"Искам нещо да Ви кажа"

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от quietriot »

pancero написа:Да те еба у пустиняко да те еба , ебеш ти като пенсионер , когато започнеш да лижеш така че да скъсаш ципатапод език ми се обади , абе само Я и ТИ ли не сме си стегнали лодките ... :twisted: :twisted: :twisted:
хахахахха и аз щот нямам :tup: Панци внимвай с тахикардията кофти се припада , слава богу не е докато ебеш , не го слушай Любо там само са задъхваш след час клатене, ма те докато стигнат до час що ракия трябва да налеят. Пази сърцето че ремонта е само оперативен ма и това има кой да го прави споко.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от Emo-83 »

pancero написа:Да те еба у пустиняко да те еба , ебеш ти като пенсионер , когато започнеш да лижеш така че да скъсаш ципатапод език ми се обади , абе само Я и ТИ ли не сме си стегнали лодките ... :twisted: :twisted: :twisted:
:D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Защо трябва езика да си скъсам бре.Ти и там го правиш със сила и никаква техника.....нали съм те гледал. :fish13:
Кога станем на 70 годин,ще излижем жена ти с дяволък,докато тя ми смуче кожляко.....ей така да ти е гадно.
Оти они се ебат,не само кога видат голем к....,а и кога им гукаш убавяни на ушето.
А ще ти кажем,кога те зареже.....оти ти,че я убиеш или обрежеш......помня какво си ми говорил.....хихихихих. :D :D :D :D :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: Панцеееееррррр,в скоро време очаквам да се оплачеш че ти е сцепен и задника хахахаха Пази се,няма да даваш на хора с големи пишки като на Перто,защото хем ще ти е хубаво,хем ще те боли много хахахахаха Лижи се малко и нежно,не се лиже по три часа за да ти стане умрелия хуй :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Лижат само умрели патки,предпочитам само да я раздразня леко а не да седя под вода три часа,да не съм водолаз :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Ashmodean8004
Мнения: 157
Регистриран на: Пон Май 28, 2012 23:26
Риболов: Тролинг и джиг.
Местоположение: Чепеларе

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от Ashmodean8004 »

Хахахахаха!
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от Pike1 »

:lol: :lol: :lol: :fish6: :lol:
MEMENTO MORI
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от LVitchev »

Ми,така де хахахах Първа фаланга,втора фаланга,лизане,близане и следващата стъпка е на заден ход :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
xaznata
Мнения: 566
Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 21:42
Риболов: спининг и кльонк
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от xaznata »

Да бе а аз кат ти звъня май не мож го вдигаш. :lol: Ей изловихме ти сомовете
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от yankosan »

xaznata написа:Да бе а аз кат ти звъня май не мож го вдигаш. :lol: Ей изловихме ти сомовете
:lol: Аре ве,пуснете нещо в тото-сома,щото ще ви бия с някоя тройка :oops: :lol: :lol: :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от LVitchev »

Панцер,това че ти се обаждат е добре,няма лошо да се уважават хората.Аз седя настрана защото не искам да участвам в интриги,не желая да се крия от никой и да презвънявам на тоя и ония,да правя шушу-мушу зад гърбовете на хората.Искам открити отношения,знаеш ли какво е,когато двама-трима не харесват някой а този човек на тебе не ти е направил нищо.Обаждат ти се примерно да отидеш и ти се чудиш как да го излъжеш като те попита къде отиваш и с кой отиваш :idea: :idea: :idea: Аз мога и сам да ходя за риба,да не би да ме върнат ако отида на някой язовир и какво,язовира ще ми каже ......Ши си сам,и за това риба не можеш да ловиш тук :lol: :lol: :lol: И на мене ми се обаждат момчетата да ходя но сега имам проблеми и не ги крия,за това не ходя никъде или ходя само там където мога :idea: :idea: :idea: Приятелството е много специфично нещо,може някой сега да ми се обиди,обаче нека преди това да се замисли защо съм ги написал тези работи.Айде да те оставям да тренираш че довечера пак те чака два часа лизане :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

П.П И се пази,не им давай да ти бъркат в задника до втората фаланга че това вече си е живо ебане хахахахаха
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от quietriot »

LVitchev написа:Панцер,това че ти се обаждат е добре,няма лошо да се уважават хората.Аз седя настрана защото не искам да участвам в интриги,не желая да се крия от никой и да презвънявам на тоя и ония,да правя шушу-мушу зад гърбовете на хората.Искам открити отношения,знаеш ли какво е,когато двама-трима не харесват някой а този човек на тебе не ти е направил нищо.Обаждат ти се примерно да отидеш и ти се чудиш как да го излъжеш като те попита къде отиваш и с кой отиваш :idea: :idea: :idea: Аз мога и сам да ходя за риба,да не би да ме върнат ако отида на някой язовир и какво,язовира ще ми каже ......Ши си сам,и за това риба не можеш да ловиш тук :lol: :lol: :lol: И на мене ми се обаждат момчетата да ходя но сега имам проблеми и не ги крия,за това не ходя никъде или ходя само там където мога :idea: :idea: :idea: Приятелството е много специфично нещо,може някой сега да ми се обиди,обаче нека преди това да се замисли защо съм ги написал тези работи.Айде да те оставям да тренираш че довечера пак те чака два часа лизане :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

П.П И се пази,не им давай да ти бъркат в задника до втората фаланга че това вече си е живо ебане хахахахаха
Любе, края на септември или началото на октомври едно бакро да метнем за кой му се идва?
Да видим каква ще стане тя :mrgreen:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от LVitchev »

Става Васе,тамън ще е след Меркюрито :lol: После следва Тото сома,макар че нещо тая година никои нищо не снима и нищо не качва,като че ли никой не ходи за сом бе :lol: :lol: :lol: :tup: :tup: :tup:

П.П Даже си мисля че ще е по-добре да е в края на този месец,защото септември в края не се знае какви виелици може да завият хахаха Като гледам прогнозите и какви потопи бяха цялата пролет та до преди няколко дни,не ми се мисли какво може да бъде времето в края на септември :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от quietriot »

LVitchev написа:Става Васе,тамън ще е след Меркюрито :lol: После следва Тото сома,макар че нещо тая година никои нищо не снима и нищо не качва,като че ли никой не ходи за сом бе :lol: :lol: :lol: :tup: :tup: :tup:

П.П Даже си мисля че ще е по-добре да е в края на този месец,защото септември в края не се знае какви виелици може да завият хахаха Като гледам прогнозите и какви потопи бяха цялата пролет та до преди няколко дни,не ми се мисли какво може да бъде времето в края на септември :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Края на август ми е много нагъсто програмата, пък не се знае кога ще ме викат на работа в съботта и неделя, а и ще е жега яко. По-добре да захладнене малко да стане по-пивко времето и да ми паднат забраните да напускам София за повече от ден, че да не паля и да се прибирам насред софрата.
Така, че аз съм твърдо за края на другия месец.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от LVitchev »

:tup: :tup: :tup: Дам,само жегата ме спира .... :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
xaznata
Мнения: 566
Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 21:42
Риболов: спининг и кльонк
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от xaznata »

yankosan написа:
xaznata написа:Да бе а аз кат ти звъня май не мож го вдигаш. :lol: Ей изловихме ти сомовете
:lol: Аре ве,пуснете нещо в тото-сома,щото ще ви бия с някоя тройка :oops: :lol: :lol: :lol:
Е какви снимки да пускаме кат ебати цензурата ни налага тоя как му беше името Панцер ли Хускварната .И ти да видиш се ни причаква на Берковица за митница. :lol:
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от yankosan »

:lol: Кой тоз пустиняг ве :wink: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”