Гребна лодка

Минава, големият кораб минава ...
nikolay14
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Окт 07, 2016 0:47
Риболов: хищник,мирна риба

Гребна лодка

Мнение от nikolay14 »

Здравейте,колеги търся инфо.за лодка kolibri k280ct или за лодка Bark B-270N.Ще се радвам и на др.предложения.Като дължина добре ли за двама.Ще я ползвам за джиг.Благодаря
Аватар
6tukara
Мнения: 196
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 18:00
Местоположение: София
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Гребна лодка

Мнение от 6tukara »

Слагам ти моят пост от темата за лодките Колибри.
Здравей имам К 280 СТ балоните са малко по голями от на 280Т. Ползвам я от тази пролет с външен транец на който слагам електричка 35 либри и меркурии бензинов 4 такта 3,5 коня. С електричката върви прилично с бензиновия много добре, но външният транец идва малко слаб за този мотор. На гребла върви супер , самите гребла са много масивни и здрави. Решетачното дъно е от 5 части и позволява да се поизправиш. Материяла ми седи леко твърдичак но пък шевовете са добре направени според мен. На този модел съм се качвал с жената и двете деца на 8 и 1,5 годинки общо 200 кг с двигателя и няма проблем ще кача някое клипче като имам време. Голямо предимство е че моше да се пусне на вода практически навсякъде. Сам я нося на около 50-60 метра надута със сложен транец и 5 плоскости за дъното без проблем. Недостатъци няма кил и при вятър и вълни не държи посока. Клапаните с пружинките също не ме кефят. Като друг недостатък бих посочил това че външният транец е много близо до балона и дългите винтове на електричката опират в тях при монтирането. Като цяло цена качество мисля че си заслужават. Дали бих си купил пак -Да. Сравнението го правя като притежател на още 2 лодки Уфимка 22 и Plastimo 340.
За двама за джиг става без проблеми.
Ако има риба и на бастун че се хване
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”