КОЛКО ПАРИ ДАДОХ ЗА ЗАРИБЯВАНЕ...

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.

Защо горските не си вършат работата?

Анкетата свършва на Пет Юни 03, 2005 20:44

Защото не им пука за бракониерите...
14
31%
Защото за колкото им плащат, толкова работят...
9
20%
Защото си имат по-приятни занимания от проверката за билет и риба в нормата...
20
44%
Вършат си я перфектно!
2
4%
 
Общо гласове: 45

deltonator
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 11:20
Местоположение: София

Мнение от deltonator »

Не виждам какво му е на името на темата...
Аз се опитвам да провокирам дискусия та да видим тези така наречени клубове какво правят.
Примерно един клуб вместо да се превръща на организация за реклама на "вище ме къде и с кого ЧЛЕНУВАМ" би трябвало да изпълнява и по смислени дейности...като зарибяване...
Може ли някой да ми каже един клуб с 50-60 члена колко пари за зарибяване събира и колко за изпращане на националите на световно?
Също така къде са му идеите - защо не лансира нещо в публичното пространство, защо не кандидатства за някой проект на някое министерство...
Да сте чули за какви суми се говори, че ще дойдат по програми от предприсъединителните фондове на евросъюза за дейност като зарибяване, опазване на околната среда и горите и тям подобни ... аз чух за милиони евро...
Е, някой ще ми каже ли какво мисли за това?
Като гледам по-малко от 10 души се интересуват и пишат по тази тема - явно на другите не им пука за възстановяване на рибното богатство, а само "чегъртат" и си се спотаяват. Вероятно си мислят, че и без тях рибата ще си се опази...
Ако някой може да промени нещата, аз си мисля, че това са клубовете.
...някои хора просто могат да ловят,
други - да гледат,
трети да ядат,
а пък повечето само говорят...
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

deltonator написа:Не виждам какво му е на името на темата...
Аз се опитвам да провокирам дискусия та да видим тези така наречени клубове какво правят.
Примерно един клуб вместо да се превръща на организация за реклама на "вище ме къде и с кого ЧЛЕНУВАМ" би трябвало да изпълнява и по смислени дейности...като зарибяване...
Може ли някой да ми каже един клуб с 50-60 члена колко пари за зарибяване събира и колко за изпращане на националите на световно?
Също така къде са му идеите - защо не лансира нещо в публичното пространство, защо не кандидатства за някой проект на някое министерство...
Да сте чули за какви суми се говори, че ще дойдат по програми от предприсъединителните фондове на евросъюза за дейност като зарибяване, опазване на околната среда и горите и тям подобни ... аз чух за милиони евро...
Е, някой ще ми каже ли какво мисли за това?
Като гледам по-малко от 10 души се интересуват и пишат по тази тема - явно на другите не им пука за възстановяване на рибното богатство, а само "чегъртат" и си се спотаяват. Вероятно си мислят, че и без тях рибата ще си се опази...
Ако някой може да промени нещата, аз си мисля, че това са клубовете.
Ами ти не си от тези клубове с по 50-60 члена. И тези клубове няма да ти отговорят на въпросите. И си зарибяват, и си пращат националите с помощта на стотици съмишленици, и публичното пространство не е мястото където тези клубове трябва да ти отговорят, ако въобще ти отговорят.

P.S. - И не се опитвай да "манипулираш"! Нема да стане!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Aх, Делтонаторе излови ги тупалките под моста, сега искаш да зарибяваш. :D :D
А да направим една среща? Щот има за кво да се дискутира.
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
deltonator
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 11:20
Местоположение: София

Мнение от deltonator »

Lubo написа:
Ами ти не си от тези клубове с по 50-60 члена. И тези клубове няма да ти отговорят на въпросите. И си зарибяват, и си пращат националите с помощта на стотици съмишленици, и публичното пространство не е мястото където тези клубове трябва да ти отговорят, ако въобще ти отговорят.

P.S. - И не се опитвай да "манипулираш"! Нема да стане!
...това, ако е вярно, дава много точен отговор на всичките ми въпроси...
...някои хора просто могат да ловят,
други - да гледат,
трети да ядат,
а пък повечето само говорят...
deltonator
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 11:20
Местоположение: София

Мнение от deltonator »

Ivan VP написа:Aх, Делтонаторе излови ги тупалките под моста, сега искаш да зарибяваш. :D :D
А да направим една среща? Щот има за кво да се дискутира.
...ако мислиш като предния писател...ако има за какво да си говорим - ще помислим.
...някои хора просто могат да ловят,
други - да гледат,
трети да ядат,
а пък повечето само говорят...
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Делтонаторе ако мислиш че писането на постове е доказателство за това кой колко е готов да направи за възстановяване на рибите по реките и водоемите аз не мисля така.В това ще се убедиш като дойде време да се върши същинската работа.Колкото до работата на клубовете.....ммм не е тук мястото където трябва да се обсъжда.
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

deltonator написа:
Ivan VP написа:Aх, Делтонаторе излови ги тупалките под моста, сега искаш да зарибяваш. :D :D
А да направим една среща? Щот има за кво да се дискутира.
...ако мислиш като предния писател...ако има за какво да си говорим - ще помислим.
А кво да мисля. То това си е перманентен и същевременно сложен процес/ цитат от известен професор бивш зам. министЕр/.
Опят за зарибяваката.
МС на Ставри видри, Че съберем300-400 кинта, които са за зарибяване.
Ясно е, че това са недостатъчни средства и кво правим тогава? Оглеждаме се за коопериране с други формации.
П.С.
Това за говоренето не е по задължение.
Зарибявка Форевер!....
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

deltonator написа:
Lubo написа:
Ами ти не си от тези клубове с по 50-60 члена. И тези клубове няма да ти отговорят на въпросите. И си зарибяват, и си пращат националите с помощта на стотици съмишленици, и публичното пространство не е мястото където тези клубове трябва да ти отговорят, ако въобще ти отговорят.

P.S. - И не се опитвай да "манипулираш"! Нема да стане!
...това, ако е вярно, дава много точен отговор на всичките ми въпроси...
Хехехе, ами щом си получил отговор, защо продължаваш да тръмбоваш тогава. Или имаш нови въпроси. Аз викам да кажеш кой си че да се запознаем.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
flayko
Мнения: 533
Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 16:30
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от flayko »

Ех Делтонаторе,Манипулаторе :D Хубаво говориш,но какво ще постигнеш? :?: Не даваш ли от джоба си пари всяка година,не носиш ли чувалите -не ще можеш да разбереш .......Говорите на различни езици човече....Спри се :wink: :wink:!Все пак това е личен избор :D
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Виж кво, Делтонатор или какъвто си там, на път съм да ти измодерирам последния пост, колкото и да не ми се иска, тъй като е пълна тъпня и нескопосан опит за заяждане. Откъде-накъде ще държиш сметка кой клуб за какво дава пари? За твое сведение, дали сме достатъчно и предостатъчно за зарибяване. Тъй като очевидно си подозрителна душица, може спокойно да се обадиш в магазина на Алем ООД и да питаш колко хора от спининг-клуб "Стари видри" (щото очевидно визираш нашия клуб, няма кой друг да е) са внесли средства за зарибяване на Златна панега (това е реката, на която ти ходиш да ловиш), и чак след това плюй. Има си тетрадка, в която е заприходено всичко поименно.
По тъпата ти логика аз би трябвало да съм длъжен да давам отчет на всеки за какво съм дал лични пари. На теб това кво ти влиза в работата? Каквото съм дал, съм го дарил доброволно, ясно ли е. Като клуб си имаме програма за зарибяване, утвърдена на годишното общо събрание, и си я изпълняваме. Това с Панега е даряване на средства отгоре! Баси, кви хора има...Мисля, че дължиш извинение на всички колеги от клуба, както и да спреш с манипулативните си изказвания във форума.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
deltonator
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 11:20
Местоположение: София

Мнение от deltonator »

Gledam, 4e tuka me opluha...
E, ako niakoi se 4uvstva zasegnat - toi si znae za kakvo...
Daval sum pari4ki...nosil sum 4uvali...abe mai niakoi ne iskat da se razduhva tazi tema.

Predlagam na WEBMASTER-a da mi svali i iztrie temata ot foruma. 6te sum blagodaren da go napravi, 6toto iavno niama razbirane po vuprosa.

Aide mnogo Vi zdrave i ne se vpriagaite tolkova.
...някои хора просто могат да ловят,
други - да гледат,
трети да ядат,
а пък повечето само говорят...
Аватар
Torsade
Мнения: 547
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 23:33
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Torsade »

Станиле, не си прав!!! Делтонатора се държи съвсем възпитано и не е нужно да му се сърдиш и да ставаш по-груб. И с тази тема мисля, че той не иска нито да бърка на някого в джоба, нито да му иска отчет. Иска всеки да си бръкне в мозъка и да се замисли за рибата.
И другото, което иска, е информация за конкретни развъдници с балканска пъстърва, а никой до сега не каза нищо друго, освен "май там някъде нещо съм чувал..."
Пък клубовете и магаретата може и да са малки, ама оная им работа... Така че не е нужно никой да се надува. Качеството не зависи само от клубната принадлежност или членската маса на клуба. :wink:
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Нямам нищо против Делтата, изключая изречението му: "Може ли някой да ми каже един клуб с 50-60 члена колко пари за зарибяване събира и колко за изпращане на националите на световно?" това е изключително спекулативен въпрос, показващ неуважение към клуба ни. Тва ме подразни, нищо друго, и по тази причина реагирах така. Щото точно нашия клуб е един от тези, които събират пари за зарибяване, дори сега ще сложим и каса в магазина на Марин за дарения, подобна на тази в Алем ООД. Ама аз никого не съм нападнал с думи като: абе я кажи ти колко пари си дал за зарибяване и колко за нов телевизор у вас?
Делтата да ме извини за невъздържаната реакция, ама следващия път да бъде по-конкретен: тези и тези не събират пари за зарибяване, ама дърпат риби. А не така с някои хора, някои клубове и т.н.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Бат Стан написа:Нямам нищо против Делтата, изключая изречението му: "Може ли някой да ми каже един клуб с 50-60 члена колко пари за зарибяване събира и колко за изпращане на националите на световно?" това е изключително спекулативен въпрос, показващ неуважение към клуба ни. Тва ме подразни, нищо друго, и по тази причина реагирах така. Щото точно нашия клуб е един от тези, които събират пари за зарибяване, дори сега ще сложим и каса в магазина на Марин за дарения, подобна на тази в Алем ООД. Ама аз никого не съм нападнал с думи като: абе я кажи ти колко пари си дал за зарибяване и колко за нов телевизор у вас?
Делтата да ме извини за невъздържаната реакция, ама следващия път да бъде по-конкретен: тези и тези не събират пари за зарибяване, ама дърпат риби. А не така с някои хора, някои клубове и т.н.
Е те точно тия 50-60 работи ме подразниха и мен. :wink: И не си променям мнението по въпроса. Да се представи, да се видим, и ще го уведомя по въпроса къде да даде некоя кинта за "цигарки"! Иначе ми прилича на една персона от един друг форум. Щом милее за зарибяването - ще се представи и ще се видим, ако не - значи е същия за когото го мисля. :evil: :x :x :x
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Torsade
Мнения: 547
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 23:33
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Гаранция

Мнение от Torsade »

Гарантирам за Делтонатора, много е точен, особено ако не става дума за време :lol: . И понеже стойността на всяка препоръка зависи от човека, който я дава, следва да кажа за себе си, че съм много готин тип. :oops:
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”