Лодка

Минава, големият кораб минава ...
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Ми зависи какво одговаряш на въпроса "Кво има в торбите бе???"

Тоя модел обаче които търсиш няма да е малък,а и дъното не е от най-лесните за прекарване,но пак смятам,че 10 000 $ ще ти стигнат............ :P

Бъзикам се,идея нямам както казах колко може да е митото,другото е ясно.
Go BIG or Go Home!
djssss
Мнения: 131
Регистриран на: Пет Юли 15, 2005 19:42

Мнение от djssss »

ако ти се намират 2500 ми кажи за да ти кажа каде да идеш да видиш твоята лодка!
Gal
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 10:34

Мнение от Gal »

djssss написа:ако ти се намират 2500 ми кажи за да ти кажа каде да идеш да видиш твоята лодка!
Казвай бързо, че не се търпи :)
BOOM
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Авг 05, 2006 20:18

Мнение от BOOM »

Здравеите гледам форъма ви от доста време и забелязах че разбирате бая от лодки и на всичкото отгоре знаете каде да се намерят при мен проблема е следния искам да си купя лодка самоче пластмасова с "дистанционно"-тва разбрах 4е е термина за лодка с кормилно управление с изван бордов двигател не много голям колкото да е достатачно за лодкате вие преценете колко,да е с колесар и да е около 3000-3500лв наи много. Ас намерих за по 1700-2500лв. но са 3 метрови, ас искам нещо малко по големи4ко ако може :) Благодаря ви предварително :?: :!: :)
Аватар
SELVA
Вносител
Мнения: 1290
Регистриран на: Съб Ное 05, 2005 22:48
Местоположение: София
дал Браво: 42 пъти
получил Браво: 30 пъти
Обратна връзка:

Мнение от SELVA »

не ни каза за какво ти трябва лодката, само разбрахме че имаш място за съхранение на колесар и стъклопластова лодка. има много хора които след закупуване на стъклопластова лодка преминават на надуваема /и обратно/... Местата за спускане на колесар до водата са ограничени. За 3 хиляди лева ще намериш стар дуралуминиев прогрес с вихър и измислен колесар. ако ще теглиш водни ски търси голяма лодка, ако ще качваш много хора също. не забравяй че с надуваема също може да качваш хора и да теглиш ски, и си по стабилен във водата. дистанционното на класическа малка лодка изглежда смешно, зависи за какво ти трябва.
виж тази хубава лодка е без дистанционно нарочно...:
дай повече информация

Изображение
BOOM
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Авг 05, 2006 20:18

Мнение от BOOM »

Защо да не мога да намеря за тези пари ас както казах намерих нещо от сорта дето тарся за 2500лв но ми се струва малко Изображение и лодката ще е само за риба в по4ивните дни,плаж и разходки за тожа искам да е пласт масова защтото ми се струва по стабилна и надежна а и ми казаха 4е са по лесни за подражка а за колесара не го мисли място бол :D и за спускането му в морето няма проблем ас сам от бал4ик ако го знаиш и има места за спускането му и за пренасянето няма проблем маиката му е лодката :) или поне докато сам навит да си купя да не земите да ме раскандардисате ся.
Аватар
darmadan
Мнения: 134
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 21:45
Местоположение: Варна

Мнение от darmadan »

В Царево има две фирми които произвеждат лодки . За по-малко пари ще си купиш нова. Колкото до дистанционното може и сам да си го направиш , след като закупиш щурвалното устройство и щанбайна на двигателя ( ако не е окомплектован с такъв ). Мой и в Пловдив имало фирма за стъклопластови лодки но и нямам телефоните.
Аватар
jazzmena
Мнения: 4594
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Мнение от jazzmena »

ето и едно място, където се публикуват доста обяви....
http://www.bg-sail.org/main.php?act=obiavi&cat=1
Жичката
Мнения: 309
Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 8:25
Местоположение: Велинград
Обратна връзка:

да

Мнение от Жичката »

Послушай бат Пен от него по-голям разбирач от лодки в форума няма.Той каквито лодки е карал.... ние само можем да си мечтаеме.
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

И количествотоооо и количеството е важно,а не само какви са били.Като се почне от Оптимист/ветроходно корито/и се стигне до кво ли не около 40 метра.Верно,че съм карал много и различни,но малките риболовни които в момента се правят в БГ не са ми силата.Gal я кажи какво намерихте или още се търси?
Go BIG or Go Home!
Жичката
Мнения: 309
Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 8:25
Местоположение: Велинград
Обратна връзка:

за Пен

Мнение от Жичката »

Модерирано от мен /ПЕНН/,не беше лошо,но не е по темата.Жица карай на лични ............... :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”