PR: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Заключено
Аватар
pirofire2009
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Окт 22, 2016 12:52
Риболов: Риболов на плувка и спининг
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 22 пъти

PR: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от pirofire2009 »

Здравейте, бих искал да представя на Вашето внимание пълната гама продукти от вече известните на нашия пазар Crazy Fish.
logo_CRAZY_FISH_original.jpg
logo_CRAZY_FISH_original.jpg (132.46 KiB) Преглеждано 12323 пъти

Към момента разполагаме с почти всички модели и цветове силиконови примамки, а също така са налични абсолютно всички блесни и клатушки. Освен изключително богата палитра от налични примамки на фирмата при нас ще откриете и риболовни спининг пръти от най-висок клас на атрактивни цени. За да стане още по интересно можем да предложим чебурашки от 1 до 10 грама , както и разнообразие от специализирани куки.
Продуктите на Crazy Fish ще изкушат всеки почитател на микроджиг-а , ултралайт и лайт спининг риболов.

По етапно в темата ще бъде добавена изчерпателна информация и снимки за наличните модели примамки, спинингови пръти и аксесоари, разбира се и цени.
Като изключителен представител на продуктите с марка Crazy Fish за България, техните могат да бъдат видени в магазина ни в град Костенец, ул. Искра 6, както и да пътуват до всяка точка на страната с куриер.
За повече информация и въпроси не се колебайте да се свържете с нас.
За най-нетърпеливите, контакт с мен : тук в темата, на ЛС или имейл : pirotech@email.bg (Георги Бахчеванов)

https://www.facebook.com/pg/pirofirecom ... 6932185791
Част от нещата може да видите тук

Също така всички продукти ще бъдат качени и на сайта ни http://www.pirofire.com/Home.html
Скоро ще бъде готов и нашия обновен онлайн магазин.
b_lomsky
Мнения: 903
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 15:58
Риболов: спининг
дал Браво: 1465 пъти
получил Браво: 2191 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от b_lomsky »

Много добре, ама цени никъде не видях.
Аватар
SixKillerVR6
Мнения: 169
Регистриран на: Съб Май 02, 2009 15:21
Местоположение: Kostenets/Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от SixKillerVR6 »

Имам късмета магазина да ми е наблизо и още от края на лятото да тествам примамките (предимно силиконите) и смея да твърдя, че са много повече от просто добри, а цените им съвсем не са лоши. Освен тукашните риби ми докараха много емоции и с Гръцки лавраци и скални костури, а пък зарганите ми изядоха всички опашки на силиконите :twisted: :oops:
Така че адмирации за доволното разнообразие на такива примамки, пръти и аксесоари на родния пазар.

П.С.: Има доста перверзни УЛ и МикроДЖИГ нещица тука :wink:
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от nissana »

Добри са,спор няма......и всички ползващи от тях също имаме почти пълната гама :)но човекът,които е най запознат с тях преди всички и от години е г-н Мурджеев,ака Мунчо!
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от nissana »

И още нещо,г-н Бахчеванов!Ние не вярваме много на българските вносители,освен на двама-трима,които са засвидетелствали уважението си към риболовците с фирмената си политика.Бихте ли се представили,защото сте ни тотално неизвестен?
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
pirofire2009
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Окт 22, 2016 12:52
Риболов: Риболов на плувка и спининг
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от pirofire2009 »

nissana написа:И още нещо,г-н Бахчеванов!Ние не вярваме много на българските вносители,освен на двама-трима,които са засвидетелствали уважението си към риболовците с фирмената си политика.Бихте ли се представили,защото сте ни тотално неизвестен?
Здравейте,
Мислех да започна темата с представяне, но предпочитам хората които ме познават да изкажат мнение за мен и все пак кратка информация.

Казвам се Георги Бахчеванов, от град Костенец. Собственик съм на два ловно рибарски магазина в Град Костенец,ул. Искра 6 и в град Ихтиман, ул. Стефан Стамболов 1. Неизвестен съм на вас, защото съм от скоро във форума или пък защото не сте били мой клиенти в магазина, може би това са част от причините. Всеки е добре дошъл да се запознаем, поговорим и обсъдим продукти, къде кълве и въобще въпроси от всякакво естество.
Освен с магазините се опитвам да помагам с каквото мога за зарибяването, на водоеми в региона и разбира се опазването им. Получава се,но има още какво да се желае. Разбира се това влияе на оставащото ми време за риболов, но все някога ще има промяна. :fish15:

Недоверието към определена част от вносителите е заслужено, причините са ясни. Уважение и доверие се гради с времето и само времето може да покаже, кои какъв тук думите са излишни. Моята политика през годините да предложа на моите клиенти качествено обслужване, изчерпателна информация за продуктите и разбира се помощ ако се налага такава ,особено при по младите колеги.

Без да познавам г-н Мурджеев , съм запознат с неговите познания и с удоволствие бих приел съвети от него, защото когато не знаеш нещо по добре питай :).

Мисля, че това е достатъчно като за начало.
Plamenkro
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 24, 2016 18:47
Риболов: Спининг
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от Plamenkro »

SixKillerVR6 написа:Имам късмета магазина да ми е наблизо и още от края на лятото да тествам примамките (предимно силиконите) и смея да твърдя, че са много повече от просто добри, а цените им съвсем не са лоши. Освен тукашните риби ми докараха много емоции и с Гръцки лавраци и скални костури, а пък зарганите ми изядоха всички опашки на силиконите :twisted: :oops:
Така че адмирации за доволното разнообразие на такива примамки, пръти и аксесоари на родния пазар.

П.С.: Има доста перверзни УЛ и МикроДЖИГ нещица тука :wink:
Привет колега,с кои по-точно модели,размери и цветове си имал успехи,благодаря предварително :wink:
Аватар
pirofire2009
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Окт 22, 2016 12:52
Риболов: Риболов на плувка и спининг
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от pirofire2009 »

Здравейте,
вече всички модели са качени на сайта ни и можете да разгледате снимки на предлаганите продукти. Тук във форума , ще бъде качена пълната информация за всички продукти, както и цени.

Въдици

Cory, Lema, Soar

Seeker, Sense

Sly, Stitch,Success, Swirl

Beagle, Slim Flicker

Active Slug

Angry Spin

Cruel Leech

Nano Minnow

Polaris

Scalp Minnow

Tipsy

Vibro Fat

Vibro Worm

White Bait

CrayFish

Allure

Nimble

Tough

Glider

Dainty

Куки

Чебурашки и джиг глави

Аксесоари
Аватар
SixKillerVR6
Мнения: 169
Регистриран на: Съб Май 02, 2009 15:21
Местоположение: Kostenets/Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от SixKillerVR6 »

Привет колега,с кои по-точно модели,размери и цветове си имал успехи,благодаря предварително :wink:
Здравейте на всички,
Моите фаворити за момента са Nano Minow във всичките им размери и цветове, НО определено маслено зеления цвят (мисля е 42 в каталога ) е изявен лидер в моите излети. Имам добри резултати и на другите модели силиконки, като залагам пак предимно на този цвят. Не съм специалист с дългогодишен опит в силиконовите примамки, но последните две години им обръщам повече внимание и пробвах доста марки и модели, предимно от предлаганите на нашия пазар и с тези за сега се чувствам най-добре. Не казвам че няма други добри... имам си в кутиите и други марки и модели, които са доста приятни.
За да не ме оплюете веднага, че съм пристрастен към марката ще споделя защо са ме спечелили:
1.) Както вече споменах въпросния магазин през уийкендите ми е под ръка и имам удоволствието да разгледам всичко и да пипна всичко, което определено ме кара да се чувствам като дете в сладкарница :oops: Все пак не всички сме в София-та и имаме възможност да обикаляме всевъзможни магазини.
2.) До тук само на тези силикони съм успял да уловя всички видове риба във водоемите които имам под ръка... имам предвид и доста мирни риби и то понякога съвсем целенасочено, друг път случайно... абе по принцип всичките ми риби (мирни или хищни) са си чиста случайност майче :lol:
3.) За да не кажете, че само си чеша езика ще споделя няколко снимки от преди да закрия сезона и да оставя въдицата да събира прах:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Стига толкова снимки да не тормозим аудиторията в този хубав снежен ден... само ще добавя, че шараните много уважават малкия размер на nano minow в същия 42-и цвят... а бабктите стават костури като го усетят наблизо :lol:

Айде слагайте вакса на ските, че се очертава страхотен уийкенд. :tup:
asn
Мнения: 246
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 15:54
Местоположение: Габрово
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 440 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от asn »

рirofire2009 написа:Към момента разполагаме с почти всички модели и цветове силиконови примамки, а също така са налични абсолютно всички блесни и клатушки.
рirofire2009 написа:Здравейте,
вече всички модели са качени на сайта ни и можете да разгледате снимки на предлаганите продукти. Тук във форума , ще бъде качена пълната информация за всички продукти, както и цени.
Привет. Цени на блесни и клатушки никъде не видях. Ще има ли такива?
Аватар
pirofire2009
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Окт 22, 2016 12:52
Риболов: Риболов на плувка и спининг
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от pirofire2009 »

asn написа:
рirofire2009 написа:Към момента разполагаме с почти всички модели и цветове силиконови примамки, а също така са налични абсолютно всички блесни и клатушки.
рirofire2009 написа:Здравейте,
вече всички модели са качени на сайта ни и можете да разгледате снимки на предлаганите продукти. Тук във форума , ще бъде качена пълната информация за всички продукти, както и цени.
Привет. Цени на блесни и клатушки никъде не видях. Ще има ли такива?
Цените са готови. Извинявам се за закъснението :oops:
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от sleepwalker »

Посочените цени на куките за брой ли са или за пакет? Ако е за пакет, по колко бройки съдържа той? :tup: И друго - какви са цените на доставката?
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
asn
Мнения: 246
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 15:54
Местоположение: Габрово
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 440 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от asn »

Благодаря за цените и за бързата доставка! :tup:
Аватар
pirofire2009
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Окт 22, 2016 12:52
Риболов: Риболов на плувка и спининг
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от pirofire2009 »

Започвам с представянето на продуктите.

Въдица Ebisu Gold

Въдицата е налична в три различни размера,повече информация можете да намерите тук
http://www.pirofire.com/rods.html

Въдиците от серията Ebisu Gold, са подходящи за микро джиг. Този вид риболов е много популярен през последните години и модела е предпочитан както в Европа така и в Азия от професионалисти и любители. Прътите Crazy Fish Ebisu Gold съчетават в себе си всички качества на въдица за по-успешен риболов на микроджиг. Те имат бърза акция (строй), съчетана с мек плътен връх(жило), което позволява да анимирате леки и ултра-леки примамки, както и да постигате много точни и дълги замятания. Водачите и макародържача са FUJI, бланката е Toray.

Подходящи са за клатушки, микро клатушки, блесни и воблери до 7 грама, в зависимост от акцията на конкретния модел.

Ето и снимки
...
IMG_20170203_123409.jpg
IMG_20170203_123409.jpg (180.38 KiB) Преглеждано 10544 пъти
IMG_20170203_120924.jpg
IMG_20170203_120924.jpg (128.09 KiB) Преглеждано 10544 пъти
IMG_20170203_120932.jpg
IMG_20170203_120932.jpg (168.45 KiB) Преглеждано 10544 пъти
IMG_20170203_121002.jpg
IMG_20170203_121002.jpg (131.63 KiB) Преглеждано 10544 пъти
IMG_20170203_121010.jpg
IMG_20170203_121010.jpg (129.54 KiB) Преглеждано 10544 пъти
IMG_20170203_121019.jpg
IMG_20170203_121019.jpg (162.46 KiB) Преглеждано 10544 пъти
IMG_20170203_121019_2.jpg
IMG_20170203_121019_2.jpg (187.62 KiB) Преглеждано 10544 пъти
IMG_20170203_121043.jpg
IMG_20170203_121043.jpg (135.54 KiB) Преглеждано 10544 пъти
IMG_20170203_121127.jpg
IMG_20170203_121127.jpg (152.92 KiB) Преглеждано 10544 пъти
IMG_20170203_121438.jpg
IMG_20170203_121438.jpg (178.45 KiB) Преглеждано 10544 пъти
karabadjakov
Мнения: 33
Регистриран на: Сря Дек 14, 2016 0:02
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Crazy Fish – Пълна гама продукти.

Мнение от karabadjakov »

Един съвет. Смени си цветовете на текстовете в сайта. Трудно се чете. Направо със зор. Аз се отказах почти веднага.
Заключено

Обратно към “Спининг риболов”