Да се оплача :-(

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 205 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Да се оплача :-(

Мнение от shaman »

Остана ми малко време вчера и реших да прескоча до Янтра...
Ами.. отидох :oops:

4 часа без удар, загубих 2 воблера и 2 блесни :cry: и за капак на всичко отгоре някъде съм попилял и кепчето !

Водата сравнително бистра - вижда се, че просто няма риба. Някъде са се покрили гадовете, ама не успях да ги намеря, въпреки, че обиколих бая периметър.

Само една щука мина почти до краката ми.. бая парче беше. Мятах по нея един воблер доста време, ама не му обърна внимание.
VLADKOrmoran
Мнения: 593
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 10:59
Местоположение: Чикаго

Мнение от VLADKOrmoran »

Не бой се! :D Във вторник ходих до Брегаре и се пробвах по реката по маршрутите от последното състезание, и по-специално тези на победителите. Дали защото отидох към два следобед или щото, знам ли аз защо, но нищо - едно прекрасно зимно мъртвило. Замятал съм само по тлъстите бавни вирове на воблер и с много бавно водене, но без резултат. Явно требва да не се става от масите по това време :wink:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Споко - аз постигнах още по- голям резултат около Хайредин на Огоста - минус не знам колко блесни. Това за софрата си е верно - добре, че имаме форума и шас-е-пеш. Наздраве!
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Валери
Мнения: 353
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:09
получил Браво: 1 път

Мнение от Валери »

Не знам как е при вас,но тук по пловдивско реките до една са мътни и не стават за риболов.За сметка на това онова червеното е повече от бистро и изобщо не създава некомфортни ситуации...При мен и на мухарката и на блеснарката съм дал почивка,защото напролет ще се уморят яко.Поздрави!
Аватар
ANUBIS
Мнения: 137
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 11:40
Местоположение: SOFIA
Обратна връзка:

Мнение от ANUBIS »

Njma vreme za po4ivka !
Jko vruzvane na nimfi i boi na ribocite shtoto vreme ne ostane ei godinata se tarkuli ;)
Рибата на аватара ми е колаж - 65 см 3+ кг.

http://hatch.flyfisherman-bg.com/
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”