Извинете за невежеството

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
vikik
Мнения: 2789
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:46
Местоположение: София

Мнение от vikik »

SASHO написа:
ок колега тази вечер ще го посетя, пък за отстъпка ако се разбереме
Магазина работи до 18.00 часа. Така че побързай...
то и аз работя до 6 и...... така че няма да е днес май, но ще трябва утре по обяд да си направя коледния подарък :wink:
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: хай

Мнение от Lubo »

Бат Стан написа:Според мен ароматизирането на блесната е страшна глупост и търговски трик на производителите. Ако умееш достатъчно добре да презентираш примамката, да я водиш според правилата, да й вярваш и дето се вика цялата линия да почва от мозъка ти нататък, уловът ти е гарантиран. Мани ги тея цапотии, ето и Стамен казва, че е възможен по-скоро отрицателен ефект, отколкото положителен. Не могада си представя ситуация, в която не ни кълве на блесна, обаче като я намажем с нещо и почва да хваща риби. Или лови, или не лови. Или знаем ква блесна да сложим, или не знаем и трябва да се учим. Не може да се разчита, че ако не си добър спинингист, не си научил достатъчно, и като си намажеш блесната ще ти тръгне риболова. Няма смисъл от тая работа, за 10 лева ще си купиш пет блесни, вместо некви фъшкии за ароматизиране.
Станиле - кажи къде ги продават тия блесни по 2 лева - читави имам предвид. Щото моите мепсове по около 5 ги взех.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

ами

Мнение от Бат Стан »

ами да беше попитал някоя видра да ти каже бе приятелю. В нашия клуб по пет лева за блесни не даваме.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: ами

Мнение от Lubo »

Бат Стан написа:ами да беше попитал някоя видра да ти каже бе приятелю. В нашия клуб по пет лева за блесни не даваме.
Хихихихи! Ще те попитам! Хайде със здраве!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”