинация. Но ако към затъмнения фон стоеше думичката Ивайловград например, нещата щяха да са съвсем различни. Ако се добави и температурата на водата, ще може човек да си свери часовника още веднъж.

Става въпрос за смисъла от този форум - споделяне едни с други с идеята всички да ставаме по-добри в нашето хоби. Иначе снимки с бели риби бол в нета. Пет повече или по-малко - все тая.

Поздрави!

P.S. Спирам да пиша по този въпрос - казах каквото имам да казвам.

Да това е истината :!: Като не споделиш водоема и покажеш снимките само ...кво ли да си мислиме ми снимай се у мола все тая.... И да ви светнем те гадовете не разчитат на инфо от тука , щот са си месни(никой няма да рови у чужд район без позволение, то си е мафия, кат по книгите) и знаят повече от мене и Вас :wink: На тях инфо им не требе а само спокойствие :!:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от gele kapaciteto »

Споки , само нема да си дигаш кръвното :tup:
Бачо Ачо че те води да ги ловкаш :lol: :lol: :lol: :tup: ама на Есен , па мое и Летото .
Ти поне знаеш вече че ги пускам па и аз го знам същото , спорта не требе да те изнервя а напротив , требе да ти носи удоволствие .
Тая година мислим да наблегнеме на раците :tup: отиваме на риба с големата тенджера и тентата , ловиме 100кг раци и ядеме без хлеб за да не ни стане лошо .
Ако ти стане лошо аз отговатям , а против повръщане че си земеме и 2 каси бира .
Д..ба тая бела риба д..ба , оставете я на мира да си метка хайвера на спокойствие , на всички вече е ясно че кендза хайвер ама не , всеки ламти като невиждал .
Фанем да се изнервим и да ходим да нацепим 50 риби и да не пуснем ни една да видиме кой ги може тогава и как че ме спрегате .
Мислим че Дидо сака вече да накара Пайка да заключи темата , иначе почвам да пускам снимки от кога бех по млад и по глупав , да видиме тогава кой колко е ловил за един ден , и дали изобще може на некой да му го побере главата какво сме ги правили рибите , вервайте ми че има яко :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: блещене .
Още по интересно че стане и като разкажем за тайните гьолове :shock: :shock: :shock: :shock:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от gele kapaciteto »

Те го те и новият ни колега , требе да почерпи за сефтето иде му ОТРЪКИ Изображение

Вече офицялно си фана първата риба на телескоп :lol: :lol: :lol:
На Есен че го учим да лови на джиг , мислим че пръчката му е с перфектна акция :tup:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Аватар
grouper
Мнения: 98
Регистриран на: Пон Яну 16, 2012 15:10
Риболов: трапезен
получил Браво: 2 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от grouper »

spookymiro написа:Колега grouper, тук не става въпрос за моженето и хващането. Става въпрос за това какъв е смисъла на поста. Нали говорим за споделяне? За мен в твоят пост няма много общо със споделянето. Той е просто едно хвалене, в което разбира се няма нищо лошо, стига да не включва пренебрежително отношение към частта от „ несветнатите за какво става въпрос“ хора от форума. Излиза така, че тези хора не заслужават да получат информация, на тях им се полага само да броят рибите от снимки с изтрит фон и да благоговеят пред майсторите.

Риболовното ти постижение е впечетляващо. Обаче начинът, по който е представено не ми е приятен и затова реагирах с моят пост.

Поздрави!
Твоя пост го четох поне двадесет пъти и се смях с глас,изобщо не ме засегна с него.Даже ми оправи настроението.Ние също сме новобранци,това ни е за първа година да ловим на джиг.Така че точен одговор не мога да дам на много въпроси.
Да похвалих се,но с какво и кой пренебрегнах,или обидих с няколко снимки.
p.s Проблема с гащите го реших с това,според пищова и цолажа.Но задалжително се минава с два размера шкурка,да не драска боята.
Изображение
p.s 2 С три снимки и два поста оспамих темата.Това беше от мен...
"Ум царува, ум робува, ум патки пасе."
dido ov4arica
Мнения: 782
Регистриран на: Сря Авг 28, 2013 7:22
Риболов: troling i spining
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от dido ov4arica »

Сега...искам да се обърна към всички които пишат в тази тема.
Започнах темата с много желание и постепенно както забелязвате постовете ми намаляха ...защо ли?
Ами защото и тази тема трътна в погрешна посока кота почти всички други освен сомската на Емо.
Ще ви замоля да прочетете отново заглавието и да СПОДЕЛЯТЕ ИНФОРМАЦИЯ а не да си замазвате фоновете и само да се хвалите кой какво е хванал за тази цел има Фейсбук.
Нека тук продължат да пишат само хора на които неим свиди инфото и имат желание наистина да се учат едни аот други. :fish8:
Капацитето каза: Платен гьол ; Надуваема кукла и Електронна цигара - ЗАЕБИ
Аватар
grouper
Мнения: 98
Регистриран на: Пон Яну 16, 2012 15:10
Риболов: трапезен
получил Браво: 2 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от grouper »

Фейсбук го оставете на децата,това тук не е ли за риболв.Или съм сбъркал форума.Ако продължавате да реагирате така на всеки нов, дръзнал да покаже или каже нещо то просто сте в грешна посока.С интерес ще следя темата и нейото развитие,без дасе хваля и пиша повече.Пожелавам на всички пишещи и споделящи един успешен риболовен сезон 2014г.Бяла риба се лови целогодишно на джиг,като изключим по време на размножителния период.

p.s Деян.
"Ум царува, ум робува, ум патки пасе."
Аватар
Ji
Мнения: 150
Регистриран на: Сря Юни 02, 2010 10:45
дал Браво: 8 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от Ji »

Последните 50-тина страници ако се изтрият и ще се оправи темата :lol:
dido ov4arica
Мнения: 782
Регистриран на: Сря Авг 28, 2013 7:22
Риболов: troling i spining
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от dido ov4arica »

+1
Капацитето каза: Платен гьол ; Надуваема кукла и Електронна цигара - ЗАЕБИ
Аватар
горан
Мнения: 440
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 17:46
Риболов: Тролинг, джиг, кльонк
Местоположение: Казанлък
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от горан »

grouper написа:Фейсбук го оставете на децата,това тук не е ли за риболв.Или съм сбъркал форума.Ако продължавате да реагирате така на всеки нов, дръзнал да покаже или каже нещо то просто сте в грешна посока.С интерес ще следя темата и нейото развитие,без дасе хваля и пиша повече.Пожелавам на всички пишещи и споделящи един успешен риболовен сезон 2014г.Бяла риба се лови целогодишно на джиг,като изключим по време на размножителния период.

p.s Деян.
Колега,
Не ги приемай толкова лично нещата, не смятам че някой е искал лично да те засегне с нещо. Просто се насъбраха няколко поредни поста, откровено не носещи никакво инфо. Според мен много по-добре би било да ни споделиш успешния си излет с пълни подробности, например след две седмици когато влезе забраната и в тази тема няма да има какво толкова да се пише. Тогава и на теб предполагам ще ти е по приятно, тъй като няма да се налага да криеш силикони, дълбочини, язовири и температури и...... още десетки неща.
Поздрави!
dido ov4arica
Мнения: 782
Регистриран на: Сря Авг 28, 2013 7:22
Риболов: troling i spining
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от dido ov4arica »

Горане то проблема е че някой хора попринцип необичат да дават информация,необичат да споделят а само да се хвалят.
Не само групер и много други си крият фона и умишлено лъжат на кой водоем са имали успех,все едно те са зарибявали водоемите.
Ако темата продължи така ще я затворя и ходете си пишете където искате.

Та по темата ходих но Жребеца ..рибите са на плиткото и неядат,само натискат и щипят примамката.Както бях писъл по горе това ми беше последният риболов.За мен забраната е вече в сила.
Капацитето каза: Платен гьол ; Надуваема кукла и Електронна цигара - ЗАЕБИ
Аватар
vestel
Мнения: 1023
Регистриран на: Съб Юни 25, 2011 22:15
Риболов: Риболов от лодка само Хишни риби :D
предимно Тролинг
Местоположение: Павликени
дал Браво: 81 пъти
получил Браво: 112 пъти
Обратна връзка:

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от vestel »

dido ov4arica написа: Та по темата ходих но Жребеца ..рибите са на плиткото и неядат,само натискат и щипят примамката.Както бях писъл по горе това ми беше последният риболов.За мен забраната е вече в сила.
+1 :tup:
На Стамболийски същата история - вчера - със разлика, че са все още на 15-20м темп. на водата 6-6.5 гратуса, а слуката на колега 1 костур 1.300
след 10 тина дена като се оправи времето - директно за уклей и ще чакаме да стане 10-12 гр. водата та да удариме некои мустактко на тролинг 8)
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от gele kapaciteto »

Доста често се случва хора които си пишат и споделят да станат в последствие приятели и след това ( добри приятели ) , докато хора които се лъжат или " не казват цялата истина " нямат никакъв шанс да се сприятелят , и от там няма никакъв смисъл да продължават да не си верват .
Донякаде форумът сприятелява хората ( еле па рибарите ) та в тоя ред от мисли нема смисъл да се караме .
Както каза дидо фацебуко е за хвалби , по същия смисъл Групера пък има в предвид който иска инфо да си купи некой отлежал весник Рибар и да чете .
А както казва Бачо Ачо " показвам разказвам " та не е зле наистина снимките да говорят , иначе всеки може да пуска дори и стари снимки па да си пише глупости на воля .
Типичен пример за прохождащи рибарчета са снимките от Русия когато небезивесни рибарчета ходиха да ловят и снимат щуки , па след това години наред като дойдеше есен въртеха по списанията и весниците снимки с един и същи улов под наслов "Щуката тръгна " та даже и ( по асвалта излезна , нагоре по пътя )
Аз вече също не ходя за Бяла , така че ако дръпна чертата за месец 5/6 риболова по 3/4 риби та горе долу около 20 риби с хайвер съм спасил , което ме кара да се гордея че все едно съм зарибил 150/ 200 бр които ще достигнат зряла възраст .
Желая успех на тези които ще продължът да ловят ( уж Сом на влачене , или на джиг ) белкем наистина фанат по некой Сом та да не изпадат в дилеми с трапезните бели риби .
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
dido ov4arica
Мнения: 782
Регистриран на: Сря Авг 28, 2013 7:22
Риболов: troling i spining
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от dido ov4arica »

Капацитето каза: Платен гьол ; Надуваема кукла и Електронна цигара - ЗАЕБИ
dido ov4arica
Мнения: 782
Регистриран на: Сря Авг 28, 2013 7:22
Риболов: troling i spining
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от dido ov4arica »

Ебахти сайта. Верно че Китайско ама все ще има нещо убуу
Капацитето каза: Платен гьол ; Надуваема кукла и Електронна цигара - ЗАЕБИ
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”