търся компания за ивайловград и околностите около велик ден

"Автогара Fishing Mania" - подфорум за търсене и предлагане на транспорт до определени риболовни дестинации.
Konstantin Machorski
Мнения: 550
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 19:52
Местоположение: повечето време У лодката
получил Браво: 1 път

търся компания за ивайловград и околностите около велик ден

Мнение от Konstantin Machorski »

колеги иска ми се преди забраната да се пробвам някъде по южна бг. за бяла риба на тролинг. още не съм решил на кой водоем да се спра поради простата причина че не съм ходил в този регион :P . ако има желаещи колеги и предложения може да измислим нещо около велик ден, :вече съм подготвил буса и лодката , всичо е в бойна готовност :fish3:
Konstantin Machorski
Мнения: 550
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 19:52
Местоположение: повечето време У лодката
получил Браво: 1 път

оп

Мнение от Konstantin Machorski »

много лошо е така като няма желаещи за разходка по южното бг. и аз вече се разкандардисах ,, можеби някой друг път когато има повече желаещи от един , демек аз.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
kum4oval4o
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Апр 12, 2007 16:21
Местоположение: хасково

Мнение от kum4oval4o »

колега няма за какво да съжаляваш,аз имам вила на бориславци,бях там 5 дни на великден.пробвах на влачене за бяла риба,но без резултат,в момента язовира е много мътен/почти като боза/в буквалния смисъл на думата.изгорих около 50л.бензин за 3дни и нищо.излизаха само хамсиики около брега на бял червей,и от време на време костури.
Konstantin Machorski
Мнения: 550
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 19:52
Местоположение: повечето време У лодката
получил Браво: 1 път

Мнение от Konstantin Machorski »

благодаря за инфото, дано след забраната да се обърнат нещата. много ми се ходи по този край , имам и нужната екипировка и транспорт и най-вече свободно време. ще се радвам са съвместен риболов
НА СЛУКА
kum4oval4o
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Апр 12, 2007 16:21
Местоположение: хасково

Мнение от kum4oval4o »

след забраната 100% ще се обърнат нещата,през лятото съм почти всеки уикенд там,и ако идваш просто няма начин да не се видим.и да похващаме рибета.
Публикувай отговор

Обратно към “Съвместно пътуване”