Нов рекорд на България за сом уловен на кльонк

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Как да го навия,като беше чел няколко неща на Отчето.Каза ми там не можеш да научиш нищо.Всеки се прави на най-големия риболовец.Нищо смислено.Разказа ми и случки как на не безизвестни наши колеги е търпял подигравките.Въпрос:-Колега на колко кълве сома в момента.Отговор:От 4 до 15метра.
Друг случай-Едно момче е с него и се учи да кльонка.Наши корифеи го гледат присмехулно и раздават следния коментар:Тоя па не спре да хлопа с тая лъжица.
Три години е бил капо и за това е риболовец.Няма отказване братко.Как сега на всичките му мъки да разкажа за монтажа му.Не бях виждал такъв.Не е нещо извънземно,но е много логично.Ще го помоля все пак да напише.Казах на Калоян да го запише с диктофон и да го направи,като разказ.Макар,че ми се струва,че Краси ще отговаря фактплогически.Ще го помоля.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

ЕЕЕЕЕИ тоз Отчето бееее,не фана ли и той нещо над 9 кила или пък влакното му слабо? :wink: :lol: :lol: :lol: Ма айде да не задълбаваме,кажи на Краси,че колкото и да е чудно даже и тук има какво да се научи,ако не му се вярва да влезе и да прецени има ли смисъл да напише кое и как или не.

Ма Левака как го е гушнал само тоя сом а. :wink: :shock: :P :D
Go BIG or Go Home!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Казал съм му Асене,че между плявата има доста интересни неща.И за тебе съм му разказал.А Левака е позьор-актьор.Спокойно може да ти изиграе подвижно храстче.Но без да си кривя душата-неговата снимка е най-хубава.Даже и Краси няма такава.И аз имам добри,но не ги е пуснал.Да не го засенча.Утре като прочете ще видиш как ще ме подреди.В неговия апарат са всички компромати.Най-много да ме видите как съм се нагъзил.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Снимките си заслужават да се видят,това е все пак голяма риба,хваната по нормален начин и ПУСНАТА да ви радва и друг ден. :) Аз чакам снимки,може и компромати,теб само нагазен не сме те виждали вече,а аз ще ти пусна соленоводен кyркодил :wink: да видиш.
Go BIG or Go Home!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Ще пускаш-нали обеща.Аз за кво писах,а съм уморен и недоспал.Глупости-радвам се,че пак си пишем.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

А бе Левак -Дедо пусни още гювеч/снимки/ да се радваме бе човек :cry:
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

...
Последно промяна от Николай Стефанов на Пон Мар 23, 2009 15:06, променено общо 1 път.
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

........
Последно промяна от Николай Стефанов на Пон Мар 23, 2009 13:18, променено общо 1 път.
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

Още,още,още :!: Левака май го нема и дебне трофей аааааааа :idea:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Не на море е Левака.Той има по-хубави снимки,но деди се пече на плажа.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
morski
Мнения: 272
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:29
Местоположение: Варна

Мнение от morski »

За сома ясно - майсторлък, упорство и късмет. Халал да ви е. Желая ви още много такива. Ама за това че сте го пуснали благословени да сте. Голямо сърце се иска за това. Поклон най вече пред Краси пък и пред Емо и Левака!
За бракониерите - чума!
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Божидар Иванов написа:Още,още,още :!: Левака май го нема и дебне трофей аааааааа :idea:
Да на морето съм :wink: Като се прибера ще пусна малко снимки на манекена 83 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
MARIO
Мнения: 604
Регистриран на: Сря Ное 15, 2006 1:25
Местоположение: Перник

Мнение от MARIO »

на морето е ама е отскочил до някой интернет клуб :lol: да драсне някой ред :lol: на морето красиви жени, китни кръчми, студени коктейли а Левака все сомове му в главата :wink: е тва е да си запленен от магията на риболова :!: Левак прости им на морските сирени те са крехки същества :lol: :lol: :lol:
ЗА ЕДИН ДЕН НА РИБА ГОСПОД ДВА ДЕНА ДАВА!!!
Ася Йорданова
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 23:21

Мнение от Ася Йорданова »

Здравейте на всички! Аз лично много съжалявам, че едва днес открих форума.Това, което ме накара да пиша тук е не друго, а подхвърлянията, че сома не бил пуснат.Бях на язовира, когато го пуснаха.С колегата Ники Николов, с когото снимахме за Нова тв имаме още кадри, секунди след като сома беше пуснат.На Краси от Пловдив кадрите също са предоставени, така че всеки който има съмнения за това-много е лесно да се докаже!Аз лично пожелавам богат улов на всички рибари и повече рекорди!На слука!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Телефон за връзка с екипа ако се наложи да се снима друг такъв?
Go BIG or Go Home!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”