Нов рекорд на България за сом уловен на кльонк

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
djssss
Мнения: 131
Регистриран на: Пет Юли 15, 2005 19:42

Мнение от djssss »

без думи...
:shock:
ЖЕНА С ПАРИ Е КАТО ЛУД С КАРТЕЧНИЦА!
Аватар
Васил
Мнения: 1542
Регистриран на: Съб Авг 27, 2005 17:12

Мнение от Васил »

Поклон пред ВЕЛИКИТЕ МАЙСТОРИ
Теа дето завиждат - бурек да ядат
===============================
www.hristocarp.com
===============================
milen
Мнения: 955
Регистриран на: Пон Юли 04, 2005 11:01
Местоположение: Варна
получил Браво: 5 пъти

Мнение от milen »

И аз да поздравя Краси за рекорда и за това че пусна рибата .
Краси маистор си ,пожелавам ти много успехи.

Съжалявам че се наложи да си тръгна предната вечер и не успях да видя рибата :).

Краси доста труд положих да ти намеря кантар в Варна, но намерих само до 100 кг :)))))) радвам се че Наско отвори магазина.

БРАВО КРАСИ
Аватар
Милен Динков
Мнения: 1952
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 13:00
Местоположение: СВИЩОВ
дал Браво: 291 пъти
получил Браво: 463 пъти

Мнение от Милен Динков »

БРАВО!!!!! Страхотна Риба и поклон пред такива риболовци!!!! :D
Аватар
Любака
Мнения: 1337
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 19:14
Риболов: Ултралек Спининг Мухарски Риболов Щука Сом Костурови Шаран
Местоположение: Wisconsin Dells
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 56 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Любака »

На Краси и компания и аз им ЗАВИЖДАМ, ама много, баси кефа сте изживяли.... ВЕЛИКО!!! да ви кажа дотук каква легенда стигна преди да отворя форума за да се уверя кое какво е - 150-170кг сом от язовир Тича на кльонк... Било национален празник в България затова - ей такива се разправят тук по кафетата - пичове много ви се радвам, не съм се запознавал лично с никой от вас... ама кога ми дойде ред съм навит шерпа за багажа да ви бъда ако съм съучастник в такива емоции! :lol:
Наслука и Наздраве! Правете това което обичате, че живота си тече!
Cash Back!(Amazon,eBay,BassProShops,Cabela's,ORVIS) | Twitter | YouTube "ЛюбакаВидео" | Facebook
krasi.ko
Мнения: 661
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 21:15
Местоположение: Стара Загора
получил Браво: 1 път

Мнение от krasi.ko »

:D :D :D Браво колега продължавай все така в същия дух,пожелавам ти още много големи :fish4: :fish4: :fish4: и още по успешни излети :fish3: НАСЛУКА
Луд умора няма само се поти и вика давай още
didolin
Мнения: 13
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 0:43
Местоположение: Sofia

Мнение от didolin »

Свалям шапка. Браво краси, да си жив и здрав другия път по голяма да хванеш, пожелавам ти го от сърце.
Поздрави.
Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи.
dzaekov
Мнения: 518
Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 15:01

Мнение от dzaekov »

Страшна риба!!! Обаче мухарката не оставям..... на тези хора, дето я ловят, трябват рибета за стръв..... :D
a40zv
Мнения: 27
Регистриран на: Съб Юли 07, 2007 19:57
Местоположение: PZzZzZ
Обратна връзка:

Мнение от a40zv »

Да знаеш свалям ти шапка колега.То тва че го извади е достатъчно апа за тва че го пусна...да не говорим.


Браво и на слука,дано хванеш нещо по-голямо
A40 ви пожелава на слука ;)
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

ЕВАЛА!РЕСПЕКТ!

Баси прасето! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Такова само по снимки от Ебро съм виждал.

А факта че на снимките виждам Емо и Дедо за мен е достатъчна гаранция че всичко е било спортсменско,кой кво ще да говори!
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
трапера
Мнения: 34
Регистриран на: Съб Апр 07, 2007 13:01
Местоположение: München-Русе
дал Браво: 150 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от трапера »

Поздрави за рекордната риба!!!И още поздрави за пускането и,чудесен пример за всички!!!
jororib
Мнения: 277
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 14:28
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от jororib »

Честито колега .
Показа освен че си велик рибар но и невероятен спортсмен с голямо сърце.
Хора като теб са гордост за рибарската гилдия.
Ако се прави риболовен учебник трябва да имаш почтено място в него.
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

:shock: :shock: :shock: Ей да не мръдне някъде човек малко по работа,скинахте рибите бе.Продавам кантари до 150 кила,ако са ви малки ще намери и големи.ЕВАЛА на всички по снимките,кеф голям,но аз като един такова искам да знам монтажа,макарата,пръчка,стръв................и ако не ми кажете почвам пак да ровя кое и как става ако ще да отнеме 2 години още. :twisted: :twisted: :twisted:

Тоя КРАСИ що го няма из форума да каже кое и как е било? :roll: :? :(

А и още нещо - да не съм чул вече ЛЕВАКА или ЕМО били с голямо тегло,те на една рибка килата,с вие големи хора били,да бе да. :lol:
Искам подробности или няма да ви кажа как се пропускат 2 марлина,как не се закачат още десетина и как се вадят други 2.А да видим сегааааааа :twisted:
Go BIG or Go Home!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Здрасти Асене.Най-после се яви.Ебати щастието да присъстваш на такъв момент.Когато пуснахме сома се гмурнах с него.А след това се разплаках.Бях ужасно щастлив,че момчето се оказа доста интелигентно и разбрано.Без да имам някакъв кой знае какъв принос успях с две думи да му кажа колко по-добре за рибата и за него ще е тя да остане жива.Разбра ме Краси и веднага се съгласи.Левака също помогна.Бяхме щастливи,че присъствах ме на това събитие.Случи се към 11.45мин.Преди това ние с Левачето успяхме да копнем едно бебе 2-3 кила.Целувка и чао с пожелание да викне пра-пра баба му.И той я викна,но на въдицата на Краси.Видял ни ,че хващаме нещо,а на него не кълвяло.Решил да изпуши още една цигара и да излиза,защото ние вече прибирахме антуража.Левака нещо го втресе.Излизаме на брега и слагаме вечерята.С нас е Ники от Търговище.Левака обаче си легна,защото се направи на малко болна.Пихме с Ники по една малка,хапваме и лафиме.Не зная колко е минало и гледам лодката на Краси се прибира.Този път кара бавно.Иначе цял ден беше като пършинг.Викам си:-копнал е пича някое соме по едричко щом така се прибира.Лагеруваше на 30м. от нас.Аз обаче не отивам да видя какво става,а си лягам да топля Левака.На сутринта си ме гложде отвътре.Ставам и отивам при Краси.Кво става бе пич.Снощи май нещо копна.А той сънен ми отговаря:-Да хванах един 50-60кг сом.Може ли да го видя.Питам аз.Нали до вчера бях генерал с 83кг.Може-ми отговаря момчето Краси.Дърпам въжето леко за да не гокарам да буйства.И братко като го издърпах кво да видя.Сом Стоянка Мутафова.Викам му пич ти виждал ли си сома.Не много добре,защото беше тъмно.И леко започна да се надига от леглото.Леле майко-гледам и не вярвам голям,дълъг,дебел сом.А бе Краси я почвай да търсиш кантар,защото сома е много голям.И така се почнаха снимки,телефони,телевизии,яра,кебици колкото щеш и ние между тях.Нали си виждал как циганите се ръгат да ги снима камера.На нас ни липсваше само по един златен зъб и готово.Обаче и без нас с Левака не става.Нали сме в комисията,а и тва няма вдигане за меренето.Скъса едно платнище и второ слагаме.Аз вдигам с още 3 момчета-Левака снима.Скъсаха ми се жилите,а моя партньор вика готово.Какво готово бре-кажи колко тежи сома.Не ми мълчи като Маугли.А то братко си е за мълчане.Краси до сега е имал 2 сома по 28кг. и един 30кг.От Краси30 стана Краси 112.Направо в шампионската лига.Това е по-важното от случката.Иначе сома го пазихме като бебе,защото хем не трябва да се влачи по земята-хем не трябва да го обесиме,като някоя овца без история.
За въдицата и монтажа не съм опълномощен да казвам,но макарата не е Корбус както се пише.
Всеки мечтае за такава риба.Ние също.Важното е,че накрая всички бяхме щастливи.Краси за рекордния сом-ние,че присъствахме на улавянето,меренето и пускането на тази прекрасна риба.Единственото,за което ме е яд е,че на Левака снимката е много по-хубава от мойта.Във нея виждам много душа и любов.Пожелавам му и на него такава слука.И колеги не се отказвайте.ИМА И ПО_ГОЛЕМИ-И НЕ САМО ТАМ,А НА ВСЯКЪДЕ.УСПЕХ НА ВСИЧКИ.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Емо, поздравления за рипорта. Има една молба - дали може да го навиете колегата да напише тук, в най-големия риболовен форум в Бг, един репортаж за това как е хванал сома. Ако писането не му иде отръки, има досатъчно колеги, които биха подредили както трябва нещата по негов разказ. М крайна сметка иде реч за най-голямата уловена риба с въдица в Бг, нека да остане нещо и за поколенията.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”