На гости на тъщата...

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Публикувай отговор
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: На гости на тъщата...

Мнение от Мунчо »

E, то момчето притичва за час по думите му, така че само си знае колко точно е случило. :D
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: На гости на тъщата...

Мнение от quietriot »

Мунчо написа:E, то момчето притичва за час по думите му, така че само си знае колко точно е случило. :D
Щот му е малко чавето и иска внимание , има време ще го нахапеш и ти детския бахур :lol: а дотогава не завиждай на тия дето могат да ползват Тунджа :wink:
Аватар
Павлин Калайджиев
Мнения: 1085
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2011 23:53
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 64 пъти
получил Браво: 470 пъти

Re: На гости на тъщата...

Мнение от Павлин Калайджиев »

Не смея да кажа лоша дума за тъщата...или добро или нищо. Като цяло все по-малко време остава за риболов, за което причините са комплексни. Иначе да, докато не порасне детето да ходим заедно за риба, ще е мъка измъкването дори за час два...
www.starividri.org
.................................
Go Fishing!
Leave nothing but Steps, take nothing but Pictures!
Catch the moment, release the fish!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: На гости на тъщата...

Мнение от Мунчо »

K'во ме направихте вие, бре - съвсем ме ужасихте...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: На гости на тъщата...

Мнение от quietriot »

Мунчо написа:K'во ме направихте вие, бре - съвсем ме ужасихте...
споко , ужасът е ужасен , но е готино да ти расте в ръцете,
правиш това
DSC_0197.JPG
DSC_0197.JPG (110.87 KiB) Преглеждано 3156 пъти
но за награда имаш това
DSC_0197.JPG
DSC_0197.JPG (110.87 KiB) Преглеждано 3156 пъти
като цяло е е кеф макар и уморителен :wink: :lol:
...
received_1435746283181504.jpeg
received_1435746283181504.jpeg (74.31 KiB) Преглеждано 3156 пъти
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: На гости на тъщата...

Мнение от bat.galin »

Изображение
след тази снимка всякакви обяснения за взаимна симпатия и разбирателство с тъщата започват да звучат напълно правдоподобно !
пп: дори и от риби няма нужда
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: На гости на тъщата...

Мнение от Мунчо »

Абе с това нещо всяка тъща ще придобие своите положителни измерения.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: На гости на тъщата...

Мнение от sleepwalker »

Детето не е такава спирачка за риболова - ограничава до някъде, но не спира. Всичко зависи от жената - ако се разбереш с нея да си разменяте грижата всичко е ОК. Малката е на година и 9 месеца и хич не съм спрял да ходя, не пропускам почти седмица. Кой как си го направи, пичове. ;)
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: На гости на тъщата...

Мнение от quietriot »

bat.galin написа:Изображение
след тази снимка всякакви обяснения за взаимна симпатия и разбирателство с тъщата започват да звучат напълно правдоподобно !
пп: дори и от риби няма нужда
Дрогата е за слабите духом, за силните има ракия и салата , депресантите и комплексарите винаги са имали нужда от стимул за да пукнат цирея и да им дойде смелост за подвизи или мазе да се скрият.
А и няма такава дрога ако тъщата е добиче да я направи арна , бившата гоцеделчевската беше такъв добитък проста медицинска сестра ама жена на депутат , самочувствие до небето и куха като лейка, слава богу господ ме отърва от контактите с нея, сегашната заралийската е арна женица.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: На гости на тъщата...

Мнение от quietriot »

sleepwalker написа:Детето не е такава спирачка за риболова - ограничава до някъде, но не спира. Всичко зависи от жената - ако се разбереш с нея да си разменяте грижата всичко е ОК. Малката е на година и 9 месеца и хич не съм спрял да ходя, не пропускам почти седмица. Кой как си го направи, пичове. ;)
Ники, детето в тази възраст е една помпа, която ти изсмуква цялата енергия , гледам жена ми как ме гледа като се прибера от работа , да ми го даде да отиде да изпуши една цигара на спокойствие, не че не мога да си ия шута , но не искам да и го причинявам не е честно някак и като няма баби наоколо кура си е само за нас , а и младежа сега прохожда и само ни развлава насам натам из апартамента , за секунда не седи мирен , сещаш се колко ми се ходи на риба.
Аватар
Владимир
Мнения: 10376
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 483 пъти

Re: На гости на тъщата...

Мнение от Владимир »

Бате,тебе и преди не те огряваше,много с риболови,та с дете или не.....няма се сърдиш,това впечатление си оставил в мен.


Колегата е прав,моята е на година и три месеца,откакто я имаме,не съм спрял да ходя за риба.
Въпрос на разбирателство с жената,а и дали за риба или на работа,все си мисля,че натоварването и е едно и също.Когато съм почивка си я отменям на 100%,почти.


Пп.Не я жаля,когато има свободно време,не отива да се нахрани или да поспи.То са цигари,разговори по телефона с нейните си кифли,фейсбуци.....А,като се пребера" ма аз не съм яла,не съм спала,не съм с.ала,не съл бла бла".Много са долни,няма угодия,и това е масово явление.Изморителна е грижата,така е,но те не си използват шансовете за почивка,вината на 80% си е в,тях.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: На гости на тъщата...

Мнение от quietriot »

Владимир написа:Бате,тебе и преди не те огряваше,много с риболови,та с дете или не.....няма се сърдиш,това впечатление си оставил в мен.


Колегата е прав,моята е на година и три месеца,откакто я имаме,не съм спрял да ходя за риба.
Въпрос на разбирателство с жената,а и дали за риба или на работа,все си мисля,че натоварването и е едно и също.Когато съм почивка си я отменям на 100%,почти.


Пп.Не я жаля,когато има свободно време,не отива да се нахрани или да поспи.То са цигари,разговори по телефона с нейните си кифли,фейсбуци.....А,като се пребера" ма аз не съм яла,не съм спала,не съм с.ала,не съл бла бла".Много са долни,няма угодия,и това е масово явление.Изморителна е грижата,така е,но те не си използват шансовете за почивка,вината на 80% си е в,тях.
Владе , аз ходя на риба само когато ми се ходи , а това далеч не е постоянно , малко да се появи досадник някъде и спира да ми се ходи , затова съм се отказвал от много места и съм оставил такова впечатление , живота е прекалено кратък да се натоварваш като общуваш със задници!
Иначе си ходя доволно за риба когато ми се ходи, просто не го афиширам тук.
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: На гости на тъщата...

Мнение от sleepwalker »

quietriot написа:
sleepwalker написа:Детето не е такава спирачка за риболова - ограничава до някъде, но не спира. Всичко зависи от жената - ако се разбереш с нея да си разменяте грижата всичко е ОК. Малката е на година и 9 месеца и хич не съм спрял да ходя, не пропускам почти седмица. Кой как си го направи, пичове. ;)
Ники, детето в тази възраст е една помпа, която ти изсмуква цялата енергия , гледам жена ми как ме гледа като се прибера от работа , да ми го даде да отиде да изпуши една цигара на спокойствие, не че не мога да си ия шута , но не искам да и го причинявам не е честно някак и като няма баби наоколо кура си е само за нас , а и младежа сега прохожда и само ни развлава насам натам из апартамента , за секунда не седи мирен , сещаш се колко ми се ходи на риба.
Знам Васе, че е голяма котва детето, но пък е яка котва и аз много й се кефя. И въпреки туй, колкото и да се стремиш да си перфектният родител, е задължително да пазиш личното си пространство, което в нашия случай е риболова, иначе в един момент прегаряш емоционално. Аз затова не позволявам на жената да ми се меси там и не я тътря по гьоловете, щото си ценя личното пространство и не съм като някои, дето само в кенефа не я водят. Въпрос на лични възприятия. Затова се сменяме в почивно време с малката - един път излиза тя, следващия път съм аз и т.н. Възприели сме, че няма смисъл и на двамата да ни е гадно по едно и също време. Затова казвам, че това колйо често човек ходи за риба, завоси само от това как ще се разбере с жена си. Щото детето ще си иска внимание поне още 12-13 години, а да се отказваме от риболова не е кеф. :)
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: На гости на тъщата...

Мнение от quietriot »

sleepwalker написа:
quietriot написа:
sleepwalker написа:Детето не е такава спирачка за риболова - ограничава до някъде, но не спира. Всичко зависи от жената - ако се разбереш с нея да си разменяте грижата всичко е ОК. Малката е на година и 9 месеца и хич не съм спрял да ходя, не пропускам почти седмица. Кой как си го направи, пичове. ;)
Ники, детето в тази възраст е една помпа, която ти изсмуква цялата енергия , гледам жена ми как ме гледа като се прибера от работа , да ми го даде да отиде да изпуши една цигара на спокойствие, не че не мога да си ия шута , но не искам да и го причинявам не е честно някак и като няма баби наоколо кура си е само за нас , а и младежа сега прохожда и само ни развлава насам натам из апартамента , за секунда не седи мирен , сещаш се колко ми се ходи на риба.
Знам Васе, че е голяма котва детето, но пък е яка котва и аз много й се кефя. И въпреки туй, колкото и да се стремиш да си перфектният родител, е задължително да пазиш личното си пространство, което в нашия случай е риболова, иначе в един момент прегаряш емоционално. Аз затова не позволявам на жената да ми се меси там и не я тътря по гьоловете, щото си ценя личното пространство и не съм като някои, дето само в кенефа не я водят. Въпрос на лични възприятия. Затова се сменяме в почивно време с малката - един път излиза тя, следващия път съм аз и т.н. Възприели сме, че няма смисъл и на двамата да ни е гадно по едно и също време. Затова казвам, че това колйо често човек ходи за риба, завоси само от това как ще се разбере с жена си. Щото детето ще си иска внимание поне още 12-13 години, а да се отказваме от риболова не е кеф. :)
Не ме разбираш , това е мой избор , не че жена ми мрънка или ме напъва , септември малкия тръгва на ясла , а аз за риба, само ще изпусна острова при Лео , щото баш тогава летят за Германия мойте.
Но нищо не ми липсва особено особено риболова в Бг и без това е пълен тъшак и в Тунджа няма вода така че нищо не пропускам особено.
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: На гости на тъщата...

Мнение от sleepwalker »

Не, много добре те разбирам, че изборът да не ходиш е твой, аз по принцип говоря. Въпреки, че не знам как удържаш толкова време без риболов, пък бил той и ялов. :roll: :lol: Аз ако пропусна седмица и издивявам. :lol:
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”