PR: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
Filstar
Вносител
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 15:48
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Filstar »

За да не се получат недоразумения - по никакъв начин няма разделение на спинингисти от брега и спнингисти/тролингисти от лодка. Говорим за риболовци с изкуствени примамки. Успех на всички! :)
Аватар
Росен
Мнения: 3461
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:43
Риболов: Мухарски риболов
Местоположение: Русе
дал Браво: 60 пъти
получил Браво: 250 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Росен »

Мунчо написа:За мен е похвална инициативата на "Салмо", да отправят подобна покана към българските риболовци. Не се сещам до момента някоя фирма да е предприемала такива стъпки(нормално и естествено е, че хората очакват да извлекат позитиви от тази работа) и се зарадвах, като го прочетох. Сега ясно е, че това е европейска марка, ориентирана към практическите аспекти на риболова, без изгъзици, харизми и прочие фетиши, но все пак е някаква стъпка напред - пък дори за презентиране на българския риболов пред света в практико-психологическите си състояния. :lol:
Като се замислих, колко са фирмите, в които наши представители присъстват по някакъв начин? Ние изобщо не фигурираме на картата на фирмените интереси с кривите си амбиции, съчетани с голи задници(ще прощавате). В болшинството си българската търговия с риболовни принадлежности е откровено амбулантна, нека си го кажем откровено - куфарен внос на макари от претенциозни марки, минали през три ръце, три броя японски пръчки, закупени от аукцион, две ролки влакно размер 0.4...
И ще илюстрирам с един тъжно-смешен пример:
Преди няколко дни пък се зарадвах искрено пак, след като видях на сайта на Atec(японския собственик на марката Tailwalk), че имат официален представител за България - написан заедно с нормалния свят - разбирайте с останалите страни. Споделих го с приятел, а той ми вика "Ха, голяма работа - това е средностатистическа марка от ранга на "Мейджър Крафт" и не е нещо особено". Какво да коментираме повече - сещам се за поговорката "кога станахме коминочистачи, кога ни почерняха задниците"(ще прощавате за втори път)...


п.с. Твърде вероятно е обаче тази работа да подейства отрезвяващо и за "Салмо", след като се окаже, че никой тук не проявява чак такъв интерес към продуктите им, та да им стане рекламно лице. Нещо наистина искрено смешно... :lol:
Едно ужасно точно мнение на моя приятел ... Инициативата на Салмо и Филстар е много добра, като съвсем естествено с времето може да се превърне и в това, за което се говори и в другите постове - заплащане, ангажименти и т.н. Според мен началото е повече от добро ... Аз за съжаление няма как да се включа, но ако някой от тези двамата избрани е по брега на Дунава с удоволствие бих помогнал със снимките ;) ( Лео, имам забележки по композицията и качеството на снимката с шапката ;) )

Поздравления за Филстар!
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от naso »

Аз се чудя, защо тия от Салмо спряха от производство плуващите и потъващи Hornet H3SR и H4SR
Според мен това е един универсален воблер и дори трябва да се разработи в по-големи размери
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Leo »

Роска,реакцията ,и изобщо нахълтването ми в темата бяха по-скоро спонтанен отговор на вечния стремеж да оплюем и опорочим всяка идея.Ей така,съвсем безплатно.

Изображение
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Павел Иванов »

Синане , изказа на лично мнение противно на това което се налага от дадено нещо , се интерпретира като оплюване само от гледната точка на силно зависими от нещото :idea:
Идеята на и-форум като форум е най-вече да се изказват лични мнения на база писмен контакт .
Когато не се предлага опция за коментар на нещо се пуска банер !
Така се пропуска възможността нещото да бъде коментирано и съответно написано нещо което на някой не му изнася .
Отдавна минаха времената когато се кажеше А , отсреща задължително да се отговаря с ГА !
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Мунчо »

Изображение[/quote]

Синане, аз имам същия, но сребрист. :D
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от quietriot »

Като гледам тенденциЙте развитието на темата , май Салмо ще усиротеят откъм Български участници. :mrgreen:
Аватар
Ilian70
Мнения: 1721
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 21:06
Риболов: Спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 2099 пъти
получил Браво: 2538 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Ilian70 »

quietriot написа:Като гледам тенденциЙте развитието на темата , май Салмо ще усиротеят откъм Български участници. :mrgreen:
Ами! По-скоро ще намерят някой, който ходи за риба, а не такъв, дето седи по форумите по цял ден (като нази :mrgreen: ).
Въображението ми е бедно за подобна перспектива - ако Салмо намери своите хора измежду българските спинингисти, какви самосвали с фекалии ще се изсипят върху бедните им глави (на спинингистите и на Салмо) от разочаровани от избора фенове.

Иначе съм "за" подобно начинание и с удоволствие ще чакам позитивното развитие на кампанията (това без грам сарказъм).

Успех!!! :tup:
"За глухия всички, които танцуват, са луди."
Х. Букай
https://grifon11.com/
εκατόν έξι κών επτά
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Leo »

Павел Иванов написа:Синане , изказа на лично мнение противно на това което се налага от дадено нещо , се интерпретира като оплюване само от гледната точка на силно зависими от нещото :idea:
Идеята на и-форум като форум е най-вече да се изказват лични мнения на база писмен контакт .
Когато не се предлага опция за коментар на нещо се пуска банер !
Така се пропуска възможността нещото да бъде коментирано и съответно написано нещо което на някой не му изнася .
Отдавна минаха времената когато се кажеше А , отсреща задължително да се отговаря с ГА !
Павле,тонът ти е умерен и приятелски,ако мога така да се изразя,което ме устройва по отношение на форумното общуване,още повече,че кореспондира и с отношението ми към теб.
Не съм много убеден,че форумите са най-добрият формат за общуване.Поне що се отнася за общности от индивиди,чиято индивидуалност граничи с безумие и на всичкото отгоре е канализирана в грешна и деструктивна посока.
Периодът през който един риболовец работи,лови и пише безплатно или за "трохи и огризки под масата",не е непродуктивен.Той е естествен етап,през който ставаш известен на риболовната общност,обозначаваш се и се популяризираш.Така са станали нещата навсякъде по света.После,безплатното се превръща в трохи,трохите в хлябове и накрая може и в прилични хонорари.Ние искаме да скочим направо на етапа с тлъстите хонорари.Е,не може да жънеш,без да си посял.Можеше,по времето на комунизма,ама то май свърши.
Иначе нещата са прости - оценяваш уменията,способностите и приноса си на повече,отколкото са склонни да ти платят тук,тогава ги продаваш там,където са готови да платят,колкото искаш.
Та от негативните мнения и критиките,не можах да разбера едно нещо.
Кое в конкурса,такъв какъвто е представен у нас е неясно и предизвиква възмущение?Това,че от Салмо са предложили конкурс с такива "огризкаджийски" условия или,че са го предложили при други условия,но тукашните им представители,са решили,че ние ,така или иначе,ще го правим за слава и трохи и са ни предложили само тях.Това е смехотворно,да не говорим,че и най-големият малоумник ще предвиди самоунищожителните последствия от подобно деяние.
И аз искам да работя за японските производители на примамки,ама никой не ми предлага....
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
Аватар
JettroniX
Мнения: 324
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 18:27
Риболов: Спинингов риболов!
дал Браво: 246 пъти
получил Браво: 500 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от JettroniX »

Само да вметна, че има хора, които ходят много по водоемите ни, имат си доста прилична слука и са доста грамотни риболовци,
но рядко сядат да четат или да пишат в Интернет форумите, защото така са решили.
Та не е хубаво да си мислят повечето колеги, че няма да се намерят хора, които да промотират марката ;)
Измежду вас си може и да не се намерят, но не забравяйте, че има един друг свят,
който се намира извън форума :mrgreen:
Примамките на Салмо са доста специфични и дано се намери грамотен и интелигентен риболовец,
който да показва кое, как и къде ;) Аз лично съм голям фен на марката и ще се радвам
да се намери някой, който наистина да покрие поставените критерии.
Само времето ще покаже.
В страни от темата, но воблера на колегата Leo съм го виждал по чуждите писания.
Интересно ми е имаш ли вече успехи колега, за тези месеци все някой распер трябва да се е излъгал (може и на Л.С. да ми пишеш, ако се притесняваш тук) :)
2017-та може и да го пуснат на пазара, стига да е успешен :mrgreen:
...и да, зарежете всякакви дразги и показвайте снимки, видеа и прочие,
че иначе става скучно да се чете, а възможността, която се предоставя е
уникална за нашата малка, красива и опоскана родина :D
Колегата Leo явно е мотивиран вече доста за конкурса,
щом ни показа шапка и воблер.
Очаквам всеки момент да забие в поста си и един трофеен распер :fish15:
Последно промяна от JettroniX на Чет Дек 03, 2015 22:55, променено общо 1 път.
Fish every day like it was your last!
Keep Spinning!!
Блог: spinning365.com
Facebook: spinning365
YouTube
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Leo »

Колега,аз съм просто един циганин,който не може да представлява България в каквото и да било!И изобщо ,много ми дойде,каквото и да правя,ще си остана винаги циганин!Ловете и представяйте тогава България пред света,карайте се,делете,спорете...и решете кой е най-велик,само ,че докато решите,някой друг ще ви ебе......
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
Аватар
Ilian70
Мнения: 1721
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 21:06
Риболов: Спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 2099 пъти
получил Браво: 2538 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Ilian70 »

Писах, трих... и така три пъти.
Не разбирам толкова от специфичност и имам само един от многото видове примамки на Салмо, но ще подкрепя Лео в кандидатурата му, защото ако има мислещ риболовец в тая държава, това би бил човек като него - всеки ден на Реката. Всяко негово впечатление е на база опит и хиляди риби зад гърба! Циганин, турчин, евреин, арменец - това са нарицателни, които се използват в случаи, когато нямаме достатъчно аргументи, за да признаем загубата си. Както има педали българи, така и цигани - всичко си е до човека.
Лео, прати ми адрес за доставка на Л.С., за да ти изпратя един от любимите ми воблери, който съвсем случайно е на Салмо! Надявам се да се в един момент да се окаже кадемлийско начало!
Успех!
"За глухия всички, които танцуват, са луди."
Х. Букай
https://grifon11.com/
εκατόν έξι κών επτά
Аватар
Filstar екип
Мнения: 743
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 14:56
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 139 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Filstar екип »

И ние така - пишем - трием, пишем - трием... по няколко пъти на ден...
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от koko7784 »

Малко да разведрим темата че е станала леко кофти :wink:
Сега се разрових на бързо из телефона и установих че Салмо в частност Хорнет 6 лови всичко :fish15:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Подкрепям кандидатурата на Лео защото покрива всички критерии (риболов,разкази,снимки).
По-късно може да кача снимки на Хорнети моя разработка които също ловят доста успешно и ми се е налагало да ги разработвам за моите нужди и условията в които ловя.
Поздрави на всички....
Аватар
Filstar екип
Мнения: 743
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 14:56
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 139 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Filstar екип »

Благодарим за глътката свеж въздух :)

Искаме само да припомним, че за да кандидатствате официално, трябва да изпратите своите материали на mail@filstar.com.

Можете да ни изпращате материали под каквато форма решите - разкази, снимки, презентации, видеоклипове и всичко, с което решите, че ще се представите най-добре.

Срокът е до средата на април и можете на няколко пъти да ни изпращате своите материали :)
Заключено

Обратно към “Спининг риболов”