25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Минава, големият кораб минава ...
batzeto
Мнения: 310
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 8:42
Риболов: Кльонк !!! Другото е стръв !!!
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 36 пъти

25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от batzeto »

Здравейте колеги ,ако някой има желание ,ще сме му много благодарни !!! Ще го пробваме на тази лодка 4,25м. на ??? Геле ше каже :lol: :lol: :lol: Трябва да е с ръчно управление !!!
Изображение

За контакт 0888 286 268 или в темата или на ЛС. гр.София
Благодаря предварително !!!
Сом бе сом !!! Другото е стръв !!!
batzeto
Мнения: 310
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 8:42
Риболов: Кльонк !!! Другото е стръв !!!
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: 25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от batzeto »

Забравих да кажа ,че трябва да е с къс ботуш !!!
Сом бе сом !!! Другото е стръв !!!
dido ov4arica
Мнения: 782
Регистриран на: Сря Авг 28, 2013 7:22
Риболов: troling i spining
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: 25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от dido ov4arica »

Питай бре човек с питане и до Софето се стига.
Сега ...лодката ще лети с 25к.с. но ако слагате пилот и тягов акомулатор отпред нещата коренно се променят.Аз ще слагам 30к.с. защото почти няма разлика в цената а и килограмите са същите.
Поздрави
Капацитето каза: Платен гьол ; Надуваема кукла и Електронна цигара - ЗАЕБИ
batzeto
Мнения: 310
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 8:42
Риболов: Кльонк !!! Другото е стръв !!!
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: 25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от batzeto »

За сега не се очертава да слагаме пилот !!! А и двигателя ще е 2ра ръка двутактов,че няма кинта за 4Т. Ама то так или иначе ше се приключва с тролинга ,та няма да ни трябват ниски обороти :lol: :lol: .
Ако някой има такава маши да коже колко разход му дава и с км. се движи , естественно и с какви кг.в лодката .
Сом бе сом !!! Другото е стръв !!!
dido ov4arica
Мнения: 782
Регистриран на: Сря Авг 28, 2013 7:22
Риболов: troling i spining
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: 25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от dido ov4arica »

25 цвайтакт = собственна бензиностанция ама вие си знаете :tup:
Капацитето каза: Платен гьол ; Надуваема кукла и Електронна цигара - ЗАЕБИ
batzeto
Мнения: 310
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 8:42
Риболов: Кльонк !!! Другото е стръв !!!
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: 25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от batzeto »

dido ov4arica написа:25 цвайтакт = собственна бензиностанция ама вие си знаете :tup:
И аз така съм чувал , и с малък двигател не си е работа, миналата седмица на Монтана така ни хвана дъждът в водата, че докато излезнеме и вече беше спрял :lol: :lol: Ама пусто немане за 4Т няма кинти. Ние и без това ще го ползваме от точка А до точка Б и тн.
Сом бе сом !!! Другото е стръв !!!
bulgarian
Мнения: 272
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 0:40
Риболов: на куршум
Местоположение: софия/пловдив/бургас
дал Браво: 39 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: 25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от bulgarian »

batzeto написа:За сега не се очертава да слагаме пилот !!! А и двигателя ще е 2ра ръка двутактов,че няма кинта за 4Т. Ама то так или иначе ше се приключва с тролинга ,та няма да ни трябват ниски обороти :lol: :lol: .
Ако някой има такава маши да коже колко разход му дава и с км. се движи , естественно и с какви кг.в лодката .
Колега не си е работа с двутактов двигател, вярно е че върви много ама и гори също така мнго. Аз съм с 25 кс. двутактов Мерк и лодка 4.65, еднодневен излет /лятото от 07 до 21 ч./ - тролинг и малко ръчка насам натам - 17-18 литра бензин, като ми се е случвало и да греба до брега понеже е свършил бенза.
Видях в Продава, че си пуснал за продаване 4Т двигател, защо не плаваш с него на първо време ще ти върши работа за придвижване и тролинг така и така го имаш. Лично аз за двутактов бих се навил единствено ако е евинруд е-тек, всички останали са за музея.
пс. Напоследък се замислям дали като имам възможност да не взема 2 електрички и 2 хубави тягови акумулатора.....ебал съм ги и в извънбордовите на втора употреба 25-50 коня им искат повече от цената на лек автомобил или мотоциклет след 2005
batzeto
Мнения: 310
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 8:42
Риболов: Кльонк !!! Другото е стръв !!!
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: 25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от batzeto »

Ехеее 17л. за ден си е голем разход :D . От това ,което съм чувал и питал горе долу разбах ,че такъв 25к.с. след 2000г. дава разход макс. 8/10л. на час. Което горе долу ше ни устройва . Четритактовия го продавам защото сега няма разлика ,дали сме с примерно 6к. и 10к. двигател.
Да харчи страшно малко нооо....... си е гола вода , с двама човека на борда и багаж. Пък и чакам ортачето още малко да приключи с тоя тролинг,че в
Ми омръзна да седиме по цял ден в лодката без удар :lol: :lol: :lol: Забелязвам ,че на кльонк нещата стоят много по различно и определено по пълноценно. :tup:
В най скоро време очаквайте и обява за воблерите ми :lol: :lol: :lol:
Сом бе сом !!! Другото е стръв !!!
bulgarian
Мнения: 272
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 0:40
Риболов: на куршум
Местоположение: софия/пловдив/бургас
дал Браво: 39 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: 25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от bulgarian »

Двутактовия дали след 2000 или преди нея си остава двутактов - шумен, пуши, не обича ниските обороти, за разхода казахме вече, но щом си решил скачай в дълбокото...
пс.2 Колега не отписвай така с лека ръка тролинга, лично аз след всяко капо още повече се настървявам, че и на море ми се ходи.
batzeto
Мнения: 310
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 8:42
Риболов: Кльонк !!! Другото е стръв !!!
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: 25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от batzeto »

bulgarian написа: пс.2 Колега не отписвай така с лека ръка тролинга, лично аз след всяко капо още повече се настървявам, че и на море ми се ходи.
Границата с настървяването отдавна я минах ,сега минавам и границата на отчаянието и те повече граници не останаха :lol: :lol: :lol: Стига толко съм се возил безцелно ,мисля тая година да си докажа ,че кльонка е много по пълнозенен. :tup:
Ако ти кажа ,колко риби сме извадили с ортака заедно за 4/5г. ше ми се смееш яко :lol: :lol: :lol: Има хора ,който действително имат слука но според мен са не повече от 30% от тези който влачат . Лошо че ми трябваха 4/5г. за да разбера ,че съм от другите 70% :lol: :lol: :lol: Ако някой си мисли ,че зимаш воблер ,който се рекламира във форума ,закачаш го и ги прибиваш МНООООООО....... ГО се лъже. Има толкова много неизвестни ,че заеби !!! То не е цвят на водата , налягане ,термоклин ,скорос ,дълбочина, цвят на воблера , см. на воблера ,времето и др. Айде нема нужда благодаря !!! :lol: :lol: :lol:
Та няма ли някой с 25ца 2Т ????
Сом бе сом !!! Другото е стръв !!!
slavundar
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Яну 28, 2014 16:22
Риболов: от лодка-джиг,чернокоп
Местоположение: поморие
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: 25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от slavundar »

Аз ИМАХ 25 2т. Евинрюд на сеса 4.3 фърчеше 45км/ч разход 12литра.На среден ход глисираше лодката и гореше около 7.На тролинг 2 литра на час.минимум 15 литра думках на ден.ся съм с 15 4т скороста падна на половина, разхода тройно.
когато,искаш да свършиш някаква работа,намираш начин,а когато не искаш намираш причина.
batzeto
Мнения: 310
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 8:42
Риболов: Кльонк !!! Другото е стръв !!!
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: 25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от batzeto »

slavundar написа:Аз ИМАХ 25 2т. Евинрюд на сеса 4.3 фърчеше 45км/ч разход 12литра.На среден ход глисираше лодката и гореше около 7.На тролинг 2 литра на час.минимум 15 литра думках на ден.ся съм с 15 4т скороста падна на половина, разхода тройно.
Благодарности за инфото колега !!! :tup:
Сом бе сом !!! Другото е стръв !!!
Тодор Василев
Мнения: 291
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 1:31
Риболов: СЕНЧЕСТ
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: 25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от Тодор Василев »

dido ov4arica написа:Питай бре човек с питане и до Софето се стига.
Сега ...лодката ще лети с 25к.с. но ако слагате пилот и тягов акомулатор отпред нещата коренно се променят.Аз ще слагам 30к.с. защото почти няма разлика в цената а и килограмите са същите.
Поздрави
dido ov4arica написа:Вече пробвах новия кораб /оказа се много широка и ...огромна/, лодката е невероятно стабилна,удобна и излиза веднага на глисаж с 15к.с.
След като лових два дни риба вече съжалявам че не я направи с конзола място има мнооооого.
А това дето разправяте че се мъчила при завой да те "хвърли" го преодолях точно за един ден.Просто тя не се накланя в завоя като лодките с един кил а завива като лека кола.Никакъв проблем.
Утре идват хидрофолите и всичко си идва на мястото.
Много съм щастлив и доволен. Несъм си и мечтал че ще е толкова удобна и стабилна.
БЛАГОДАРЯ Ачо имаш наистина златни ръце. :fish3:
Tedo написа:С 15-ка не се мъчи да те обърне, а с 25-ца... Разликата е огромна!
Просто на тази лодка няма смисъл повече от 20кс мотор да се слага, освен ако се товари с 4-5 човека или багаж...
Според мен няма смисъл от крила - те са за лодки, на които преди да изглисират им потъва много задницата... На тази самото дъно действа като крило и си излезе на глисаж и с 6кс с мен само - с 15-ка дори и с 3-човека няма да се "замисли".
Аватар
Чичо Том
Мнения: 851
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 22:40
Риболов: костур от лодка
Местоположение: 3500гр.Берковица
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: 25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от Чичо Том »

Тодор Василев написа:
dido ov4arica написа:Питай бре човек с питане и до Софето се стига.
Сега ...лодката ще лети с 25к.с. но ако слагате пилот и тягов акомулатор отпред нещата коренно се променят.Аз ще слагам 30к.с. защото почти няма разлика в цената а и килограмите са същите.
Поздрави
dido ov4arica написа:Вече пробвах новия кораб /оказа се много широка и ...огромна/, лодката е невероятно стабилна,удобна и излиза веднага на глисаж с 15к.с.
След като лових два дни риба вече съжалявам че не я направи с конзола място има мнооооого.
А това дето разправяте че се мъчила при завой да те "хвърли" го преодолях точно за един ден.Просто тя не се накланя в завоя като лодките с един кил а завива като лека кола.Никакъв проблем.
Утре идват хидрофолите и всичко си идва на мястото.
Много съм щастлив и доволен. Несъм си и мечтал че ще е толкова удобна и стабилна.
БЛАГОДАРЯ Ачо имаш наистина златни ръце. :fish3:
Сложи една 40-тица дай пълна газ и навий патерицата в една посока докрай.И после ще говориме ако не си удавил!!!!!!
http://borovsti-eko2015.blogspot.com/
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: 25кс. 2Т Двигател ,след 2005г. За проба

Мнение от gele kapaciteto »

Що не ни го покажеш как се прави с твоя скутер , па ние че се опитаме да го повториме :lol:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”