Да полеем 2005!

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

А не! Никакви такива! Или сам се донасяш, или ще трябва сам да си пиеш! Битов алкохолизъм...
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Алеко написа:
Тя девойката хубаво пише, ама ти по-добре погледни в някой дикшънери как се членуват думи, завъшващи на -ст. :shock:
Малиииий, е те за тва исках да се пише на кирилица у форума, щото от тая латиница по форумите и IRC-тата ша го забрава тоа език. Приемам плесването през ръцете, ама не приемам упрека че не съм проверил. Проверих, ама не у дикшънър, щото такъв неам. Проверих в google. Написах отговорноста и ми излязоха ебати сайтовете и местата дето така я пишат. Са като прочетох упреците и написах отговорността - пак бая резултати. И понеже моя метод е по-примитивен от вашия-съгласен. Ама искам само Бат Стан да попитам - верно ли е бе Бат Стане? Неграмотността ми в случая налице ли е?
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Ма що ша чакаш Бат ти Стан, бе? Не вЕрваш ли на Секретаря?
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Да бе да ! Алеко къде виде да са те номинирали за журналист на 2004г нищо че спортен то нал и риболова е спорт !
Тъй ся едно въпросче към Алеко и Любо :
Бах бааа му ! Вие двамцата се не удържате ! Да не сте си поставили за цел да стаате чампиони по пуснати мнения 8) ?
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Павел Иванов написа:Да бе да ! Алеко къде виде да са те номинирали за журналист на 2004г нищо че спортен то нал и риболова е спорт !
Тъй ся едно въпросче към Алеко и Любо :
Бах бааа му ! Вие двамцата се не удържате ! Да не сте си поставили за цел да стаате чампиони по пуснати мнения 8) ?
Аз чета абсолютно всичко което се пише тука. Особено като си легне жената, че тогава ми е скучно.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Алеко написа:Ма що ша чакаш Бат ти Стан, бе? Не вЕрваш ли на Секретаря?
Вервам Алеко. На г-н Йотов също. И на Царя също. Само ей на тоя не му вервам:

Изображение
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Ааа НЕ, нема да стане това Корсе,лично ще ти я предам в ръчичка.
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Павел Иванов написа:Да бе да ! Алеко къде виде да са те номинирали за журналист на 2004г нищо че спортен то нал и риболова е спорт !
Тъй ся едно въпросче към Алеко и Любо :
Бах бааа му ! Вие двамцата се не удържате ! Да не сте си поставили за цел да стаате чампиони по пуснати мнения 8) ?
Е, сега как да не ти отговори човек? Пък после се чудиш, що имам толкоз мнения. Нали трябва да отговарям на таквизи като теб. :D

А в стария форум пак си бях с най-много... Приказливец, кво да правиш? На всяка манджа маргарина.
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Lubo написа:Аз чета абсолютно всичко което се пише тука. Особено като си легне жената, че тогава ми е скучно.
Момченцеееееее! Има нещо гнило в твоето семейство, щом ти става скучно, когато си легне булката. Особено на твоите години, ехееее! Спомени, спомени...
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Алеко написа:
Lubo написа:Аз чета абсолютно всичко което се пише тука. Особено като си легне жената, че тогава ми е скучно.
Момченцеееееее! Има нещо гнило в твоето семейство, щом ти става скучно, когато си легне булката. Особено на твоите години, ехееее! Спомени, спомени...
Алекооо, няма гнило. Нашето поколение не чака да си легне вечер, че да върши некои работи. Ама хайде да спра до тук, лични работи да не издавам. ИзображениеИзображениеИзображение
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Ама вие денем на работа не ходите ли бе?!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Алеко написа:Ама вие денем на работа не ходите ли бе?!
Алеко. Ходим. Някои в офис. Някои в къщи и на път им е офиса. Вечер сме след 19 заедно. От 19 до 23 малко ли е да намерим време за таз работа? Абе хайде стига питал. Лични са тез работи. Сега и в подробности ли да ти заразказвам. Нема да стане. С това "като си легне жената", имам предвид "като заспи". А какво, що и как, не ти е работа. Нито пък и на никой от форума. Ае със здраве.

P.S. - Има един индивид в предаването, по време на което всички изчезват от форума. Здравко се казва. Ако ти се слушат такива истории - гледай.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Според мен относно членуването на някои местоимения от женски род в българския език Дянков е прав по принцип, обаче Любо е от новограматическата школа, целяща да усъвършенства българската писменост, тъй като писмеността трябва да улеснява, а не да затруднява човешкия живот.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Ей, ти сега да не се обиди нещо, а?
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: хай

Мнение от Lubo »

Бат Стан написа:Според мен относно членуването на някои местоимения от женски род в българския език Дянков е прав по принцип, обаче Любо е от новограматическата школа, целяща да усъвършенства българската писменост, тъй като писмеността трябва да улеснява, а не да затруднява човешкия живот.
Не е така Станиле. Аз милея за този език. Искам да съм перфектен и да го запазя. Писмеността [женски род-знам вече] не трябва да се улеснява. ТРЯБВА ДА СЕ НАУЧИ. Добре написаните постове ги чета много лесно. В случая грешката е моя - признах си. Открих също че и половин България е неграмотна, с помоща на моето инфантилно проучване по въпроса. Тънката ирония в поста ти я долавям, но има много хора които няма да я забележат. Целта да получа точен отговор на въпроса от теб е точната причина кои именно (защото не са всички) се членуват така. Получих отговор. Благодаря.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”