Изработка на парашут?

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

:D :D :D
С внимание към детайлите
dancho77
Мнения: 261
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 19:06
Местоположение: sofia
получил Браво: 1 път

емо остави ги сърфистите

Мнение от dancho77 »

има много мнения от сърфисти :fish5:
Аватар
Anton_62
Мнения: 135
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 10:30
Местоположение: гр. Асеновград

Мнение от Anton_62 »

Относно парашута нека споделя нещо.Тъй като ми омръзна като духне вятър да излизам а другите да си хващат :D ,реших че трябва да имат и аз.Проблема беше че ходя все сам и нямаше от кой да видя или покаже.Та имах възможноста да видя на живо и да го пробвам :D .Колегите отдавна ги имам и ползват,но аз съм като български реотан(имаше такъв лаф),по бавно загрявам и действам :D .Вече като знаех основното, другото беше лесно.На последния риболов Франко ми услужи с неговия,но човека трябваше да влиза та му го върнах.Като се прибрах се чудех да поръчам,но трябваше да чакам та развалих един чадър за проба.Ших,кроях,пак ших и накрая стана оргинал с една тапа отзад,отпред две по малки и оловно въже за тежест.На другия ден пак на язовира.Духна вятър,и викам ,ся ще го пробвам,но като гледах че е малко по голям от носна кърпа :D си викам, тва изобщо дали ще работи.Но останах приятно учуден как при среден вятър се движих много бавно,каквато е целта.Лодката е 3,00м. и това може би е причината да се движа бавно.Може би съм улучил с отвора отзад,но работата заспа.Уж беше времянка,но май ще си остане постоянка :D .Та от плажен чадър става без проблем за по малка лодка.
Аватар
tvardi6kiqt
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Дек 06, 2009 23:29
Местоположение: ТВЪРДИЦА,лятото на Жребеца
получил Браво: 1 път

Re:

Мнение от tvardi6kiqt »

brano написа:
Emo-83 написа:
brano написа:Дайте някакъв тел. за връзка . Искам и аз да поръчам .
0887941999 Пламен. :wink:
0876 388 573 - това ми е новият тел. - Пламен :wink:
Дай на човекът огън и ще му е топло цял ден , запали човека , и ще му е топло до края на живота му.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”