РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от bai ves »

за прям, прям съм но не съм актуален защото имам един риболов през зимата за бяла риба...Отдавна съм приключил с мисълта за куканите и фризера.... :wink:
Димитър_Сп_Попов
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Авг 20, 2013 0:29
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от Димитър_Сп_Попов »

Срам ме е от вас младежи.Умни сте. Образовани сте. Евентуално.И не можете да четете.Аз пиша с името си, вие с никнеймове.Ако утре се видим на локвата, ще знаете моето име, а как ще се представяте незная. 300-500 дни в годината сте на риболов и не сте се научили да общувате.срААААААААААААААМ!За маломерните риби само ще кажа: Пловдив, София.
За гнездата:не, няма ги!
Димитър_Сп_Попов
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Авг 20, 2013 0:29
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от Димитър_Сп_Попов »

Моля модератора да изтрие всички неподходящи мнения, включително и моите.:)
Факт е, че осрахме 2 страници от темата. Благодаря предварително!
Zango
Мнения: 50
Регистриран на: Пон Авг 13, 2012 14:00

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от Zango »

ribata402 написа:Димитре това ,че ви провериха иара е че аз се обадех да ви простържат лодките..Явно си от тея които бракониерстват..Щом ми определяш дати и нямаш СЪВЕСТ като вадиш рибата и е видиш в какво състояние е ...И щом е в разрешението преди забраната ,даваи юрош на черешите....А това ,че женати те пъди постояно ,за риба се замисли дали няма погледи комшииски..Просто да не им пречиш брато... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
карти риба и мач води в къщи нов ебач :tup: :tup: :tup:
Димитър_Сп_Попов
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Авг 20, 2013 0:29
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от Димитър_Сп_Попов »

По темата: джиг 16 г, зелени силикони с червени гушки на орка, 10 см. САМО дълги проводки, до 10-15 м. от лодката, улова е най-чсто над 2. До 7.НА слука догодина.
Аватар
vestel
Мнения: 1023
Регистриран на: Съб Юни 25, 2011 22:15
Риболов: Риболов от лодка само Хишни риби :D
предимно Тролинг
Местоположение: Павликени
дал Браво: 81 пъти
получил Браво: 112 пъти
Обратна връзка:

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от vestel »

Димитър_Сп_Попов написа:По темата: джиг 16 г, зелени силикони с червени гушки на орка, 10 см. САМО дълги проводки, до 10-15 м. от лодката, улова е най-чсто над 2. До 7.НА слука догодина.
Ама вие още джигосвате ли ?
Aз днес направих първия риболов на уклей ... беше супер ... тази вечер ги хапнахме 28 уклея :tup: лошото е че видяхме 2-3 лодки ... за последно да джигат ... луд умора няма :mrgreen:
mitkom
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Юни 17, 2011 18:00
Риболов: Тролинг, кльонк, джиг
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от mitkom »

Vestel, уклея от лодкали го ловите или от брега? С джига приключих преди около три седмици за радост на красивия язовир Стамболийски.
Аватар
vestel
Мнения: 1023
Регистриран на: Съб Юни 25, 2011 22:15
Риболов: Риболов от лодка само Хишни риби :D
предимно Тролинг
Местоположение: Павликени
дал Браво: 81 пъти
получил Браво: 112 пъти
Обратна връзка:

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от vestel »

mitkom написа:Vestel, уклея от лодкали го ловите или от брега? С джига приключих преди около три седмици за радост на красивия язовир Стамболийски.
Аз от брега само пускам ... всичко друго е от лодката :tup: днес пробвахме и тролинг ... но това тука ще става след 10-20 дни темп. 7.4 - 8.2 след дарданела ... дървета и мизерия - утре на Жребеца :wink:
Аватар
grouper
Мнения: 98
Регистриран на: Пон Яну 16, 2012 15:10
Риболов: трапезен
получил Браво: 2 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от grouper »

Димитър_Сп_Попов написа:Срам ме е от вас младежи.Умни сте. Образовани сте. Евентуално.И не можете да четете.Аз пиша с името си, вие с никнеймове.Ако утре се видим на локвата, ще знаете моето име, а как ще се представяте незная. 300-500 дни в годината сте на риболов и не сте се научили да общувате.срААААААААААААААМ!За маломерните риби само ще кажа: Пловдив, София.
За гнездата:не, няма ги!
До някъде си прав,но ако си сложиш и снимка тогава можеш да имаш претенции кой как ще се регистрира.И как ще се разпознаем на локвата.Имам регистрация в друг форум,ник или лично име кой както желае.Но още с регистрацията ти изискват да се представиш-снимка,име,град или село и риболов който практикуваш.Така всеки знае с кого говори,няма скрито покрито.По този начин няма да има толкова подскачащи във форума,и лизачи на бивака.
Пловдив и София много скромно ми се струва ...я пак.....
За гнездата:да,там бяха!Обрахтеги... :idea: :idea: :idea:
"Ум царува, ум робува, ум патки пасе."
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от yankosan »

:shock: На Ивито върху гнездата,гледката беше умопомрачителна...
Димитър_Сп_Попов
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Авг 20, 2013 0:29
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от Димитър_Сп_Попов »

Добре че сте моралистите, пуристете и природозащитниците!Айде следващия път си тролете , там където джигаме, както винаги за сом.Ясни сте, готини Ног! Мога ли през общта забрана да си ходя в къщи? ...................Ай............................. М...........
Аватар
vestel
Мнения: 1023
Регистриран на: Съб Юни 25, 2011 22:15
Риболов: Риболов от лодка само Хишни риби :D
предимно Тролинг
Местоположение: Павликени
дал Браво: 81 пъти
получил Браво: 112 пъти
Обратна връзка:

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от vestel »

Димитър_Сп_Попов написа:Добре че сте моралистите, пуристете и природозащитниците!Айде следващия път си тролете , там където джигаме, както винаги за сом.Ясни сте, готини Ног! Мога ли през общта забрана да си ходя в къщи? ...................Ай............................. М...........
След 2-3 години ще се радваш и на улов на уклей .... но на силикон не взема ... тей че са заподнай с белите червей :mrgreen:
axel
Мнения: 522
Регистриран на: Чет Сеп 17, 2009 17:46
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 36 пъти
получил Браво: 85 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от axel »

то истината е една и съм я казвал поне хиляда пъти!Нека по закон да се забрани преминаването и риболова с лодка над боищата.Всяка лодка преминаваща през зоната на боищата/независимо дали извършва риболов или не/ трябва да се смята за бракониерска.Маркира се зоната за размножаване и се забраняват лодките. :idea: Ей това ще работи,така и ИАРА ще охранява само част от язовира,останалата да си е разрашена за риболов.Резултата от такъв закон,само тази година щеше да е милиони малки бели рибки,както и два живи 100кг сома :idea: :idea:
риболовът е само хоби!
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от bai ves »

Много е просто! В страните има риболовна полиция, която няма общо с агенциите по рибовъдство и аква- ква ква , култуни мероприятия ...... Както ония мерзавци променят закони и отделят звена от полицията, така да наемат 5000 лица към службите на МВР. Ама на държавата не и стиска, че всеки е зет и кум- тва е истината.......Я да е командирована бригада на язовир с ултиматум за постигнати резултати, шайби по колите, снимков материал- он лайн, ежедневно, осигурени комфортни дрехи и храна, връзка с доброволните сътрудници към ИАРА и работа по въпроса ще стане. Иначе безработица, ужасно било, все повече и повече хора се отказват от търсене на работа... простотия! Прост народ- слаба държава. :tup:
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от славеe »

axel написа:то истината е една и съм я казвал поне хиляда пъти!Нека по закон да се забрани преминаването и риболова с лодка над боищата.Всяка лодка преминаваща през зоната на боищата/независимо дали извършва риболов или не/ трябва да се смята за бракониерска.Маркира се зоната за размножаване и се забраняват лодките. :idea: Ей това ще работи,така и ИАРА ще охранява само част от язовира,останалата да си е разрашена за риболов.Резултата от такъв закон,само тази година щеше да е милиони малки бели рибки,както и два живи 100кг сома :idea: :idea:
нещо изчисленията не съ ти верни,сомовете повърнаха много хайверни риби и
по точно щеше да звучи така. Два живи големи сома и милйони унищожени малки рибки от същите два сома.
Абе що никой не жали рибите с хайвер които повръщаха сомовете,или те не съ важни.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”