Прокълнатите реки

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Стонин МаХенд
Мнения: 234
Регистриран на: Вто Фев 11, 2014 12:50
Риболов: Спининг4Life
Местоположение: София/Търново/Монтана
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Прокълнатите реки

Мнение от Стонин МаХенд »

Tи ли направи видеото?
ще си разказваме "Къ ги ловиме, къ ги не ловиме, къ ше ги "сцепиме" и други такива работи КЪ СЕ ПРААТ" :lol:
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: Прокълнатите реки

Мнение от bai ves »

:D Балки, Балки...... Росен що нещо е направил за риболова имаш три мази бумаги да изпишеш в журналистиката :lol: :tup:
Стонин МаХенд
Мнения: 234
Регистриран на: Вто Фев 11, 2014 12:50
Риболов: Спининг4Life
Местоположение: София/Търново/Монтана
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Прокълнатите реки

Мнение от Стонин МаХенд »

Питам, щото много ми хареса. Иначе знам, гледал съм доста негови неща.
ще си разказваме "Къ ги ловиме, къ ги не ловиме, къ ше ги "сцепиме" и други такива работи КЪ СЕ ПРААТ" :lol:
Аватар
starlight
Мнения: 931
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2009 11:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Прокълнатите реки

Мнение от starlight »

Хубаво ще е и малко помощ за следенето на вецовете...
Видеото е направено за това.

Ще се върти в магазини Стената. Дано повече хора помогнат.
Ние май само си пишем по форумите...
Аватар
Росен
Мнения: 3461
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:43
Риболов: Мухарски риболов
Местоположение: Русе
дал Браво: 60 пъти
получил Браво: 250 пъти
Обратна връзка:

Re: Прокълнатите реки

Мнение от Росен »

:wink: Аз го правих набързо в събота и неделя, може да стане много по-хубав, но във втората серия :wink:

Идеята е важна и определено има място за оптимизъм, затова както написа и Ники Джаза:
jazzmena написа:Пичове, моля ви влезте в този сайт. Там вижте кои вецове са в районите, в които ходите за риба. Снимайте и пращайте материали от стената, рибния проход, името на веца, водохващането.... реката преди и след ВЕЦ-а..... Силата ни е в активността. Колмото е по-пълна картинката, толкова по-добре. Ако не вие, питайте и помолете ваши приятели да ходят и да снимат. Много полезно е ако може да дадете и точните GPS координати на ВЕЦ-а. (в официалната информация много от местоположенията на ВЕЦ са грешни).
UNDEAD
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Окт 07, 2014 20:27
Риболов: SPINING i pak SPINING
Местоположение: RUSSE
дал Браво: 147 пъти

Re: Прокълнатите реки

Мнение от UNDEAD »

Здравей,Роска.Не се познаваме ли4но,ако и да сме градски(изцяло мой пропуск) :oops: :( .Прегледах сайта,и колкото и да ми се иска да помогна не открих на4ин,понеже ходя само на Дунава и няма как да снимам,пращам сигнали,жалби и тн.Въпреки това ми е болно за всяка идиотщина свързана със любимото ни хоби(от боклуците по брега,през бракониерите, до безумия като това),ако и да не ловя по тези места.В този ред на мисли,е ли е възможно да се пусне някаква национална петиция,за да може и хора като мен да допринесът?Мисля 4е ще е от полза.
Успех срещу машината :tup:
ПС:Дано някой ден се срещнем под моста.Ще се радвам да се запознаем :tup:
Сънувам йедри распери.......
Стонин МаХенд
Мнения: 234
Регистриран на: Вто Фев 11, 2014 12:50
Риболов: Спининг4Life
Местоположение: София/Търново/Монтана
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Прокълнатите реки

Мнение от Стонин МаХенд »

Само да стане по- топличко, имам XDCAM PMW SONY и ще направя няколко видеа по Искър...
ще си разказваме "Къ ги ловиме, къ ги не ловиме, къ ше ги "сцепиме" и други такива работи КЪ СЕ ПРААТ" :lol:
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: Прокълнатите реки

Мнение от bai ves »

Тея затова не искаха преди години , години клубовете да стопанисват участъци от реките, защото трябва да се сключи договор за стопанисване, регулиране на държавна собственост от юридическо лице. Мисля, че повечето клубове са регистрирани по законът за нестопанска цел но са юредически лица. :roll: Та така, в наща мила родина докато нещо не се прави здраво и както трябва си е кауза пердута. Наще тйофлеци черпят чуждестранен опит , а в чужбина риболовните и ловните сдружения между клубове са мощна сила. За това и не разрешават на клубовете да стопанисват, само на приказки беше.... иначе да зарибяват- ДА, даже и телевизия пращат.... И.... отново..... да следим да пишем е добре но какво ще излезе от това след като са унищожили река с история безброй декади време...... Та гнилата държава още не може да спре малкото работещи предприятия да си хвърлят отровите в реките, вие мислите, че ще се хване напреки на някой дето инвестира и си плаща под масата в парламент или някакво бюро по върховете на власта. Малко ми е чудно ама дано стане.....
vrabec
Мнения: 103
Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 13:16

Re: Прокълнатите реки

Мнение от vrabec »

Пичове като видите веца на зл.панега ще ахнете. :shock: БГ.ЗАТВОРИТЕ ряпа да ядат.По моста вече не се минава :!:
Аватар
yuri todorov
Мнения: 1958
Регистриран на: Вто Сеп 19, 2006 23:13
Риболов: spinning & casting
Местоположение: София
дал Браво: 643 пъти
получил Браво: 585 пъти

Re: Прокълнатите реки

Мнение от yuri todorov »

Откога е това?..............от тази зима ли? 8)


NO FISHING, NO LIFE

http://orcaonline.org/


vrabec
Мнения: 103
Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 13:16

Re: Прокълнатите реки

Мнение от vrabec »

Дкември пътувах до свищов и бях изумен от гледката.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Прокълнатите реки

Мнение от Мунчо »

Брей, скоро ще забранят и да се минава по отсрещния бряг...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
stiga
Мнения: 652
Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 22:39
Местоположение: Ботевград
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 38 пъти

Re: Прокълнатите реки

Мнение от stiga »

vrabec написа:Пичове като видите веца на зл.панега ще ахнете. :shock: БГ.ЗАТВОРИТЕ ряпа да ядат.По моста вече не се минава :!:
За ВЕЦ-а на Панега са предприети мерки, вече!
За останалите ВЕЦ-ве, колкото повече нерегламентирани и незаконосъобразни конструкции около вецовете се снимат и станат обществено достояние, толкова по-добре! Много хора от нас пътуват постоянно и в цялата страна, просто минавайки покрай подобно съоръжение го нащракайте Убаво :D
спининг и само спининг!!!!!!!!!!

C&R

http://www.starividri.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”