Алуминиева лодка

Минава, големият кораб минава ...
ivelin_1976
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Юли 25, 2008 16:42
Местоположение: гр.Ямбол
получил Браво: 1 път

Re: Алуминиева лодка

Мнение от ivelin_1976 »

slavundar написа:без двигателчи брат само в басеин влизаи, с водата шега не си прави.
:tup: Явно не му се е случвало на момчето да го отвява вятъра. На Жребчево с една надуваема лодка без мотор, влязох да разпъвам въдици и като ме грабна един вятър станах като Папай моряка от гребане, излязох със сетни сили. От тогава с лодка без мотор в голям водем не влизам.
tonkatabg
Мнения: 83
Регистриран на: Сря Ное 13, 2013 23:33
Риболов: na stuka
дал Браво: 1 път

Re: Алуминиева лодка

Мнение от tonkatabg »

колеги на мен не ми трябва за голям язовир
мечока
Мнения: 153
Регистриран на: Съб Мар 07, 2009 12:52
Местоположение: dobrich
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Алуминиева лодка

Мнение от мечока »

Тонка апетита идва с яденето.
tonkatabg
Мнения: 83
Регистриран на: Сря Ное 13, 2013 23:33
Риболов: na stuka
дал Браво: 1 път

Re: Алуминиева лодка

Мнение от tonkatabg »

колега аз първо да я купя ама нещо ги няма или са по 800лв
hp510
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юли 01, 2014 19:10
Риболов: начинаещ
Местоположение: Пловдив

Re: Алуминиева лодка

Мнение от hp510 »

Здравей, търсиш ли още лодка? Аз имам алуминиева лодка Романтика, която ми остана от баща ми и искам да я продам. Лодката е в добро състояние, но няма двигател. Аз съм от Пловдив. Пиши ако още те интересува.
Pandicha
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Сеп 13, 2010 12:16
Риболов: Шаранджийски, фидер, и от скоро се мъча в тролинга и джига
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Алуминиева лодка

Мнение от Pandicha »

привет колеги, отдавна не бях писал тука, та си викам, чакай да посъбудя темата за алуминките. Миналата година нали си купих и аз една черупка Романтика, та след бая тунинговане вече изглежда ей така Изображение. Последния ми риболов беше преди 20-на дена на Жребчево и лодката беше неизменна част от него. Ето и първите ми впечатления - лодката е перфектна за 2 души, моторчето е двутактово 5-ца Китайче, но се държи перфектно. Абе дет се вика става за риболов и за разходки. Недостатъците, които забелязах - при тоз мотор на малки обороти се усеща сериозно вибриране по бордовете и при тролене е трудно да се овладее върха на въдиците, при дуене на двигателчето на макс и при товар от 160-180 кила (колкото сме аз и един колега с който се возехме) разхода на гориво се качва драстично. При по-силно течение и вятър се усеща затормозяване на двигателя, а по-голяма вълна ако удари по бордовете си е доста страшничко.

Сега таз мойта красавица е на допълнителен тунинг - усилване на бордовете от вътрешната страна с оребряване, усилване на транеца и добавка на някъв пресован корк с цел обиране на вибрациите, някоя друга джиджавка и така...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”