Evinrude vs. Yamaha

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
kalins
Мнения: 1091
Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 14:46
Местоположение: Sofia

Evinrude vs. Yamaha

Мнение от kalins »

Извинявам се,че ще дублирам тема,но много хора от тук четящите не влизат в "Риболофф".
http://tw.youtube.com/watch?v=_-7I00cZUE0
Добре е да си добър
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Мнение от quietriot »

Добре че си взех Хонда, че иначе се кумех на една Ямаха :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Калинка,я да се теглим тогава.Ти с твоя Евенруд,аз с моята Ямаха.Само очилцата ще ти плуват на повърхноста. :lol: :P :lol:
Това е реклама с включена антиреклама.
Или: Дават пустиня и шофьора кара своя Ман пълен с Кока-Кола.Поти се яко и вече умура от жажда.Дава газ и спира на някакъв мотел.Търчейки си бърка в джоба и вади монети.Пуска ги в една машина за безалкохолно и от там изпада едно Пепси.Заеби :!: :?: :idea: :lol: :P :lol:
Колега,а ти с твоята Хонда ходи да си видиш помпата,че от тук ми мирише на бензин.Аре да се дърпаме и с тебе.Само си свали пръчките за да няма Ооооллллееееллллеееееееее. :wink: :lol: :P :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Мнение от quietriot »

Emo-83 написа:Калинка,я да се теглим тогава.Ти с твоя Евенруд,аз с моята Ямаха.Само очилцата ще ти плуват на повърхноста. :lol: :P :lol:
Това е реклама с включена антиреклама.
Или: Дават пустиня и шофьора кара своя Ман пълен с Кока-Кола.Поти се яко и вече умура от жажда.Дава газ и спира на някакъв мотел.Търчейки си бърка в джоба и вади монети.Пуска ги в една машина за безалкохолно и от там изпада едно Пепси.Заеби :!: :?: :idea: :lol: :P :lol:
Колега,а ти с твоята Хонда ходи да си видиш помпата,че от тук ми мирише на бензин.Аре да се дърпаме и с тебе.Само си свали пръчките за да няма Ооооллллееееллллеееееееее. :wink: :lol: :P :lol:
Нещо не мога да разбера заядливия ти тон Емо, но ще го подмина без коментар в поста ми имаше хумор а не заяждане, но кой както си ги разбира нещата. :wink: :wink: :wink:
valchan
Мнения: 151
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 18:31
Местоположение: troyan
Обратна връзка:

Мнение от valchan »

каква хонда взе :?:
не прави не поискано добро
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Е аз повече усмивки от това немога да сложа за да се разбере,че и аз се майтапя.От къде го измисли това със заядливия ми тон.Нали трябва да е весело бе хора.Ако съм те убидил извинявай-без да искам беше.
Въпреки всичко моя двигател е с чип и ще дръпне твоя. :lol: :P :lol: майтапки отново и се стегни,защото на Калинката само очилцата са му на повърхноста,а ти имаш да смениш една помпа. :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :wink: :arrow:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Мнение от quietriot »

що па да си сменям безиновата помпа?, :lol: :lol: :lol: нали за нея говориш?
Голям е мотора- 25 коня е моторето а предишния собственик си покара една година, незнам нещо да е сменял, иска си масло на пробег хубави свещи и А100 бензин .Незнам откъде си правиш изводите за мотора.
А за усмивките ако се загледаш в поста си не си прекалил особено с употребата им, но може и аз да съм се докачил повече отколкото трябва за което съжалявам.
http://www.honda-marine.com/modelDetail ... Group=BF25
ето това е мотора. :wink: :wink: :wink:
П.С Емо предаде ли поздравите на Сашо?
и имаш нещо в мене ако помниш де :lol: :lol: :lol:
Последно промяна от quietriot на Сря Юли 02, 2008 12:21, променено общо 1 път.
kalins
Мнения: 1091
Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 14:46
Местоположение: Sofia

Мнение от kalins »

Е с него може да се бягаш Емо,не с мен.Моя мотор е слаб.Даже мога да ти уредя за състезание една 20 к.с.,а не 25 к.с.
Добре е да си добър
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

quietriot написа:що па да си сменям безиновата помпа?, :lol: :lol: :lol: нали за нея говориш?
Голям е мотора- 25 коня е моторето а предишния собственик си покара една година, незнам нещо да е сменял, иска си масло на пробег хубави свещи и А100 бензин .Незнам откъде си правиш изводите за мотора.
А за усмивките ако се загледаш в поста си не си прекалил особено с употребата им, но може и аз да съм се докачил повече отколкото трябва за което съжалявам.
http://www.honda-marine.com/modelDetail ... Group=BF25
ето това е мотора. :wink: :wink: :wink:
П.С Емо предаде ли поздравите на Сашо?
и имаш нещо в мене ако помниш де :lol: :lol: :lol:
Предадох поздравите на Сашо.А Хонда ми е любима марка,но имам Ямаха.Опитах се да бъзна тебе и Калин,но ти клъвна.Иначе ония пущиняк ме познава как се бъзикам и не подаде.Сега му сипвах малко храница в кръчмата при Сашо.Обещал съм му нещо хубаво да му дам.Остава само да си го вземе.Млад е и е стегнат.Има и хубав Евенруд дето се уреди с моя помощ.За това беше решил да ме дразни,а то ти клъвна като каракуда на стереопор. :lol: :P :lol:
Ще ми го дадеш онова нещо,но след месец.Сега съм малко зает. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Мнение от quietriot »

Днеска след работа ще мина от там да пия една мастика, че нещо взех да изпушвам ако си там може да се засечеме :wink:
А за кълването направо си ме хвана с бастуна :lol: :lol: :lol: :lol: ма кво да правиш човещинка :wink: :wink: :wink:
Сега и лодка да намеря за моторето и всичко ще е ток.
Айде стига днеска че що нещо изписах тука и на още едно място ще вземат да ми дадат Пулицър :!:
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Tedo »

ха-ха "иска бензин А100" ама друг път! Хората са си написали "If normal unleaded gasoline is not available pls use premium uleaded"
т.е. ако няма обикновен безоловен, ползвайте високооктанов безоловен
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Мнение от quietriot »

Tedo написа:ха-ха "иска бензин А100" ама друг път! Хората са си написали "If normal unleaded gasoline is not available pls use premium uleaded"
т.е. ако няма обикновен безоловен, ползвайте високооктанов безоловен
ти си го карай с къвто искаш аз си го карам с А100 :lol: :lol: :lol:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

И да допълня,че вече няма фирма Евинруд и бензина е по-добре да е ниско-октанов 92-95! :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

quietriot написа:
Tedo написа:ха-ха "иска бензин А100" ама друг път! Хората са си написали "If normal unleaded gasoline is not available pls use premium uleaded"
т.е. ако няма обикновен безоловен, ползвайте високооктанов безоловен
ти си го карай с къвто искаш аз си го карам с А100 :lol: :lol: :lol:
Да ама не е задължително да е 100-принципно де.Иначе и керосин и тулол вършат работа. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Бях чел в руски форум за ролята на бензина,но въпреки всичко сипвах А100.В момента в който сипах А95,мотора заработи по-тихо и върви повече.Куетриоте,само се набутваш!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”