Справедливо ли ще е...

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
nikki
Мнения: 274
Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 14:33
Местоположение: Варна
получил Браво: 2 пъти

Справедливо ли ще е...

Мнение от nikki »

...,ако посред нощ дойде някой от ИАРА и конфискува всичко-лодката с мотора,кльонкове,пръчки,макари,канджи,парашути и т.н. :?:
sirivailo
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 17:34
Местоположение: Русе

Мнение от sirivailo »

Да!
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Мнение от Leo »

Ще е справедливо.Когато бомбаджиите и токаджиите са зад решетките.Когато кармакчиите си изкарат въжетата от Дунава.Когато зарибителния материал купен с наши пари отиде там където му е мястото.Когато видя яката моторница на ИАРА във водата да гони нарушители, а не да стои заключена в гараш.Когато разделят Дунава на зони за стопански и спортен риболов.Когато срещна поне още десет "глупака"с билет.Когато видя на живо инспетор от ИАРА без шкембе.И когато без да се крия зад анонимни никове ще имам смелоста да алармирам съответните органи.ОБАЧЕ.....когато цъфнат теменужките и работата тръгне зле, е...и им майката на другите и гледай ти да си добре.
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Справедливо ли ще е...

Мнение от Левака »

nikki написа:...,ако посред нощ дойде някой от ИАРА и конфискува всичко-лодката с мотора,кльонкове,пръчки,макари,канджи,парашути и т.н. :?:
Ники забравил си да сподилиш дали е справедливо според теб. :idea:
ПП. Пропуснал си колата и апартамента. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Не зная кой е този Ники,но ако е този за който си мисля.Тези които ще дойдат да търсят справедливост, ще хапнат по едно дърво-напречно.Иначе съм на мнението на Лео.Написал го е супер и най-важното,че е истина.Затова,че използваме 2 пръчки с макари не виждам нередност.Но доста,често виждам такава на язовирите.Лично аз мога да позная кои са мрежари и кои риболовци само по начина на заход на лодката.И бих искал да добавя.Ние сме най-голямата заплаха за бракониерите.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”