И аз да се влюча...

или форум за Catch&Release идеята.
Аватар
Валери
Мнения: 353
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:09
получил Браво: 1 път

И аз да се влюча...

Мнение от Валери »

Показвам и мои снимки,малко са,защото ходя почти винаги сам и просто няма начин/или не знам как/ да снимам като пускам рибите обратно;пък и няколко пъти съм падал в бързи води и ме е страх за апарата да не го поразя.Тези снимки са направени от D-r Kosio,с когото имам удоволствието да се познавам!Хваната-Изображение и пусната-Изображение
Не можеш да дадеш повече дни на живота си,но можеш да дадеш повече живот на дните си!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Браво, Валери, много хубави снимки и рибки! Пожелавам ти (и на мен, де:) ) още много рибки да хванеш и пуснеш със здраве! А колкото до апарата-носи го и прави снимки, защото един мъдър човек беше казал, че "човек живее за да събира спомени"...
Жив и здрав!
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Много хубави снимки. Аз си нямам, защото съм по ИЗпуснатите! :D :oops: :D
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Браво Валери!
С колега на скоро бяхме за риба и пуснахме рибите като "Лонг кеч и рилииз". Рибата се улавя, повежда се малко и после бяга. Термина е съвсем реален. На нашенски е изпускане. :D
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Валери
Мнения: 353
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:09
получил Браво: 1 път

здрасти

Мнение от Валери »

Мунчо написа: А колкото до апарата-носи го и прави снимки, защото един мъдър човек беше казал, че "човек живее за да събира спомени"...
Благодаря за пожеланията на всички.Апарата го нося всеки път,макар че не винаги снимам....Но е много приятно сега зимата да си преглеждаш снимките,даже съм си ги групирал по излети..Спомените са хубаво нещо,ценя ги...Поздрави на всички!
Не можеш да дадеш повече дни на живота си,но можеш да дадеш повече живот на дните си!
Публикувай отговор

Обратно към “Хвани и пусни”