Примамки за едри распери

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Публикувай отговор
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Leo »

Д-р Флекс написа:.......ама с три кила живо мясо ... :lol:
Точно по закон,а.... :)
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Д-р Флекс »

Както обикновено.
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Leo »

Здравейте колеги,

Днес по план беше ден за почивка,но в късния следобед почивката ми дойде много и реших да повърлувам малко.Глутниците аспиуси върлуват с пълна сила.Страховита гледка.Тъпкани са с кайма и продължават.Но нали в кацата с меда,трябва да има и една лъжичка катран :) Тая вакханалия се случва сред толкова гъсти дънери и в толкова мътна вода,че направо ми скъсаха нервите тая вечер.Изправени куки,скъсани примамки,брутални атаки насред дърветата и доста изпуснати риби.Доста празни удари в мътилката.Абе екшън си беше,чак се уморих.Може и кръвно да съм вдигнал от нерви :)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ся ша пия три ракии да олабя малко :)

Поздрави и наздраве
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Д-р Флекс »

Има един по-ефективен (и по-здравословен) начин за олабване от трите ракии... :D
dido ov4arica
Мнения: 782
Регистриран на: Сря Авг 28, 2013 7:22
Риболов: troling i spining
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от dido ov4arica »

Да вярно докторе кожи го ....и две бири
Капацитето каза: Платен гьол ; Надуваема кукла и Електронна цигара - ЗАЕБИ
empar
Мнения: 1025
Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 20:28
Риболов: мухарлък
Местоположение: София
дал Браво: 72 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от empar »

Народният мъдрец пък е казал, че не си струва за половин час е**нье, да пропуснеш цяла нощ пиенье!!!
stancom написа: Иначе и аз се бях замислил за 4x4, но след няколко посещения на Северозапада, вече сериозно се замислям за хиликоптер.
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от te4osoma »

empar написа:не си струва за половин час е**нье, да пропуснеш цяла нощ пиенье
абе зависи,....

п.п. Лео :tup:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
Stefko
Мнения: 1361
Регистриран на: Нед Май 29, 2005 9:31
Местоположение: София/Видин/
дал Браво: 30 пъти
получил Браво: 45 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Stefko »

Привет распероловци :mrgreen: :D

Тя темата отдавна измести фокуса си от едрите распери, но на мен поне ми се иска да не изпускаме нишката за успешните примамки, та ще си позволя да карам по тая тематична плоскост :lol: :lol:

В този смисъл искам да ви се похваля с една нова придобивка и едновременно да сондирам мнение за нея, от хора, които евентуално са я пробвали :) Стана така, че наскоро в сръбския форум прочетох добри отзиви за нея, направени от грамотен колега, в чийто опит и преценка вярвам … Обикновено не пропускам лековато такива рационални зрънца да се търкулнат незабелязано покрай мен, затова без колебания взех и аз въпросното воблерче за проба ;) Става дума за ей това чудо:

Изображение

Казва се Storm SoRun sinking pencil. :roll: Изпробвах го миналата седмица по Дунава и на първо четене съм приятно изненадан :roll: Признавам, нямах уловени риби :oops:, но воблерчето изглежда наистина обещаващо. Нещата, които най-много ме впечатлиха в него са две: Първо, невероятните дистанции, които се постигат :shock: Въпреки че е „само“ 18 гр. това нещо лети безумно далеч :roll: Когато сръбския колега казваше, че можеш да си развиеш цялото си влакно при замятане реших, че преувеличава (и е така, разбира се), но още при първите проби разбрах точно какво е имал предвид :lol: :lol:
Другото нещо е много симпатичното поведение на примамката при по-енергичен туич, съчетан с бързо водене. Наподобява малка рибка, нуждаеща се спешно от специализирана психиатрична помощ :lol: Мисля си, че расперите няма да останат дълго равнодушни при подобна гледка ;) При тривиалната бърза «равномерка» воблерчето също има добра игра, като се движи малко под водната повърхност… Абе баш на расперов ловец си изглежда!

Та някой от вас, уважаеми, дали вече се е срещал с този Сторм и има ли преки впечатления и успехи с него? Ще ми е интересно да чуя дали някой вече не го е разработил :roll: Нарочил съм го за титуляр за догодина, пък да видим…

Поздрави!!
Не задавай въпроси, на които не си готов да научиш отговорите!
milkov97
Мнения: 99
Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 11:55
дал Браво: 1 път
получил Браво: 3 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от milkov97 »

От къде го взе тоя бонбон :mrgreen: и каква е цената му
big jibra
Мнения: 159
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 17:24
Местоположение: пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: Примамки за едри распери

Мнение от big jibra »

milkov97 написа: и каква е цената му
17.40
Asio
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Окт 16, 2008 0:20
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 60 пъти
получил Браво: 285 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Asio »

Колега много постна снимка. Снимай го от 2-3 страни. Изписаното-ужасно много а сниманото-никакво. Аз от няколко хубави снимки и точен грамаж бих си извадил достатъчно изводи но от тази точно-нищо.
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Itso »

http://www.fishonmag.com/storm-so-run-m ... ng-pencil/" onclick="window.open(this.href);return false;
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
Аватар
evil
Мнения: 110
Регистриран на: Пет Сеп 06, 2013 7:24
Риболов: все повече спининг
Местоположение: Русe
дал Браво: 33 пъти
получил Браво: 197 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от evil »

Ето го http://www.filstar.com/bg/7712/Storm.So ... -.Sardine/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Stefko
Мнения: 1361
Регистриран на: Нед Май 29, 2005 9:31
Местоположение: София/Видин/
дал Браво: 30 пъти
получил Браво: 45 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от Stefko »

Asio написа:Колега много постна снимка. Снимай го от 2-3 страни. Изписаното-ужасно много а сниманото-никакво. Аз от няколко хубави снимки и точен грамаж бих си извадил достатъчно изводи но от тази точно-нищо.
Колега Асио,… засега ще кажа само, че не ми харесва тонът Ви и ще помоля да го промените :!:
Не задавай въпроси, на които не си готов да научиш отговорите!
миро мачтийм
Мнения: 200
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 16:03
Местоположение: Русе
дал Браво: 1 път
получил Браво: 2 пъти

Re: Примамки за едри распери

Мнение от миро мачтийм »

Имам го от скоро, и расперче имам с него. Добра имитация на Ицовия Аспарух :lol: Лети като коршум, почти като пакото. Тая събота ще пробвам и 9,5см. с лопатката.
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”