Струма или р. Искър

"Автогара Fishing Mania" - подфорум за търсене и предлагане на транспорт до определени риболовни дестинации.
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Струма или р. Искър

Мнение от maver13 »

Предлагам возене до една от двете дестинации на максимум 2 -ма колеги. Ако има мераклии да си поделим масрафа (5 на 100 нафта) да пише на ЛС :lol: :lol: :lol:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Мнение от maver13 »

Става въпрос за НЕДЕЛЯ :!: :!:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
vakme
Мнения: 56
Регистриран на: Чет Окт 18, 2007 13:49
Местоположение: София
Обратна връзка:

Има мераклии за идната неделя

Мнение от vakme »

Колега, не се познаваме, Васко се казвам. Имах мерак да заведа един приятел - Pushy на Струма, защото там е много приятен риболова от личен опит знам. Ходи ли миналата неделя и планираш ли излет за този уикенд?
Бе щом сте толкова гладни - купете си риба от магазина!!!
Catch&Release fan
Ярослав Ставрев
Мнения: 265
Регистриран на: Вто Юни 27, 2006 13:48
Местоположение: Кюстендил
Обратна връзка:

Мнение от Ярослав Ставрев »

Ако сте някъде в района на Кюстендил, може да се видим на живо и да се запознаем.
Пръскачите идват от руски лаборатории в които е създаден и пърхута.Терористи от самолети сипят пърхут който атакува веждите на човека, а пръскачите пречат на риболова.Причината: “За да ти е гадно, за да си циганин, за да имаш пърхут и да не хванеш риба!"
Аватар
razor
Мнения: 556
Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 18:30
Местоположение: По гьоловете и реките :)
получил Браво: 1 път

Мнение от razor »

Бате Сашко аз съм на линя 99% само да се отърва от домочадието. Пък ако се съберем повечко хора може пак да се опитам да уредя онова "рейсче" :roll:
Gone fishing... ><((((º> ><((((º> ><((((º> ><((((º>
Публикувай отговор

Обратно към “Съвместно пътуване”