ИАРА твърдят че риболова от лодка бил забранен!!!

Минава, големият кораб минава ...
rosko
Мнения: 121
Регистриран на: Пон Юли 18, 2005 21:43
Местоположение: Монтана

ИАРА твърдят че риболова от лодка бил забранен!!!

Мнение от rosko »

Здравейте колеги. Вчера бях при един колега (собственик на рибарски магазин) и се заговорихме за ез.Рабиша. Тази есен докато ловили с друг колега каракуда от лодка в езерото се появили служители на агенцията. Накарали ги да излезнат на брега и се заяждали с тях за това че ловят риба от лодка, което било според тях забранено. Може да съм адвокат по професия и закона да съм го чел от горе-от горе, но не си спомням да има такава забрана. Вие какво мислите!
Трябва да променим нещата, които не можем да приемем...
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Мисля,че на ИЯРА това им е последния проблем,те да си оправят вътрешните бакии и да почнат да ловят бракониери,а не да се заяждат за глупости.Закона скоро не съм го чел,а и на мен не ми трябва,но дано някои от колегите ни светне по въпроса.

Сега остава да чакаме Левака да сложи рака на сърцето и да си признае,че е нарушител с лодка. :wink: :lol: :lol: :lol:
Go BIG or Go Home!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Роско, отдавна е разрешен риболова с лодка. Не е зле, колеги които имат подобни срещи, с подобни "служители на ИАРА", да им изискат документ, да им запишат данните, и после директно в централата в София да се види - кой кум, кой сват. При досег с държавен служител в каквато и да е сфера - задължително първо се пита за името, за да се знае после на кого да се търси отговорност. Като им запиша името - да ги видиш как припкат.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”