За пъстърва

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
ogostamnt
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Апр 14, 2017 14:41
Риболов: спининг
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

За пъстърва

Мнение от ogostamnt »

Здравеите колеги искам да попитам и ако може малко помощ. Става на въпрос за улов на пъстърва със спининг, но със нещо наречено бомбарда не знам какво точно е това. Има някякъв монтаж със който се хвърля доста навътре и се води доста на дълбоко. Всяка информация или съвет ще ми е от помощ благодаря предварително. :tup:
Аватар
Владимир
Мнения: 10386
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 488 пъти

Re: За пъстърва

Мнение от Владимир »

ogostamnt написа:Здравеите колеги искам да попитам и ако може малко помощ. Става на въпрос за улов на пъстърва със спининг, но със нещо наречено бомбарда не знам какво точно е това. Има някякъв монтаж със който се хвърля доста навътре и се води доста на дълбоко. Всяка информация или съвет ще ми е от помощ благодаря предварително. :tup:
Гугъл-риболов с бомбарда(монтажи).
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
ogostamnt
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Апр 14, 2017 14:41
Риболов: спининг
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: За пъстърва

Мнение от ogostamnt »

Владимир написа:
ogostamnt написа:Здравеите колеги искам да попитам и ако може малко помощ. Става на въпрос за улов на пъстърва със спининг, но със нещо наречено бомбарда не знам какво точно е това. Има някякъв монтаж със който се хвърля доста навътре и се води доста на дълбоко. Всяка информация или съвет ще ми е от помощ благодаря предварително. :tup:
Гугъл-риболов с бомбарда(монтажи).

Да намерих повечето неща би ли споделил ефективни примамки, блесните на мепс мисля че ще свършат работа. Някоя тънкост ако би споделил ще съм благодарен. Поздрави
Аватар
Владимир
Мнения: 10386
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 488 пъти

Re: За пъстърва

Мнение от Владимир »

Мепс Циклопс 00-0-1номера.
Мепс Аглиа 1-3номер.
За блесните,това е достатъчно.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: За пъстърва

Мнение от Д.Граховски »

За по-големи дистанции, също и кастмастерите вършат добра работа.
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”