Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхожда

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от LVitchev »

А бе,внимавайте на кои каква информация се дава !!! Градски,селски,да се спасяват ако не могат да спазват що-годе приличие.Всеки има право на риба,в това не се съмнявам и се дразня от постове защо не я пуснахте всичката.Важното е да се пуска по-принцип по-голямата част,но това е друга тема.Щом няма закон които да забранява взимането,можем само да ги упрекваме в месарство,другото е плюене и лаене.Лошото е че има хора,дето се правят на по-големи католици от папата,те биле педераси преди,ама вече не са.А бе,я да си гледам спокойствието,а ти Бейс,гледай твоето,не си взимай товарите на други хора на твоя гръб.Не сте отговорни за чуждите действия :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от beis »

И понеже е пьлно с много дребни душици които само четат и правят разни интрижки така както се опитаха да направят миналата година с пазарджиклии.Спирам да пиша и да се занимавам с глупости че ми писна да се обеснявам като путка какво сьм казал и за кои става на вьпрост и нека тези сьщите боклуци малко по добре да четат за какво иде реч и после да се опитват да топат и говорят неща които не сьм казал.С една единствена цел да се издигнат в очите на другите чрез интриги разни.Пак казвам тук не става вьпрост за на Краси хората.
Митко Нафтата и Таньо Сома че са месари.
Те изобщо не са идвали на нашият бивак,нека да се знае и да не говорят разни глупости.Или ако сьм казал такова нещо нека някои да ми постне да си го примомня.
Хубаво го прочетете че ми писна да се занимавам с такива палячовци интриганти които извьртат нещата.
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от ribata402 »

Баси сега се върнах,назад в сраниците да чета темата.И видях Как Троли и Астор самоче с коса очила видимо отслабнал и снишен тровят живота на ево брат ЕМО.Относно таз мрежа,точно ранен следобед тролех там.И си закачихме единия по къс воблер.Завоя на Ешек тепе,на сонара показваше около 8м.дълбочина а ние газихме до 3.30..Когато си закачих воблера се озадачих..Имаше як вятъ бутаикиме към брега.На няколко пъти се връщах над мястото на закачката упитваики се с дърпане да го откача,нямах отцеп.Емо мие обещал от 3 год.но още немие дал.Докато дърпах,ми присурка няколко пъти.Иси казах на тва чисто място мрежа да има ,чак мисе не повярва.Изморени от вятъра тогава с дни не спря много силен беше,чак ти писваше на хуя да тролиш.Прибрахмесе и аз от 5 водки гроги.Казах чак на другия ден на който трябваше ...но там нямаше нищо вече.И сега щеви кажа кои е изкарал мрежата,билиса две лодки.Аз половината мрежа е видех да виси на едни тръни....беше синя на цвят...тя е още там даже..Главната лодка с събраната риба и то още жива на 100проц.са били пазарджиклии...на другия ден саси тръгнали.....Как негие срам с чужда пита помен да правят.Беиса ги знае мн.добре ма кво да каже.Ще има скандал,абе явно господ ги предупреждава,от време на време с някоя тяхна лодка.Ма тего неразбират...докато не стане наи лошото.......................................................................................................Та на вниманието на Двамата пещерни човечета.........Сашко????и Астор..Емо нищо не е знаел.Всичко е станало бързо сръчно и у фризеро.....
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от mishoka_76 »

видеоклипа:беис извиняваи ако съм те,обидил просто с танио и митко бяхме на един бивак и видях и снимах пускането.
http://youtu.be/YoDTDSfUjrU" onclick="window.open(this.href);return false;
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от ribata402 »

Евала на всички пуснали си големите риби.И не мисля ,че трябва да се съдят колеги взелиси 2-3 сомчета....Аиде данеси говорим глупости,на всички нисе яде прясна риба...
magiosnika
Мнения: 342
Регистриран на: Пет Дек 22, 2006 20:28
получил Браво: 52 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от magiosnika »

ribata402 написа:Баси сега се върнах,назад в сраниците да чета темата.И видях Как Троли и Астор самоче с коса очила видимо отслабнал и снишен тровят живота на ево брат ЕМО..И сега щеви кажа кои е изкарал мрежата,билиса две лодки.Аз половината мрежа е видех да виси на едни тръни....беше синя на цвят...тя е още там даже..Главната лодка с събраната риба и то още жива на 100проц.са били пазарджиклии...на другия ден саси тръгнали.....Как негие срам с чужда пита помен да правят.Беиса ги знае мн.добре ма кво да каже.Ще има скандал,абе явно господ ги предупреждава,от време на време с някоя тяхна лодка.Ма тего неразбират...докато не стане наи лошото.......................................................................................................Та на вниманието на Двамата пещерни човечета.........Сашко????и Астор..Емо нищо не е знаел.Всичко е станало бързо сръчно и у фризеро.....
Рибоче, миличък мой - виждаш ли, че все пак някой е знаел кои са тея момчета :idea: :wink: Но да не стават СКАНДАЛИ си е траял :idea: Та не се притеснявай за пещерняците, те умеят да се оправят най- добре в тъмните лабиринти :mrgreen: Приемам решението на Бейса да запази от скандал съгражданите си. Но Троли няма да се съгласи с тая кауза :mrgreen: Та човек трябва да е внимателен с изказванията си и възмущенията от нечии постъпки, щото самият той може да изпадне в подобна нелепа ситуация :wink: Поздрави рибоче, тая година е благодатна откъм сом в пещерите :mrgreen:
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от ribata402 »

Асторе...??исках да кажа ,че обвиняваш човек дето си нямаше и хал хабер и от мрежата и от хората.Тои последен и чу затва нямам нищо протим да обвинявате и искате факти.Но от правилния човек.Пак Емо кат не знаи нищо па само чул кво да каже.....Междо другото после и разбрахме на кои са били мрежите и ако тез четат форума да знаят ,че другия пят щеги бъхтът първо и после ще ги питат къде са пуснали мрежите.ТА ТОВАСА ХОРАVVVVИЛИ ПРИЛИЧАТ НА ТАКИВА....С чарвено лт.фолцвагин дълга база с двоини гуми хасковска регистрация...Мерак мие на единия правелса на таркалджия.Билиса с бяла лодка с голямо v явно морско изпълнение..около 5те метра......Фолцвагена е бил с голяма надсроика ,чак грозна.....Е та тяхна е била наглата мрежа.И алчните глупаци ако се беха обадили на които требе.Търкалджията щеше да плаче и сере едновремено.Но наи е добре да прибереш много риба и то лесна и ЧАО....
magiosnika
Мнения: 342
Регистриран на: Пет Дек 22, 2006 20:28
получил Браво: 52 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от magiosnika »

Рибоче, радвам се, че в стремежа си да оневиниш Тапетов разказа за случката :D :wink: Това за браковците кво е щяло да стане ми е ясно. Мурафета беше да се разбере, кои лакомници прибраха бракониерският улов :idea: Защото бракониерът е ясен - сложил си е главата у торбата, докато ПСЕВДО МОРАЛИСТА е по опасен и от тях :idea: :arrow: АНАДЪМО :D Поркай си по честичко бе чиляк, виждаш ли как нещата си изплуват наяве :mrgreen: :mrgreen: Наздраве и поздрави :D
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от beis »

Маги незнам какво си мислиш.Затова ще ти отговоря.По време на тролинг една от пазарджишките лодки закача мрежа.Вади я и пуска всичко което било живо.
Всичко умряло взима-2бели 2или 3сомета малки и 2 шарана голями.Мрежата е режат.Това споделиха момчетата,а дали е било вярно само един господ знае.Случката се случва на ивито-един от местните ги вижда и им казва че щяли да ядат бая бой за тая мрежа че била на еди кои си.Те се притесниха и веднага на сутринта си трьгнаха уплашени за пазарджик.По тая логика ния с рибата сьщо сме браковци.
А това което казва Светльо,че рибата била на 100 жива няма как да го знаем,може само да гадаем.
Всичко това са догадки,човек е невинен до доказване на противното.
Просто невиждам какво сьм скрил в случая.Ако греша ме поправи.
Тук няма място за сьрдене,ако някьде сьм сгрешил или сьм обидил някои ще се извиня.
magiosnika
Мнения: 342
Регистриран на: Пет Дек 22, 2006 20:28
получил Браво: 52 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от magiosnika »

Бейс, надявам се, че си разбрал какво искам да кажа. От посочените факти на очевидци се подразбра, че рибите са били живи. Не е ставало на въпрос, че някой от вас ги е взел, а че знаете кои са ги прибрали. Поздравявам те за успешният улов, както и за релийза му. Но надявам се си се поучил от живота, че понякога може да изпаднеш в нелепа и независеща от теб ситуация :wink: И един приятелски съвет от мен - не си слагай толкова присърце форумните карамболи :wink: Успех !!!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от LVitchev »

А бе,нещо тук,от два дни много интрига се заформи,що не се спрете и да приключва разправията.Бейс,на никои не си длъжен да се обясняваш,аре гледай си риболова и не се занимавай с глупости,ние си те познаваме а завистниците да го духат.Маги,аре спри се и ти да наливаш масло в огъня,вземи се в ръце,Бейса няма нищо общо с тези неща,това че познава извадилите мрежата,не го прави съпричастен,нито е взимал бракониерска риба.Светльо,спри се и ти,едно че нямаш дар слово да обясниш за какво става въпрос,второ още повече объркваш нещата.Има господ на тази земя,кои каквото е направил нередно,ще му се връща,по един или друг начин.Само мръсниците трудно си плащат и по късно,но за това пък ,плащат двойно :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от ribata402 »

Не казвам че никито е бил там.Явно неса ме разбрали......
magiosnika
Мнения: 342
Регистриран на: Пет Дек 22, 2006 20:28
получил Браво: 52 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от magiosnika »

Рибоче , тихо, че ще изнервиш Кроки :D Пък си му най на чалъм :mrgreen:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от LVitchev »

Маги,не се нервя,едно се пише,друго се чете !!! Бейса е такъв пич,просто не заслужава никакви укори,Божо е също голям мъж,и не е дечко на 20 години,човек доказал се в живота.Не се носят чужди кръстове ей така,щото някои решил да чете постовете като дявола евангелието.Що се отнася до Рибата,него съм го ебал поне 50 пъти,от години ходим заедно за риба,наистина ми е най лесен,ама вече не ми хваща окото,много одъртя и търся нещо по крехко,дето да охка,той ми е свикнал вече :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Вземете се спрете,а живота ще плати на които трябва и както трябва :!: :!: :!:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
mishoka_76
Мнения: 77
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 15:20
Риболов: Тролинг и кльонk
Местоположение: СОФИЯ

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от mishoka_76 »

евала на пичовете че са извадили мрежата, за съжаление оправия с тея гадове бракониери няма
Понякога единственото,което хората виждат е какво си направил,а всъщност това което трябва да осъзнаят е защо си го направил!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”