Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхожда

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от mishoka_76 »

колега беис нито се заяждам с теб нито съм дребна душица наи малко пък правя интриги,евала ти правя заштото само теб видях да пускаш риби но това което ще видиш тиси го писал не се сърдя може би си имал основание.имаше само една лодка от пловдив.. Това че имаше хора от пловдив и софия които сьщо се изложиха.Това не значи че ще тьрся отговорност за тяхните постьпки от Краси и Емо
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от mishoka_76 »

beis написа:Привет на всички,току що се прибирам в нас.Кво да ви кажа,доста сьм изморен и ще кажа на кратко,за какво става на вьпрост.Пьрво от пазарджик не са прибирали маломерни риби.По лошо взеха 2 добри сома.Един 33кг и един които кантара до 40кг не го хвана.Колегите не влизат по форумите за мен и останалите пазарджиклии са хора които си ядьт и серьт мечтите. :twisted: Божо се скара с тях и вече всичко между нас и тях приключи.Жалко за тази така неприятна не човешка постьпка.Направо сьм потресен, :evil: :roll: от постьпката на тези колеги.

п.п За останалите колеги кои какво пребрал не ми се говори че се нагледах на простотии.
Това че някои бил от пазарджик по никакьв начин не означава че е с мен и аз отговарям за него.
Всеки сам си носи крьста.Това че имаше хора от пловдив и софия които сьщо се изложиха.Това не значи че ще тьрся отговорност за тяхните постьпки от Краси и Емо.Пак казвам всеки си има глава на раменете и сам ще си отговаря за постьпките.Знам че Светльо е бил ядосан за това което е написал,но не е разбрал правилно това което си говорихме по телефона.За прибирането на малки рибета от хора с фланелки от зарибявания.
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от Pike1 »

Взеха да зациклят нещата в тази тема.Предлагам да се спрат коментарите вече по тия случаи, че се двоумя дали да не мина с парцала.
Всеки си носи сам отговорността за постъпките!
MEMENTO MORI
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от mishoka_76 »

паик мисля че си прав.беис още веднъж искренно извиняваи ако съм те обидил.спирам да пиша че трябва да тръгвам за риба.
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от beis »

mishoka_76 написа:колега беис нито се заяждам с теб нито съм дребна душица наи малко пък правя интриги,евала ти правя заштото само теб видях да пускаш риби
Не става вьпрост за теб това което сьм написал.В нито един пост не визирам теб и на Краси групата.Има други колеги които правят интригите и не ми се заснимава вече.А лодката от пловдив не беше само една не бяха само на Краси хората на язовира.Тях ги познавам и никога няма да кажа това за тях,няколко пьти се засичаме с тях на различни язовири а единият пьт на Ивито бяхме на един бивак.Та ми е ясно що за хора са.А сьщо така те не са идвали на нашият бивак да гледат сомето.Като се разминавахме нашата и тяхната лодка им казах в движение без да ме питат,че сме хванали сом и килограмите му да знаят :wink: Ако са ни изльгали другите колеги,че са от пловдив това вече е друга бира.И искрено се извинявам затова кьм всички. :oops:
Аватар
tvardi6kiqt
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Дек 06, 2009 23:29
Местоположение: ТВЪРДИЦА,лятото на Жребеца
получил Браво: 1 път

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от tvardi6kiqt »

[vbox] http://www.vbox7.com/play:a246f9f0" onclick="window.open(this.href);return false; [/vbox]

Чичо Манчо снех те , :lol: :lol: :lol:
Дай на човекът огън и ще му е топло цял ден , запали човека , и ще му е топло до края на живота му.
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от VARHARA »

Чичо Пламе и аз те снех :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
tvardi6kiqt
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Дек 06, 2009 23:29
Местоположение: ТВЪРДИЦА,лятото на Жребеца
получил Браво: 1 път

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от tvardi6kiqt »

VARHARA написа:Чичо Пламе и аз те снех :lol: :lol: :lol: :lol:
Пържени снимки ял ли си :?: :lol: :lol: :lol:
Дай на човекът огън и ще му е топло цял ден , запали човека , и ще му е топло до края на живота му.
diimov
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Апр 03, 2012 21:21
Риболов: всеки

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от diimov »

Emo-83 написа:
Tomahawk написа:Някой няма ли да напише за кого става въпрос ..
Миро става въпрос за спретване на виртуални интриги от хора,които само гадаят и показват лошотията си.....за нищо друго.
Сега се правят разкази по Хичкок и се скалъпват несъществуващи истории с цел обельосването на някой дето е извадил мрежа на бракониери.
Некъв Маг,чак и мене ме набутва в интриги.
Здравейте ,на всички колеги виждам, че тук е станало по зле и от жълт вестник ,плетът се адски интриги ,обвиняват се хора които нямат нищо общо със случки и премеждия .Аз съм човека хванал мрежата извадихме я три лодки едната беше от Хасково или Пловдив така ми прозвуча диалекта на хората в нея .Тъй като лодката ми е много малка и са оплетох целия извиках на колегите на близо срязах я на 3 парчета и всеки почна да вади имаше 2 живи шарана една бяла и сомче които пуснахме останалата риба беше МЪРТВА. Слушал съм приказки кой може да си позволи да пусне мрежа в този язовир, а може би вие също сте ги слушали и знаете как се пази. Хвана ме страх не знаех какво да направя. Излязох на брега и човека при които спях ми каза че ме очакват големи проблеми че мрежата е на еди кой си това беше капака на всичко Запалих и си тръгнах затова хората като Емо Горан Бейса Божо и други не разбраха нищо за това не ги въвличате в скапани интриги!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от franko »

Това ,което чета, ми подсказва,че си готин човек.
Закона е за всички :wink: и пред него сме равни.
Що се отнася до мрежарите и токаджиите,нека се издавят до девето коляно :evil: .
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от Emo-83 »

Иво Ломски написа:
ribata402 написа:Току що разбрах....Пазарджишко нашесвие на Огоста...И пребирали всичко наред..От маломерки до наи едро..НЕ ИМ ПРАВИ ЧЕСТVVVТОЛКОВА ЛИСТЕ ГЛАДНИ БЕ МОМЧЕТА...БРАВО.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:Как са не наядохте,където идете след вас риба няма.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Точно за това ви писах онзи ден! Безцелното даване на инфо е грешен ход, най-малкото заради ниския морал у 99% от рибарите. Повечето го карат като ловджийте. Всичко е под ножа.
Емиле, видя ли кво става след твоите услужливи публикации. Не мога да те разбера, събираш пари, ходиш да зирибяваш, пропагандираш за пускане на рибите, а после с един твой пост пращаш 500 торбаланковци да съсипят некой язовир! Не разбра ли че ангела ни е лабав и че сме умрели от глад...
Иво,не съм виновен,че има идиоти.Форумите по цял свят са за споделяне,но идиотите са по-малко.Освен това този форум е точно за това......Да възпитава. :idea:
Доволен съм от разправиите,които са се получили.Те няма да решат проблема,но ни карат да се замислим.Трябва да минат няколко поколения с точни закони и етика в риболова за да се промени всичко на 80%.
Пак повтарям......не съм виновен за това,че на някой жена му е к.рва и си го е слагала със цяло село,включително и с мен.Е то пък едно село с 20 къщи.
Отностно Панцера.Да брато,ти си виновен за споделянето ми.Трябваше да видиш някои неща за да знаеш,а не да говориш глупости за тролингисти и бедния ви на сом язовир.
Ти и Силви,може да търсите вината си само във вас,защото никой до сега не ви беше спрял да ловите.Само вашите тъпи оправдания и вменяване на вина от собственото си незнание ви заблуждават,че все другите са ви виновни.
Това с тайните гьолове е пълна тъпотия.Някои явно се вживяват на собственици.В личен план,никога не ходя на язовир който е кълвало.Обичам аз да откривам кълванетата.Щото кво стана тази седмица на Монтана :!: :?: Много лодки с много капота,а през това време тръгна друг язовир.И какво сега потерята на там ли ще тегли.
На Пазарджиклии(изключвам Божо,Бейса и още един-двама) им казвам да го духат за сбирки и биваци с нас.
Никой обаче не бива да отъждествява имената на единици със хората от града.Не съм виновен за браковците от София,Бейса за Пазарджик и Краси от Пловдив.Всеки избира и носи кръста си сам. :idea:
Не приемам забележки от хора,които не зарибяват и нищо не правят за да възпитават в дух на Фер-плей.Не съм Светец и прибирам по някоя риба.Големите ги пускам задължително,малките до 3кг. също.Не натрапвам мнението си и това кой какво да прави.Вземам доста по-малко от нормата и уловите си......обикновенно хапваме на бивака.Не смятам,че да ходиш на риба означава да избиеш разходите си.Всяко хоби струва пари,било то филателия,лов,ски,тенис и каквото се сетите.Останалото се нарича бракониерство и поминък.На 2-рото всеки има право,ако нещо е посял предишната година на собствения си язовир,а не на държавната собственост.Другия тип жътва се нарича кражба,бракониерство и неспазване на морални,етични и всякакви закони.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от LVitchev »

Колега с лодката,извадил мрежите на Ивайловград,на кои ти казаха че е мрежата ??? Защо като знаеше че и аз съм там,не ми каза на мене,защо избяга !!! Бракониера собственик на вилата дето спяхте ли ти каза на кой е мрежата ??? Хората на които са биле мрежите се знаят кои са,и са от Хасково,така че спрете да повтаряте като педали небивалици и лъжи !!! Чакам те да ни кажеш какво ти каза хижаря,името на човека дето са биле негови мрежите,макар да предполагам че знам какво са ти казали :evil:
Emo-83 написа: Не приемам забележки от хора,които не зарибяват и нищо не правят за да възпитават в дух на Фер-плей.
Ето с това съм много съгласен.Хора имащи змии в джобовете,не дали една стотинка за зарибяване,да пишат и подскачат като че ли язовирите са им бащиния.Ама много хубаво да си помислят по въпроса,че вече ме боли главата от крадци,викащи дръжте крадеца !!! Всеки има право да лови риба където си иска,стига водоема да е свободен !!! За това кой-какво взима от улова си,си е негов проблем,ако има господ,той си знае работата :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от Иво Ломски »

[quote="Emo-83"][/quote]

Емо, поста ти е 1:1 с действителността, дори мога да кажа че ми допада. Виж как разстоварващо действа един бивак (та дори и за няколко дни) с приятели и по някоя добра риба! Прав си за това че всеки отговаря за себе си и никой не може, а и не трябва да отговаря за постъпките на другите!
Живот без страст не е живот а само съществуване...
Аватар
lubo9
Мнения: 350
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 16:20
Местоположение: Пазарджик, Младост
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от lubo9 »

Чух за някакви крадци на сомове на Монтана.
Мисълта убива действието!
Един неуспешен риболовен ден е по-добър от един успешен ден на работа.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от Emo-83 »

lubo9 написа:Чух за някакви крадци на сомове на Монтана.
Правилно си чул....,днес и Мацака изгоря с един.
Това не ми попречи да му водя на Троли със 17-2.
Как ще ги стига Американците си е негов проблем,но мисля да му направя бейзболен резултат с още няколко тъчдауна. :D :D :D
Приятен риболов беше и съм много щастлив,че успях да помогна индиректно с информация,места и воблери на доста колеги.
През цялото време си мислех за различноста на водоемите и ползването на коренно различни примамки.На Тел-Денсер и Шад-рап сега там можеш да хванеш само един гол .....р. :idea:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”