Конкурс "Хвани и пусни"

или форум за Catch&Release идеята.
mystislav
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 8:58

Конкурс "Хвани и пусни"

Мнение от mystislav »

Здравейте Колеги!
Ония ден си цъках на Цонево ханвах няколко сулки на воблер и ги пуснах. Не бяха нещо особено като размер. Та си се замечтах, как след време като имам деца ще им обеснявам, че е хубаво да се пуска рибата. Да не изпадам в подробности разкриващи някои черти от болния ми мозък :D. Та се зароди една такава идейка. Да направим конкурс за най-голяма пусната риба във форума. Всеки ще споделя снимка, с размер и кг на съответният екземпляр и накрая на годината да си определим победител, който да отнесе някаква символична наградка. Която просто да му стопля сърцето, припомняйки си за случката и за признанието. Пък може и да са няколко награди, по една за всеки отделен вид риба. Извинявам се ако доблирам нещо подобно, търсих но не успях да намеря.
mystislav
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 8:58

Re: Конкурс "Хвани и пусни"

Мнение от mystislav »

И преди някой да ме обвини, че търся признание или награда, знайте, че никога не съм имал шанса да прхвърля кота 10кг. :)
brainadviser
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 15:26

Re: Конкурс "Хвани и пусни"

Мнение от brainadviser »

Идеята е супер, а за да е по-справедливо - нека да има катергории за всеки вид риба - кефал, скобар, платика и т.н.
mystislav
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 8:58

Re: Конкурс "Хвани и пусни"

Мнение от mystislav »

дано и другите колеги са съгласни. Предлагам да се направи тема за всеки вид риба, където да се публикуват снимки с пуснатите екземпляри. :)
стонфо
Мнения: 67
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 8:45
Местоположение: София

Re: Конкурс "Хвани и пусни"

Мнение от стонфо »

И най-важното,да е от див водоем,не от платени такива....Идеята е страхотна,успех...
неще,неще, па спре....
Стилиян
mystislav
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 8:58

Re: Конкурс "Хвани и пусни"

Мнение от mystislav »

Всеки като хване даден вид риба и като я пусне да заснеме и да отвори съответна тема. например: "Бяла риба" и тнт.
Публикувай отговор

Обратно към “Хвани и пусни”