За fiiish black minnow

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Публикувай отговор
Plamenkro
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 24, 2016 18:47
Риболов: Спининг
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от Plamenkro »

bobopeli написа:
Plamenkro написа:
bobopeli написа: В събота имах възможност да направя много добър риболов.Костурите ми съсипаха 7 силикона два от тях на първа проводка (силиконите имаха една и съща родина със ''светия граал'' - Китай) Би ли ми обяснил на база на богатия си опит в джиг риболова,защо случката описана от колегата да е абсурдна?
Като гледам в лайт групата размера на костурите които ловиш(по-скоро костурченца) е цяло чудо че си се разминал с 2 силикона само.Не знам за богат опит,но имам фииишове с доста костурчета и костури на тях и само леко за се позахабили така да го кажем,затова от единичен случай да съдиш за дадено нещо е абсурдно,казах го принципно,не конкретно,но кой да вникне...
Не съм капризен,а и освен това въобще не съм критерий- ловя каквото има :D А сега и аз да то кажа нещо,''граала'' е силикон като всички останали силикони,и той може да бъде разкъсан от риба,скъсан по камънака и така нататък.Дали лови- да,дали лови повече от другите силикони-принципно не :D конкретно пак не :D Успехи и за в бъдеще о повелителю на костурите!
Такива който се примиряват с каквото има,да дават наклон и мнение...всеки сам си прави изводите,о повелителю на костурченцата!
мъро
Мнения: 327
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 2:06
Риболов: Спининг
дал Браво: 153 пъти
получил Браво: 181 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от мъро »

Plamenkro написа:
bobopeli написа:
Plamenkro написа:
bobopeli написа:

:D :D :D Така е колегата може би го е водил неправилно?
Как не се сетих...не думай :fish6:
:D А бях забравил!

В събота имах възможност да направя много добър риболов.Костурите ми съсипаха 7 силикона два от тях на първа проводка (силиконите имаха една и съща родина със ''светия граал'' - Китай) Би ли ми обяснил на база на богатия си опит в джиг риболова,защо случката описана от колегата да е абсурдна?
Като гледам в лайт групата размера на костурите които ловиш(по-скоро костурченца) е цяло чудо че си се разминал с 2 силикона само.Не знам за богат опит,но имам фииишове с доста костурчета и костури на тях и само леко за се позахабили така да го кажем,затова от единичен случай да съдиш за дадено нещо е абсурдно,казах го принципно,не конкретно,но кой да вникне...
Точно дребните костурчета разказват играта на силикона ама ти от къде да знаеш, като само са ти захабени фишовете. Напъни се още малко и може да станеш и ти платен агент, ама си закъснял, балъците почти свършиха.
Аватар
bobopeli
Мнения: 462
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 19:19
дал Браво: 882 пъти
получил Браво: 1466 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от bobopeli »

Plamenkro написа: Такива който се примиряват с каквото има,да дават наклон и мнение...всеки сам си прави изводите,о повелителю на костурченцата!
Стигнахме и до лични обиди :D -говорят за безпомощност и липса на аргументи по осъжданата тема.С това считам спора за изчерпан :tup:
Plamenkro
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 24, 2016 18:47
Риболов: Спининг
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от Plamenkro »

bobopeli написа:
Plamenkro написа: Такива който се примиряват с каквото има,да дават наклон и мнение...всеки сам си прави изводите,о повелителю на костурченцата!
Стигнахме и до лични обиди :D -говорят за безпомощност и липса на аргументи по осъжданата тема.С това считам спора за изчерпан :tup:
Мисля че е излишно да казваме кой пръв почна,така че спора е приключен със сигурност!
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 316 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от te4osoma »

Ко са занимавате с глупусти бе :lol: :lol:

В спор влизам и убивам само за женски Сиси с силикони :mrgreen: :mrgreen: бахти и фиш миш .. :mrgreen: :mrgreen:

лека ви нощ..утивам да лягам до един чифт силикони :D :D

Лека :fish1: :fish1: :fish1: :fish1: :fish1:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Plamenkro
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 24, 2016 18:47
Риболов: Спининг
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от Plamenkro »

мъро написа:
Plamenkro написа:
bobopeli написа:
Plamenkro написа: Как не се сетих...не думай :fish6:
:D А бях забравил!

В събота имах възможност да направя много добър риболов.Костурите ми съсипаха 7 силикона два от тях на първа проводка (силиконите имаха една и съща родина със ''светия граал'' - Китай) Би ли ми обяснил на база на богатия си опит в джиг риболова,защо случката описана от колегата да е абсурдна?
Като гледам в лайт групата размера на костурите които ловиш(по-скоро костурченца) е цяло чудо че си се разминал с 2 силикона само.Не знам за богат опит,но имам фииишове с доста костурчета и костури на тях и само леко за се позахабили така да го кажем,затова от единичен случай да съдиш за дадено нещо е абсурдно,казах го принципно,не конкретно,но кой да вникне...
Точно дребните костурчета разказват играта на силикона ама ти от къде да знаеш, като само са ти захабени фишовете. Напъни се още малко и може да станеш и ти платен агент, ама си закъснял, балъците почти свършиха.
Марияне,марияне не думай,не знаех,не случайно в лайт групата никой не те взима на сериозно,подгласник на всички без никакво лично виждане над нещата,следващ стадото,не знам защо изобщо те държат в нея още,не виждам какво можеш да допринесеш,но все тая де...
ivagor
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Май 10, 2017 13:37
Риболов: Риболов на кефал и пъстърва
Местоположение: Родом от Габрово, живеещ в София, риболовстващ в България
дал Браво: 41 пъти
получил Браво: 45 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от ivagor »

Уф....и аз да се намеся....като видя fiish за "предни гърди" го признавам на моментс!!! Смятам, че всеки има право на избор какво да ползва и няма смисъл да опорочаваме ОБЩОТО хоби с подобни спорове!!
Родом от Габрово, живеещ в София, риболовстващ в България
мъро
Мнения: 327
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 2:06
Риболов: Спининг
дал Браво: 153 пъти
получил Браво: 181 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от мъро »

Plamenkro написа: Марияне,марияне не думай,не знаех,не случайно в лайт групата никой не те взима на сериозно,подгласник на всички без никакво лично виждане над нещата,следващ стадото,не знам защо изобщо те държат в нея още,не виждам какво можеш да допринесеш,но все тая де...
Кое стадо следвам? Кой да ме взема на сериозно? Ако говориш за рекламната група на фишинг зоната, отдавна я напуснах по собствено желание. Там всяко мнение различно от това на рекламодатели те е несериозно. Аз не искам никой да ме взема на сериозно, пиша обективно, това че на теб или някой друг не му харесва това си е ваш проблем. Сега излиза че фииша отсява дребните от едрите риби, още какви ли качества ще му препишат?
Plamenkro
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 24, 2016 18:47
Риболов: Спининг
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от Plamenkro »

мъро написа:
Plamenkro написа: Марияне,марияне не думай,не знаех,не случайно в лайт групата никой не те взима на сериозно,подгласник на всички без никакво лично виждане над нещата,следващ стадото,не знам защо изобщо те държат в нея още,не виждам какво можеш да допринесеш,но все тая де...
Кое стадо следвам? Кой да ме взема на сериозно? Ако говориш за рекламната група на фишинг зоната, отдавна я напуснах по собствено желание. Там всяко мнение различно от това на рекламодатели те е несериозно. Аз не искам никой да ме взема на сериозно, пиша обективно, това че на теб или някой друг не му харесва това си е ваш проблем. Сега излиза че фииша отсява дребните от едрите риби, още какви ли качества ще му препишат?
Помисли и сам ще си отговориш :) не говоря за тази група,нито пък за конкретни продукти,а като цяло за всичко.Аз едно обективно нещо не съм видял от теб,от други хора четох същото.Нали знаеш кучетата си лаят,керванът си върви.Айде със здраве
Аватар
bobopeli
Мнения: 462
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 19:19
дал Браво: 882 пъти
получил Браво: 1466 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от bobopeli »

Plamenkro написа: Помисли и сам ще си отговориш :) не говоря за тази група,нито пък за конкретни продукти,а като цяло за всичко.Аз едно обективно нещо не съм видял от теб,от други хора четох същото.Нали знаеш кучетата си лаят,керванът си върви.Айде със здраве

Роднини ?

Изображение
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от sleepwalker »

Какво значи да се пише обективно в тематична фейсбук група? Смисъл, ако сме в хипотезата на потребител без користни цели.
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
Plamenkro
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 24, 2016 18:47
Риболов: Спининг
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от Plamenkro »

bobopeli написа:
Plamenkro написа: Помисли и сам ще си отговориш :) не говоря за тази група,нито пък за конкретни продукти,а като цяло за всичко.Аз едно обективно нещо не съм видял от теб,от други хора четох същото.Нали знаеш кучетата си лаят,керванът си върви.Айде със здраве

Роднини ?

Изображение
Ми не,ама вие с мъро май сте роднини?
Аватар
Ilian70
Мнения: 1711
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 21:06
Риболов: Спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 2083 пъти
получил Браво: 2517 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от Ilian70 »

Plamenkro написа:...
Кога стана калайджия, кога ти почерня г.за? :roll:
"За глухия всички, които танцуват, са луди."
Х. Букай
https://grifon11.com/
εκατόν έξι κών επτά
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от Д-р Флекс »

Ilian70 написа:
Plamenkro написа:...
Кога стана калайджия, кога ти почерня г.за? :roll:
А, то само той да е ... :lol:
Plamenkro
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 24, 2016 18:47
Риболов: Спининг
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: За fiiish black minnow

Мнение от Plamenkro »

Ilian70 написа:
Plamenkro написа:...
Кога стана калайджия, кога ти почерня г.за? :roll:
Какви калайджии,кави гъзове,говорим за принципни неща като съдене за дадено нещо от единичен случай,не само за силикона,а като цяло.И ти ли съдиш за даден продукт от единични случки или просто нямаше как да не се изкажеш и ти в темата...
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”