Дообре де, но защо ?

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Дообре де, но защо ?

Мнение от stancom »

Такаа, най после миналата седмица се отредих да стигна и аз до Панега, че ми е бая далечко :lol: Та имах следната случка. Удари ми балканка към 30 санта. Оставих я да си изкара целия репертоар без да и преча особено, така де, за два часа една риба, да и се порадвам поне :D Тъкмо я докарах до кепа и си замина сама. Като извадих и няма жило от тройката на блесната :shock: Някой може ли да ми я обясни тая работа :? като съм с доста мек УЛ и плетеняк 0,4 ? Случвало ми се е на воблер с две тройки и да чупи жило и да криви тройки, но там куките са две и ако е закачена на терсене при борбата се случва, но тук куката е една :roll:




ПП Това, че съм абен си го знам :lol:
Аз не мога да ловя риба !!!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Дообре де, но защо ?

Мнение от Д-р Флекс »

Това, че съм абен си го знам
E добре, като го знаеш, що питаш? Ми то всичко е ясно. :mrgreen:
arystotel
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 3:13
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти

Re: Дообре де, но защо ?

Мнение от arystotel »

Уважаеми Станком, във всяка тройка едната кука е заварена /не винаги сполучливо/ към двойката. Но това не е най-важното. Просто рибата не е пожелала да й се порадваш. Една дама иска да й се радваш, друга не съвсем. Може да те ритне и трябва да си пазиш „тройката“. Радвай се на оная, която е сравнително кротка и на оная, която е любвеобилна, или на някоя друга, дето не се има за баракида. Оле!...
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”