Още една рибка от мен

или форум за Catch&Release идеята.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Още една рибка от мен

Мнение от Бат Стан »

Изчегъртана с огромен зор след няколко часа мухарене и пусната, за да клъвне и другия път. В интерес на истината май че я хващам за втори път, щото преди няколко седмици на същото място улових същата по размер балканка.

Изображение
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Мнение от Бай Иван »

Нещо не излиза снимката,ма явно е от дъжда на вън,но както и да е :!: Еваларка :wink:
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Бат ПусканкU:
В интерес на истината май че я хващам за втори път, щото преди няколко седмици на същото място улових същата по размер балканка.
Асъл бате. Твоят ученик/ бивш/ ми демонстрира тази техника с улавянето на една 37 сантова риба, която беше закопчал преди време пуснал обратно в едно много малко вирче. Точният размер на рибата която очакваше да улови бе точно 37 санта. :wink:
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Cougar
Мнения: 2587
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 3:05
Местоположение: Terrace, BC
дал Браво: 470 пъти
получил Браво: 2836 пъти

Re: Още една рибка от мен

Мнение от Cougar »

Бат Стан написа:В интерес на истината май че я хващам за втори път, щото преди няколко седмици на същото място улових същата по размер балканка.
За да няма такива съмнения трябва да се метне уловената в тигана и да се види дали пак ще клъвне нещо там! :D

Е друг по-малко радикален вариант е маркиране на улова преди пускане обратно с емблема "Бат Стан".
Публикувай отговор

Обратно към “Хвани и пусни”