PR: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
karaburov
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Мар 19, 2010 13:04
дал Браво: 209 пъти
получил Браво: 288 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от karaburov »

Всеки самоуважаващ се расперо ловец има Салмо трил в кутията си и не би тръгнал без него за риба!
Колкото и да са добри "японците" има дни и определени условия в които трила ги кара да плачат :wink:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Това са само част от снимките(изгоря лаптопа и с него някои наистина красиви снимки :cry: )

Аз също подкрепям Лео!
И съм сигурен,че ще помогне за промотирането на марката в България.
Не е само задклавиатурен разбирач,а човек наистина усещаш и знаещ много за риболова.
Поздрави!
marinko7
Мнения: 434
Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 8:49
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от marinko7 »

Не познавам Лео ,но съм чел доста негови разкази и си мисля и аз ,че е точния човек
Аватар
fn1p
Мнения: 818
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 21:27
Местоположение: Хасково
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 34 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от fn1p »

Интересно защо хората си мислят че има воблери който не ловят, всички воблери ловят. Салмо са на добра цена направени са здраво а не да им падат лопатките и тем подобни глупости и ловят много, стабилни са в течение.

П.П - Иначе казано подал съм си кандидатурата на посочения имеил.
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Leo »

Благодаря Ви момци за подкрепата!Знаех,че има хора,които ще ме подкрепят,но не очаквах да са толкова много.Благодаря Ви!Значи съм на правилния път.И не за конкурса на Салмо.А,ей така,просто заради човещината.
А тия,които се опитаха да търсят под вола теле и да ме обидят,няма с какво да ме обидиш приятелю!Аз не съм по-различен от тебе.Дори съм сигурен,че ще сдадеш багажа много по-рано от мене!
Не съм сигурен,дали тук е мястото,но все пак ще постна някои мои мнения от фейса,за да разберат момците,че когато те спяха в топлите чаршафи,аз обикалях границите на България!

Как гласувах за ДПС

Интересните времена в България все не свършват.Нещо все генерира „интересност”.Това нещо се нарича посредственост.Уверени,че нищо не зависи от нас,нищо и не правим.Само,че когато интелигентните и умни хора не правят нищо,започват да го правят простите и необразованите.Виждат „пазарна ниша” и я заемат.Ефектът Дънинг-Крюгер действа с пълна сила.Или колкото си по-прост,толкова си по-уверен в собствените способности и в резултат на това по-пробивен,арогантен и активен.Логичните доводи на умните хора не значат нищо за тях,те просто възприемат света от позицията на собственото си твърде ограничено познание,дават прости обяснения на сложни процеси и взаимоотношения,при това с пълната увереност,че са прави и избрани да водят и представляват определени човешки маси,обикновено обединени под шапката на някакъв етнос,религия,идеология и….т.н. идеологически прикрития на икономически интереси.И каква стана,тия дето си мислим,че виждаме с двете очи,гледаме как еднооките,водят слепците.И понеже демокрацията ни принуждава да приемем решението на мнозинството,се оказваме в положение да ни водят и нас.Значи имаме претенцията да сме интелигентни,а в същото време не правим нищо за да не ни управлява Дънинг – Крюгер.Е,кой тогава е Дънинг и кой Крюгер.Дали не сме ние?

Защо ви разказвам всичко това?Етническите доводи на ДПС нямат тежест пред мен.Тежест нямат и никакви верски,финансови и каквито и да било доводи.Разделя и владей!А,не,тая попара я сърбат Крюгерите още от римско време.Цели империи браха плодове от тоя принцип.Хубаво беше ама взе да свършва.Взе да навлиза принципа „колкото си по-прост,толкова си по-склонен да се делиш”Принципа е въпрос на положение във времето,историческата действителност и Дънинг-Крюгер!
А как гласувах за ДПС ли?Еми написах на бюлетината „хуй за дпс”

Казвам се Синан.Български гражданин от турски произход.Не български турчин.Не турски българин.Човек!Жител на планетата Земя!......колкото си по-прост,толкова си по-склонен да се делиш
Последно промяна от Leo на Сря Дек 09, 2015 22:16, променено общо 1 път.
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
Аватар
fn1p
Мнения: 818
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 21:27
Местоположение: Хасково
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 34 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от fn1p »

И все пак не разбрахме това какво общо има с конкурса на Salmo
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от bat.galin »

Поста на Синан е с доста с по-широк обхват от този за конкурса, вярвам, че ще го разбереш - когато и да е.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от quietriot »

Leo написа:Благодаря Ви момци за подкрепата!
Радвам се, че те познавам брат и мога да седна да ям и да пия с теб на една маса на някой остров!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от babydoctor »

И аз се радвам, Синан, приятелю - весели празници :tup: И аз съм навит на остров с комари - че къде без тях... :tup:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
The_river
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Юни 11, 2015 8:40
Риболов: Спининг и др.
дал Браво: 122 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от The_river »

ЗА МНОГО ГОДИНИ!!! ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ТРОФЕЙ!
Връщайки се към темата кОНкурса за екип на салмо бг искам да поздравя вносителите и производителите за инициативата. Дано наистина се намерят двама достойни люде, който да покажат как действат тези примамки в родни условия, защото съотношението качество цена е впечатляващо. Сам съм се убедил и макар сега да се глезя с "япончета" има примамки Салмо неизлизащи от арсенала ми. Да не казвам, че като прохождащ спинингист ловях само с Салмо, Рапала (по-ефтините) и едни Ребели които си бях донесъл от САЩ. Не за друго загубите на воблери бяха жестоки. За съжаление тогава не снимах много, а с примамките снимките до скоро бяха инцидентни. Все пак намерих няколко който искам да споделя :)
Изображение
Тъкмо беше излязъл цвета мисля дори и размера на този Хорнет, а в моята чанта беше не повече от седмица когато ужили тази 2,2 килограмова мъздруга. Личен рекорд който не съм достигнал до сега. А относно примамката винаги я поддържам в наличност в всички размери.
Слайдер 5 см на Салмо също е една прекрасна примамка, беше ми доверено от приятел, че при бърза проводка е неустоима за расперите.
Изображение
И така си вадих распери докато един ден удара беше толкова силен, че за малко да избие въдицата от ръката ми, а крайния резултат беше това.
Изображение
За сега се не мисля да кандидатствам в конкурса, но до 15.04.2015 има време и ако направя някоя и друга хубава снимка може да се впусна в надпреварата :) :) Надявам се да бъдат публикувани интересни снимки от Филстар. Ще следя темата с интерес. Още веднъж БРАВО за инициативата.
За мен живота е борба - до обед с глада, следобед със съня.
Аватар
Filstar екип
Мнения: 743
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 14:56
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 139 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Filstar екип »

Приятели, напомняме ви, че можете да кандидатствате за конкурса на Salmo до 15.04.2016 г. Надяваме се със затоплянето на времето все повече хора да ни изпращат своите кандидатури :)
Аватар
Filstar екип
Мнения: 743
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 14:56
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 139 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Filstar екип »

Приятели, напомняме ви, че все още имате възможност да ни изпратите своите кандидатури за екип на Salmo до 15.04.2016г. Приканваме и тези от вас, които вече са ни изпратили материали, да ни изпратят нови, ако са успели да подготвят. Напомняме ви, че единствено кандидатури, които са били изпратени на mail@filstar.com, участват в конкурса - както е посочено в условията.
Аватар
Filstar екип
Мнения: 743
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 14:56
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 139 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Filstar екип »

Приятели, конкурсът на Salmo за избор на представителен риболовец на марката за България приключи на 15.04.2016 г. Благодарим на всички, които взеха участие в конкурса с кандидатурата си или с коментари и снимки!

След обстойно преглеждане на кандидатурите от Salmo и наша страна, се спряхме на варианта представителят от България да бъде само един. Победител е Пламен Йонков от гр. София. Представяме го с няколко изречения, както и с малка част от снимките, които ни беше изпратил.

Основната цел на Пламен са хищниците – пъстърва, сом, щука, клен, бяла риба и костур. Риболовства основно от лодка и спинингов риболов по продължение на някоя река или около язовир. Месечно прави около 3-4 излета за по няколко дена, а също така посещава световни риболовни дестинации поне веднъж годишно. Голяма част от риболовните си успехи дължи на Salmo, а любимият му модел е Hornet.

Пожелаваме успех на Пламен и съвсем скоро очакваме първото му представяне пред вас като част от Salmo Team Pro :) Можете да следите неговите материали и всякакви други снимки и новини за Salmo на нашата Salmo Facebook страница. Проверявайте редовно, защото от следващата седмица стартираме игра с награди по случай 25-тата годишнина на марката :)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
empar
Мнения: 1025
Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 20:28
Риболов: мухарлък
Местоположение: София
дал Браво: 72 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от empar »

Успех! Дано начинанието се окаже ползотворно, както за него, така и за нас пациентите!
stancom написа: Иначе и аз се бях замислил за 4x4, но след няколко посещения на Северозапада, вече сериозно се замислям за хиликоптер.
Аватар
JettroniX
Мнения: 324
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 18:27
Риболов: Спинингов риболов!
дал Браво: 246 пъти
получил Браво: 500 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от JettroniX »

Честито на победителя и мноого успехи :tup:
Fish every day like it was your last!
Keep Spinning!!
Блог: spinning365.com
Facebook: spinning365
YouTube
Аватар
Ilian70
Мнения: 1718
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 21:06
Риболов: Спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 2094 пъти
получил Браво: 2530 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Ilian70 »

JettroniX написа:Честито на победителя и мноого успехи :tup:
+1
"За глухия всички, които танцуват, са луди."
Х. Букай
https://grifon11.com/
εκατόν έξι κών επτά
Заключено

Обратно към “Спининг риболов”