Търся колега с повече свободно време и шофьрска книжка.

"Автогара Fishing Mania" - подфорум за търсене и предлагане на транспорт до определени риболовни дестинации.
bohem_69
Мнения: 62
Регистриран на: Пон Яну 18, 2010 15:11
Местоположение: СОФИЯ
получил Браво: 1 път

Търся колега с повече свободно време и шофьрска книжка.

Мнение от bohem_69 »

Аз съм на 42г от София но понастоящем живея в Банкя,разполагам със кола,лодка,навеси,палатки абе всичко от А до Я,но не мога да шофирам,просто никога не съм го правил а и не ме влече.Работата ми е такава че разполагам с доста свободно време и обичам да обикалям по гьоловете ,имах колега със който бяхме на един акъл и няколко години обикаляхме заедно,но рака го събори и на 45г,почина.Та търся колега с повече свободно време,и шофьрска книжка да обиколим този сезон гьоловете из Бъгария,не говоря по маршрут а пет десет дни еди къде си,след време както се разберем еди къде си за еди колко си и така.Имам прятели който ме возят ама не ги влече риболова,пък тези който ги влече нямат време,а аз мразя такива излети за по ден два,тамън разпънеш катуна и айде събирай че трябва да си ходим.За мен хапвам и пивам яко но си нося не съм конфликтен,и не правя глупости,тя и жената много обича да рибари,даже аз от три години не съм ходил без нея но сега майка ми е на легло и жената ще седи да я гледа.Както вече казах имам всичко,от колегата се иска да има време, да си вземе такъмите, и да поделим разходите по път и храна. Егаси толко много и на гадже не съм писал.
Събирай си боклука!!!
Аватар
jasonsmith
Мнения: 527
Регистриран на: Пон Ное 30, 2009 12:34
Местоположение: София, западните покрайнини :)
получил Браво: 1 път

Re: Търся колега с повече свободно време и шофьрска книжка.

Мнение от jasonsmith »

Ех, колега-кой като теб с толко свободно време.. Ако имах, със сигурност щях да ти пиша, но за съжаление трябва и да се работи.
Успех и дано да си паснете с някой колега, аз лично съм намерил много приятели във форума, така че съм сигурен че ще имаш успех.
Поздрави и успех.
http://www.dvoinipodove.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.fight-bg.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Pin2
Мнения: 429
Регистриран на: Пет Дек 01, 2006 0:48
Местоположение: Банкя/София-център
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Търся колега с повече свободно време и шофьрска книжка.

Мнение от Pin2 »

Аз нямам нищо против да ти парнирам. От Банкя съм.
От към време малко не отговарям, но с предварителни подготовки, мога да се организирам. Ако не друго, поне сме близо :)
www.pin2.net

Приятелите идват и си отиват,
а враговете се натрупват.
Публикувай отговор

Обратно към “Съвместно пътуване”