ИМА ЛИ РИСКОВЕ В СОМСКИЯ РИБОЛОВ

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

Айде дай да ги видим тез цайси, снимки искам :lol: :lol: :lol:
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Много са добри - за риболов и за водни спортове са се утепали. :wink: :D Те и за това ги дават де,така си пише на тях. :D

Тия дни ше ви снимам един от наще какьв рак го е гепило от сльнцето,другия 9 шева на лицето пак от такова нещо.Като ги видях и си купих втори чифт от добрите цайси,трети имам резервен. :wink:
Go BIG or Go Home!
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

Като имаш време качи снимки, и на ОЧИЛАТА :wink: :lol:
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Искам и очила-стига да не ме заболят очите от цифрата.Хората са казали- искай за да получиш.Срам къща не храни.От нахалство към прогрес-от прогрес към личен интерес.Въобще поговорки много.А окото Асене е един орган с който ме е срам да те погледна. :oops: :oops: :oops:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Врьзки на митницата имаш ли,че ни гледат като контрабандисти вече???Майтап няма,трябва да се мисли нещо.

Пьрвия ми чифт очила беше тоя с които дойдох тук,не бяха лоши като очила,но не бяха добри за в морето.Наложи ни се да си вземем плуващи,пласмаса/гума рамки,правени за риболов и каране на лодки.По всяка една снимка сьм с тях.

Изображение

Много леки и удобни цайси,всичко виждат,пазят ти окото,но изглеждаш на заварчик,за пред хора не са добри - гледат те някак си странно.За тукашния стандарт около 65$ се води евтино.В момента ги ползвам само за голям екшьн,главно нося долния модел.



Модела който избрах се води риболовен или лодкарски / голяма дума е това /,Това са цайсите които се ползват тук от около 80% от тукашните вьв форума,както и около 90% от карачите на лодки.Избора не беше труден,а и като пусна едно тьрсене BEST SUNGLASSES и ми излизат като пьрвите на тьрсачка. :D Трудно се трошат,изглеждаш нормално някак си,всичко виждам 8) ,но са около 140$.

Изображение

Не се трошат при удар с кука лесно,не плуват :twisted: но за 140$ толкоз.Модела Turtle Bay

Третия и последен письк са модела Whaler - стькло,рамката е най-доброто което е правено до момента,не пази като горните 2,но си заслужава 320$ цена.

Изображение

Ето каталога на фирмата,питах и ми казаха,че в БГ ги няма. :x

www.mauijim.com
Последно промяна от PENN на Чет Мар 29, 2007 19:18, променено общо 1 път.
Go BIG or Go Home!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Това е цена на дребно.А сега,като почнат да искат всичките.Може ли да ти дадът цена на едро-За Тежък.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

ААААА тук си има хора занимаващи се с риболовен бизнес,да питат те,аз само идеи рься.

Цената на горните е закована,рядко излиза нещо на ЕБАУ и то почти няма разлика.Аз за пьрвия дадох около 120,за втория около 290$,няма оправия,и тате може и бате може,но кравата си иска БИК. :wink: :P
Go BIG or Go Home!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Ние от този БИК сме все разкрачени.Търсиме нещо за теленца.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Теленцата киорави одат тук,който не го е пекло сльнце по тимберицата,той незнае какво е.За летящи куки ептен няма да си говорим. 8)
Go BIG or Go Home!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Изображение

Изображение

http://www.theledlight.com/power_bulbdata.html

Някои от тукашните с малки лодки ползват такива крушки,слагат ги на капака на мотора.

100 000 часа живот,консумация близка до 0,работи по лодки,каравани и самолети..............цена около 40$. :shock: По закон лодка с тия размери може да се кара само с фенер на борда,но една от тия е добе да има човек преди някой пиянде да те згази без да те види в тьмното.
Go BIG or Go Home!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Изображение

Тук е задьлжително да имаш едно от тия вьзглавнички на лодката.Доста хора я ползват за седалка,ако цопне някой му я мяташ да се спасява,аз ги ползвам за спане :lol:
Go BIG or Go Home!
milen
Мнения: 955
Регистриран на: Пон Юли 04, 2005 11:01
Местоположение: Варна
получил Браво: 5 пъти

Мнение от milen »

ПЕНН вие очила "" CEBE " не ползвате ли
:) много са яки
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Аз лично не,но се ползват Cebe,Kaenon,Bolle.................но аз сьм с МАУИ ДЖИМ.Да бях само аз,да си помисли нещо човек,но такива като мен са ветроходците и риболовците и то %%%% над 80.Казваш и ти давам форум с около 15 000 ветроходци и друг с над 20 000 риболовци.Всичко на тия скача,че не е майтап положението.

Сега някой може да каже -ГЛЕЙ ГО ТОЯ КАК СЕ ФУКА............но не е точно така.Колата която карам е колкото 2 чифта цайси от добрите,няма паре за добра кола,а и няма как да ме окиорави или да ми навреди 30 годишен Мерцедес,но виждам около мен какво е и се стремя да купувам най-доброто което да ми пази здравето.

Ще ви снимам ако мога един от тукашните на какво прилича от слзнцето или по-точно от не добре подбрани очила.
Go BIG or Go Home!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

http://www.sunglassesgiant.com/

Това се ползва тук. 8)
Go BIG or Go Home!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Аз виждам и така срещу 40лв.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”