Големината на ваште .......сомове.

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Заключено
scooter
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Яну 27, 2007 22:04

Мнение от scooter »

е кое видя за тебе в предишния ми пост

транквиланти или 83 кг.

речта беше за късмета на риболовеца , на всеки му се е случвало други да ловят а той не (или поне не толкова)

а и преди малко ти гледах галерията - ти снимка сам и сом нямаш, заедно с всички тия пичове ли ги лови тия риби или сам?

като разглеждам някоя тема и все твоите постове ми се набиват у очите
ВИНОВАТ г-н Старшина
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Ако искаш няма да пиша щом ти прави кеф и си преценил,че е прекалено.Няма сом на който да не съм кльонкал и вадил.Другите са ми момоци.Разкажи за твоите дето ги вадиш сам.Пусни снимки или ти е кофти така неможеш да си пишеш анонимки.Ти като играеш карти само Контра и Реконтра ли викаш.Нямаш ли нормалн игра.Харесал си ме и тва ти е.Като кон раванлия го даваш-все странично подтичкваш.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
scooter
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Яну 27, 2007 22:04

Мнение от scooter »

аз от тия всичките на снимката познавам само един и той със сигурност е държал пръчката през цялото време

освен това като си имаш слугинаж , на тях не се ли пада парче от баницата

моите сомове са само за лично ползване, а не за пред хората

а на белот казвам само всичко коз
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Да ти дам и ти да подържиш малко моята пръчка.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Торбалан
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Юни 07, 2006 8:35
Местоположение: гр. София

Мнение от Торбалан »

Emo-83 написа:Да ти дам и ти да подържиш малко моята пръчка.
:lol: :lol: :lol: :lol: - Това ми хареса
Ръката МУ отдава всекиму - дължимото.
scooter
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Яну 27, 2007 22:04

Мнение от scooter »

аз си имам собственна
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Бе както не ми вдява главата от риболов на сом,така ше зема да се самокандидатирам за модератор тук та да спрем със заяжданията.Аз знам едно в големия риболов - Стареца и морето е добра историйка,но големия риболов е отборен спорт,а не забавление за самотници.То и на баскетбол можеш да си играеш сам,но някак си не е интересно.
Go BIG or Go Home!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Тоя дето точно ти познаваш спеше в лодката завит като буба.Беше 3ч след полунощ и му трябваха 5 мин докато се събуди и разбере за какво става въпрос.Е няма лошо вадих ме го двамата,накрая му бръкнах в устата и го вързах.Само,че той е пич и никога не го е отричал.Ако искаш го питай.И не ми казвай какво се е случило,при мене,ако лъжа тези от снимките ще ми го напомнят.И защо ме попита за Милко от каде знам за сома му.Ти човек се съмняваш най-много в себе си.Водил ме е за ръчичка.Обаче не мога да разбера защо си очуден и от този факт.Аз много желая да чуя теорията ти защо не пишеш за сомовете,а се интересуваш какво съм казъл аз.Тук свободно всеки изразява мнения,за рибата.Ако бях толкова важен щеше да има подфорум за мене и не е нужно да казваш Емо83+ куиксилвер= НА ГОЛЯМ СОМ.Разкажи нещо за себе си и твоя опит в риболова на сом.Не се съмнявам,че имаш такъв.Моите уважения към опита ти,но не и към начина на заяждане.Дано нещата се оправят.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Няма да се оправят - ще ги оправи някои,гласуването за модератори е в пълна пара и после ще влезем в час,някои със сополите увити около врата. :twisted:
Go BIG or Go Home!
Аватар
Никито
Вносител
Мнения: 570
Регистриран на: Сря Ное 01, 2006 15:24
Местоположение: София
получил Браво: 2 пъти

Мнение от Никито »

Emo-83 написа:Къф си ти бе нямаш никакви комплекси.Не заблуждавай хората,че имам само един сом.Има галерия-гледкай я.
От цялата галерия снимки виждам само една сериозна риба / тази на която си сам с нея / :D Другите са риби или хванати на водоеми с особен статут или през интересен период от годината , а пък за бялата риба какво да кажа , тя е за раздел trolling :D
Комплекси има всеки човек както и аз - просто моите комплекси не са свързани с риболова и затова не си правя галерия :D
А , че съм добър на кленчета си много прав !Но за да стигнеш до бабичките с мустаци , не е лошо да преминеш през всякакви игри!
Иначе става все едно тамън си взел книжка и от Лада 1500 да скочиш във Ферари , не е ли така :shock:
http://www.bfcflyfishing.com" target="window.open(this.href);return false;
http://www.bfctackle.com" target="window.open(this.href);return false;
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

Никито написа:
А , че съм добър на кленчета си много прав !:shock:
Ники, виждал съм те, и на каракудките си много добър :lol: :lol:
А за сома само съм чувал, затова не смея да твърдя :wink:
Независимо , че източникът ми на информация е сериозен :lol: :lol: :wink:
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Ники нали си спомняш,че ходихме веднъж за шаран на Кривина.Спомняш ли си какво ти бяха казали.Че съм лимонада и тем подобни.Накрая на риболова сам беше учуден защо така са говорили.Сега явно забравяш нещата и воден от риболова на стръв се опитваш да ме изкараш левак.Запомни-риби,които не са ядливи и са малки не ловя освен,ако не ми трябват за стръв.Снимки нямаш,защото и сомове нямаш.Аз имам твои,ако искаш да ги пусна.И кво му е на сома от Тича,че и него не броиш.Бих те хранил още,но си в една лодка с ЛЪЧО и не е редно да си мисли,че за него важат същите неща.И още нещо става въпрос за някакви големини на сомове когато ти ги зачекнеш в тази посока нещата.Тежко ли ти е нещо не зная.Аз за мои сомове говоря,когато ти заговориш за тях.През другото време пиша не за мен,а за рибите.Забрави ли как си ги ловях,а ти беше на зелено училище.Още ме имитираш как съм кльонкал и гледал въдиците.За мен ти си един посредствен сомаджия,който от всички най-добре може да спи в лодката.Затова доста често не ти е ясно какво става.И стръв съм ти ловил аз и никога ти.
Последно промяна от Emo-83 на Пет Фев 02, 2007 10:50, променено общо 2 пъти.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Предлагам до избирането на модератори за подфорума да преминете на лични. 8)
Go BIG or Go Home!
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

PENN написа:Предлагам до избирането на модератори за подфорума да преминете на лични. 8)
Аз да те питам - не може ли в нещо като темичка СомОФФ и там да се списват някои нещица дето не са съвсем за тук , питам дали е правилно от гледна точка на организацията във форума.
Ако смяташ Асене за правилно да я пуснем, защото в плявата има зърна да знаеш... :lol: :lol:
Последно промяна от Николай Стефанов на Пет Фев 02, 2007 12:06, променено общо 1 път.
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

На караница го избива Ники,това ми е мисълта,а тук аз имам толкова права колкото и ти и няма какво да направя.Само OFF ни липсва,специялен подфорум завихрихте сомаджиите,сега и бойно поле много ще ви дойде / аз не съм сомаджия,иначе и аз съм в кюпа /.Като погледнеш половината теми поне са пълни с OFF и то много,но върви приказката.По начина по които я подкараха обаче горе няма да е весело и не е на майтап,та за това дадох предложение на друго място да се разберат.Аз също сам дръпнат и си ми чел любовните изблици,но НЕ из форума. 8)
Go BIG or Go Home!
Заключено

Обратно към “Риболов на сом”