Зарибяване с щука

или форум за Catch&Release идеята.
Д-р М.Г.
Мнения: 108
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 2:30
Местоположение: Мездра

Мнение от Д-р М.Г. »

Каза ми,че чувала струва повече от рибките.
Dum spiro spero
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Мнение от Веско »

Ясно разбрах :idea: За сам човек е трудно(скъпо),трябва да намериш съмишленици :idea:
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
Д-р М.Г.
Мнения: 108
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 2:30
Местоположение: Мездра

Мнение от Д-р М.Г. »

Какви ти съмишленици.Те по нашия край ако разберат,че съм купил риба за зарибяване ей така,ще ме обявят за най-лудото парче в Мездра и Враца.А бракониерите ще се изтрепят да ме подиграват където ме срещнат.
Dum spiro spero
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Хариус »

Д-р М.Г. написа:Какви ти съмишленици.Те по нашия край ако разберат,че съм купил риба за зарибяване ей така,ще ме обявят за най-лудото парче в Мездра и Враца.А бракониерите ще се изтрепят да ме подиграват където ме срещнат.
Е затова колега не трябва да казваш на никой какво, къде и кога си замислил. Просто ако имаш някой съмишленик да си го направите двамата ще е най-добре. И задължително не споменавай името на гьола, който мислиш да зарибиш :idea:
Публикувай отговор

Обратно към “Хвани и пусни”