Скука

Минава, големият кораб минава ...
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Скука

Мнение от Anton_65 »

Ще ма извинявате и най много Мода,ама толко скука от как спря Сомския, не съм чел :wink: я дигнете ръце всички, да го пусне ли пак :tup: или да мухлясваме тук :lol: но аз спецялно имам условие,както и всеки друг може да заяви неговото условие,да няма алъш вериш :wink: воблер,пръчка,кльон колко били вървежни :mrgreen:,тая лодка става за кльон,другите не :lol: и разни подобни тъпни :mrgreen:ако се споделя нормално за всичко изброено със шеги и закачки естествено :D и има нормална дискусия,Мода да го пусне
Аватар
mariov
Мнения: 237
Регистриран на: Пет Юни 08, 2007 22:24
Местоположение: SOFIA

Re: Скука

Мнение от mariov »

:tup:
http://www.mirmed3.com/" target="window.open(this.href);return false;
Аватар
Чичо Том
Мнения: 851
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 22:40
Риболов: костур от лодка
Местоположение: 3500гр.Берковица
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: Скука

Мнение от Чичо Том »

Anton_65 написа:Ще ма извинявате и най много Мода,ама толко скука от как спря Сомския, не съм чел :wink: я дигнете ръце всички, да го пусне ли пак :tup: или да мухлясваме тук :lol: но аз спецялно имам условие,както и всеки друг може да заяви неговото условие,да няма алъш вериш :wink: воблер,пръчка,кльон колко били вървежни :mrgreen:,тая лодка става за кльон,другите не :lol: и разни подобни тъпни :mrgreen:ако се споделя нормално за всичко изброено със шеги и закачки естествено :D и има нормална дискусия,Мода да го пусне
Абе пич ти кой клас си учил
??????
veso1968
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 29, 2008 16:52
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: Скука

Мнение от veso1968 »

Anton_65 написа:Ще ма извинявате и най много Мода,ама толко скука от как спря Сомския, не съм чел :wink: я дигнете ръце всички, да го пусне ли пак :tup: или да мухлясваме тук :lol: но аз спецялно имам условие,както и всеки друг може да заяви неговото условие,да няма алъш вериш :wink: воблер,пръчка,кльон колко били вървежни :mrgreen:,тая лодка става за кльон,другите не :lol: и разни подобни тъпни :mrgreen:ако се споделя нормално за всичко изброено със шеги и закачки естествено :D и има нормална дискусия,Мода да го пусне
+1 :tup:
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Скука

Мнение от Anton_65 »

Чичо Том написа:
Anton_65 написа:Ще ма извинявате и най много Мода,ама толко скука от как спря Сомския, не съм чел :wink: я дигнете ръце всички, да го пусне ли пак :tup: или да мухлясваме тук :lol: но аз спецялно имам условие,както и всеки друг може да заяви неговото условие,да няма алъш вериш :wink: воблер,пръчка,кльон колко били вървежни :mrgreen:,тая лодка става за кльон,другите не :lol: и разни подобни тъпни :mrgreen:ако се споделя нормално за всичко изброено със шеги и закачки естествено :D и има нормална дискусия,Мода да го пусне
Абе пич ти кой клас си учил
??????
колкото да си направя лодка и направих,но не шперплатова :mrgreen: а от листове Алумин 2,5 мм. :wink:
чичко Том,ти пък за кво влезна тук и писа даже :roll: ама и кво ли разбра за кво се пише тук :lol:
а относно първия пост,нека колегите с опит да кажат и те какво мислят,очаквам включване от Ефрейтор Франко и Редник Бранко :D ,Янко пиянко и той да каже и така нататък
Последно промяна от Anton_65 на Сря Авг 26, 2015 9:16, променено общо 1 път.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Скука

Мнение от quietriot »

Anton_65 написа:Ще ма извинявате и най много Мода,ама толко скука от как спря Сомския, не съм чел :wink: я дигнете ръце всички, да го пусне ли пак :tup: или да мухлясваме тук :lol: но аз спецялно имам условие,както и всеки друг може да заяви неговото условие,да няма алъш вериш :wink: воблер,пръчка,кльон колко били вървежни :mrgreen:,тая лодка става за кльон,другите не :lol: и разни подобни тъпни :mrgreen:ако се споделя нормално за всичко изброено със шеги и закачки естествено :D и има нормална дискусия,Мода да го пусне
Админа-Пайк , не мода, щото бъркаш субординацията, ще пусне сомския колгато Калинукс го почисти и заприлича на форум, така че няма какво да се гласува , когато Калин е готов ще се отвори сомския.
batzeto
Мнения: 310
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 8:42
Риболов: Кльонк !!! Другото е стръв !!!
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: Скука

Мнение от batzeto »

Вярно си е скука без сомския !!! :(
Сом бе сом !!! Другото е стръв !!!
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4475 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Скука

Мнение от Pike »

От известно време kalinux си има помощник в лицето на gogopike, който ще му помогне.

Вярвам, че ще стане скоро, даже обмислям като вариант да преместим по-тегавите за чистене теми в траш към сомския, за да може да тръгне основния, а те лека полека след почистване да се връщат.
Аватар
gogopike
Мнения: 274
Регистриран на: Нед Авг 29, 2010 14:21
Местоположение: Balgarene plevensko
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 35 пъти
Обратна връзка:

Re: Скука

Мнение от gogopike »

Пичове остава ми половината от "Сом на Тролинг ......"
Моля потърпете още малко бързам колкото мога. :tup:
Всичко което за другите е кофти за мен е добре.
petro_op
Мнения: 905
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:19
Местоположение: Sofia
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Скука

Мнение от petro_op »

Ами хайде по бързо де Георги писна ни. Стегни се малко :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
What goes around, comes around или Каквото повикало, такова се обадило.
Особено в сила за форумните приятелства и не-приятелства.
alex_es24
Мнения: 280
Регистриран на: Съб Дек 02, 2006 9:56
Местоположение: lom
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 19 пъти

Re: Скука

Мнение от alex_es24 »

Ето колеги линк към състезанието на Джердапа. Уникално място, уникално състезание, трето място за български отбор от 32 лодки. Ако имаше сомски форум щях да пусна репортаж със снимки. Състезанието се прави вече 32 години, радвам се, че го видях и че участвах в него.
https://www.youtube.com/watch?v=ynUJjMZSxA0" onclick="window.open(this.href);return false;
rumenqnkulov
Мнения: 31
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 15:18
дал Браво: 1 път
получил Браво: 4 пъти

Re: Скука

Мнение от rumenqnkulov »

Нали тематичния форум е "Риболов от лодка",защо не пуснеш снимкитетук?
Аватар
tyofata
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Сеп 01, 2014 21:23
Риболов: Сом
Сом
получил Браво: 4 пъти

Re: Скука

Мнение от tyofata »

Три години се каним да ида и се провал.Като пуснат сомския направи една тема барем да гледаме снимки
Роден да оди за риба, а они ме карат да работим!!!!!
Аватар
tyofata
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Сеп 01, 2014 21:23
Риболов: Сом
Сом
получил Браво: 4 пъти

Re: Скука

Мнение от tyofata »

То може направо и в риболовни излети да качиш Златна бучка
Роден да оди за риба, а они ме карат да работим!!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”