Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Публикувай отговор
petur
Мнения: 492
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 15:57
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 50 пъти
получил Браво: 42 пъти

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от petur »

Не,че имам Силверна,нито пък смятам да купувам...факт е,че се харчи,като топъл хляб. Пък се шегувайте,колкото искате.
Иначе не е много редно да се сравняват, Силверната е зададена от производителя,като за Ареа риболов. Венъма..кой ще ни каже...предполагам ..многоцелева!
За мен лично е важно как работят в долния тест по примамки,тва в горния-всички могат...и разбира се ТОП критерия-да се претоварват!
ivmech
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Авг 14, 2015 6:50
Местоположение: Хасково
дал Браво: 54 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от ivmech »

За долния не съм я мъчил , имам си друго с акция 2 - 12 , така ,че ....
TurboFish
Мнения: 30
Регистриран на: Пет Дек 21, 2018 18:10
Риболов: Спининг
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 13 пъти

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от TurboFish »

Да не правя реклама на марки, но за някои марки и модели нямаше да сме чували никога ако не бяха влогъри и блогъри. На тези цени, на които се предлагат, има и по-хубави въдици, но нямат реклама.
мъро
Мнения: 327
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 2:06
Риболов: Спининг
дал Браво: 153 пъти
получил Браво: 181 пъти

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от мъро »

petur написа: Пет Яну 08, 2021 15:11 Не,че имам Силверна,нито пък смятам да купувам...факт е,че се харчи,като топъл хляб. Пък се шегувайте,колкото искате.
Иначе не е много редно да се сравняват, Силверната е зададена от производителя,като за Ареа риболов. Венъма..кой ще ни каже...предполагам ..многоцелева!
За мен лично е важно как работят в долния тест по примамки,тва в горния-всички могат...и разбира се ТОП критерия-да се претоварват!
После форумите и групите ще бъдат заляти с обяви за продажба, като всичките и предшественици. На един пробен риболов 😍 8)
ivmech
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Авг 14, 2015 6:50
Местоположение: Хасково
дал Браво: 54 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от ivmech »

За това трябва да има тестери както в парфюмериите :idea:
petur
Мнения: 492
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 15:57
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 50 пъти
получил Браво: 42 пъти

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от petur »

Що,по-тарикатлък е на картинка с безброй хвалебствени слова....
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от MapuaH »

Аз се чудя, как все още всички поддръжници не сте си купили по 3,4 от въпросната извънземна и великолепна въдица и да пишете ревю след ревю с хвалебствени слова, а само си чешете езиците тук :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
freeman.bg
Мнения: 239
Регистриран на: Пет Май 16, 2014 15:42
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 50 пъти

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от freeman.bg »

MapuaH написа: Пет Яну 08, 2021 23:12 Аз се чудя, как все още всички поддръжници не сте си купили по 3,4 от въпросната извънземна и великолепна въдица и да пишете ревю след ревю с хвалебствени слова, а само си чешете езиците тук :)
Айде пък ти кво се правиш като с Ариона заля цялото интернет пространство, после купува продава пълно с Ариони.
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от MapuaH »

freeman.bg написа: Съб Яну 09, 2021 0:19
MapuaH написа: Пет Яну 08, 2021 23:12 Аз се чудя, как все още всички поддръжници не сте си купили по 3,4 от въпросната извънземна и великолепна въдица и да пишете ревю след ревю с хвалебствени слова, а само си чешете езиците тук :)
Айде пък ти кво се правиш като с Ариона заля цялото интернет пространство, после купува продава пълно с Ариони.
Интересно къде гледаш тези купува - продава Ариони, сигурно на Марс? :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Cherniq99
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Ное 03, 2020 19:39
Риболов: Спининг

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от Cherniq99 »

И така след толкова много коментари само един адекватен отговор . :roll: :roll:
niki71
Мнения: 256
Регистриран на: Чет Окт 27, 2011 13:17
дал Браво: 27 пъти
получил Браво: 53 пъти

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от niki71 »

Понеже темата е зимна и готина, да налея лъжичка масло и аз. Някой анатемосваше сравнението с графитлидер . Да ,но в този ценови клас лидерите имат китайска серия. Скоро купих Корто 05-8 гр и го счупих на първи риболов. Но преди да го батисам имаше 3 часово сравнение м-у въдици, при активни дребни рибки. За дънен риболов микрогеймър до 7 гр. и съответния венъм, отвяха кортото като усещане на кълването. Еднакви влакна,примамки ,утежнение, смяна на въдици м-у участниците в експеримента. За микропилкери в слоевете корто уби всички. Та тия въдици са профилирани, а ние се мъчим да универсализираме... :D
мъро
Мнения: 327
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 2:06
Риболов: Спининг
дал Браво: 153 пъти
получил Браво: 181 пъти

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от мъро »

Само че венъма се сравнява с прототипите на графитлидер, не с най бюджетната серия.
Аватар
freeman.bg
Мнения: 239
Регистриран на: Пет Май 16, 2014 15:42
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 50 пъти

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от freeman.bg »

мъро написа: Съб Яну 09, 2021 19:57 Само че венъма се сравнява с прототипите на графитлидер, не с най бюджетната серия.
Аз пак не разбрах, кой ги е сравнил с прототипи ,супер, мега, гига и незнам още какви лидери на графита . Понеже не съм срещал никъде.
Аватар
stoev
Мнения: 885
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 16:44
Риболов: с изкуствени примамки
Местоположение: Варна
дал Браво: 144 пъти
получил Браво: 127 пъти

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от stoev »

niki71 написа: Съб Яну 09, 2021 16:44 Понеже темата е зимна и готина, да налея лъжичка масло и аз. Някой анатемосваше сравнението с графитлидер . Да ,но в този ценови клас лидерите имат китайска серия. Скоро купих Корто 05-8 гр и го счупих на първи риболо.. :D
Айде и от мен малко масълце :) Освен Corto, лидера в графита има и китайска серия на Finessa, която откровенно разочарова. За съответните парички има по добри предложения според мен, също от Китай на марките Apia и Noeby например. Вярно, че въдицата на която е посветена темата е в почти двойно по-висок ценови диапазон, и не е много релевантно да я сравняваме с тези китайски серии на Олимпик, но все пак.. Наскоро разгледах на живо в магазин един модел на Венъм. Теста по примамките беше май 4-22гр., дължината не помня. Нищо конкретно не мога да кажа освен, че забелязах дразнещ избор в размера на водачите близо до върховия. Два три водача с един размер, след което видимо рязко намаляне големината на следващия в посока върховия. Липсва плавното преминаване на водачите към по-малък размер в тази част. Като цяло качеството на изпълнение нито впечатлява, нито разочарова. До колко заявения тест отговаря реално не мога да кажа. Лично аз за тези пари бих се насочил към друга марка.
Зимата дойде! Поне вятър да нямаше а то и дъждосняг. Ще си седим по къщите лабавите :wink:
Здраве и повече време на вода, по-малко на устройствата Ви пожелавам през 2021 :fish3:
Бъдете здрави и наслука...
http://starividri.org
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Мнение за Filstar Venom UL 0,8-10

Мнение от Д-р Флекс »

Лошият пример е заразен, нека сипя и аз: :D
stoev написа: Съб Яну 09, 2021 20:52 Айде и от мен малко масълце :) ... За съответните парички има по добри предложения според мен, също от Китай на марките Apia и Noeby например. ...
Здраве и повече време на вода, по-малко на устройствата Ви пожелавам през 2021 :fish3:
Приравняването на Apia с Noeby ме прониза право в сърцето, няма място за съпоставка нито в една линия!!! :D
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”