Изгубени битки!

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Магьосник,бъди по-снисходителен към момченцето,щот е от крайбрежните и ако треа да се качи на лодка за 12часа при лек бриз,ще получи морско-язовирска болест! :wink: Това води до обезводняване,което не е добре! :wink: Нека си седи на брега за добро и да чака късмета,ако го има! :wink: :D Там нема сериозни битки и нема,кво да загуби толкова! :wink: :D
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

Маг, разбирам отлично, какво за теб е хобито ни- Удоволствие, тръпка, емоции, предизвикателстово, без пампозност, суета и комерсиалност. Ако наистина е така- по това си приличаме.
И все пак, има нещо което не разбирам. Знаеш го къде лежи, знаеш че е голям. Слагаш монтаж, с който шансовете ти са под 10% и това, че ще го нахраниш с куки не те притеснява. Ще те разбера само ако ми кажеш, че с 200lb плетен повод никога нямаше да лапне стръвта.
bakugan
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Ное 11, 2009 16:03

Мнение от bakugan »

М-м да-а. Лодки, двигатели, сонари и въдици за китове. Оградили сте го с "атомно оръжие". Къде тук е удоволствието и най-вече спортсменството? Що като го видите на сонара за всеки случай не му пуснете и едно електродче?

Айде стига бе хора. Рибата трябва да има шанс да ви пребори, да ви излъже и в крайна сметка вие да изтеглите късата клечка. Всичко останало е избиване на комплекси и ще ме прощавате, чист ексхибиционизъм и признак на пълна душевна импотентност.
О терзания!
сомовете са кът
как да открия верния път?
Търся подмола где сом дебелей
Не искам да скубя вечно уклей
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

bakugan написа:Къде тук е удоволствието и най-вече спортсменството?
Удоволствието е в това да го пуснеш.
boababa написа:Там нема сериозни битки и нема,кво да загуби толкова! :wink: :D
Много сте ми забавни с тия големи усти :lol:

Ще Ви оставя да тънете в заблуда :wink:

П.П.
Магесник.
Леко с квалификациите, ако обичаш!
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
bakugan
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Ное 11, 2009 16:03

Мнение от bakugan »

lorda написа:
Удоволствието е в това да го пуснеш.
Пускането е добре...особено ако не се парадира с това. Лошото е,че не всички го практикуват. Примери са "обесени" сомове колко искаш.
За спортсменство не може и дума да става.
О терзания!
сомовете са кът
как да открия верния път?
Търся подмола где сом дебелей
Не искам да скубя вечно уклей
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Значи изскача никой си от казана и почва да говори глупости,които не са по темата! :idea: Понеже нямате битки и нема за кво друго да говорите,все треа да лаете! :D Аз съм пас и нема се абим за вас! :wink:
magiosnika---
СЕДМИЧЕН БАН
СЕДМИЧЕН БАН
Мнения: 113
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 14:36

Мнение от magiosnika--- »

:lol: Димански, другият такъм си е сериозен за моите стандарти, ама рибките все на малкото прътче се ловят :roll: Явно си е кадемлииче. Надявам се да доживея да го счупи некой дъртуш :lol: Тогава сигурно ще се кротна най накрая :lol: Маришкия тарикат трябва да знае, че ако сбори кленче с щукарски такъм и го пусне нема никво удоволствие от това :wink: Но да уловиш 7-8 кг. щука с прътче 1-5гр. може с чиста съвест да си я напържиш :lol:
bakugan
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Ное 11, 2009 16:03

Мнение от bakugan »

boababa написа:Значи изскача никой си от казана...
Не си оригинален.
Бих спорил, но ми се струва, че нямаш какво да кажеш...
О терзания!
сомовете са кът
как да открия верния път?
Търся подмола где сом дебелей
Не искам да скубя вечно уклей
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

magiosnika--- написа:...
Прав си, Магесник...
Все с кефалски такъм ги ловя едрите.
Аз и сомета ловя с него, макар да не го знаете двамцата с Трольо и да разправяте, че съм грубиян :lol:

Успех Ви желая и на двамата и по-малко да пишете в тая тема :wink:

П.П.
А за тва кво си пръжвам не бери грижа.
Има кой да ги пържи :wink: аз ги ловя, а най ми е кеф да ги чистя :twisted:
Заложено ми е в кръвта да съм касапин :lol:
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
magiosnika---
СЕДМИЧЕН БАН
СЕДМИЧЕН БАН
Мнения: 113
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 14:36

Мнение от magiosnika--- »

Дека са ти иедрите 8) :lol:
Аватар
тони котев
Мнения: 479
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 9:20
Местоположение: София а лятото в кемпера
получил Браво: 2 пъти

Re: Изгубени битки!

Мнение от тони котев »

dupkata написа::lol: http://www.youtube.com/watch?v=BJd15ZIh-DE" onclick="window.open(this.href);return false;
:lol: :lol: :lol: Голема ливада... :lol: :lol: :lol:
Ех, с интелигентни хора се работи лесно,....но с вас господине......
kadravia
Мнения: 316
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 21:53
получил Браво: 1 път

Re: Изгубени битки!

Мнение от kadravia »

Добре си беше оправил леглото човечеца,що се занимава с глупости?И да знаете-това не е макара :lol:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Изгубени битки!

Мнение от franko »

:lol: :lol:
Накрая,сомчо им еба мамата :lol: :lol: :lol: .
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Изгубени битки!

Мнение от Emo-83 »

Скъсах се от смях с тоя клип.Същата работа,като с Троли....егати и макарата. :D :D :D
Оня ден ми стана смешно,когато отчита грешката за моя при скъсалия ми сом.А при него и строшените макари....грешката е в техниката и производителя. :shock: :roll:
При удър на сом той така се шашка,че не знае къде и как ги лови.Предствете си какъв аванс използва за да ти строши,не една,а две макари.А сега ми пише,че всичко било под контрол в неговата лодка. :shock: Вие вярвате ли в това :!: :roll: Аз,не. :wink: :fish6: :D :fish5: :fish4:
Сега с този тънък монофил,пак ще се апе по главата.Както казва Краси 112.....Загубени битки,от загубени хора. :D :D :D :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Изгубени битки!

Мнение от LVitchev »

Не го мисли него,не му се вързвай на всички приказки.Троли е дърта курва,едно мисли,друго пише,трето прави.Знаеш ли как ще допусне той да изтърве голяма риба заради някакъв си монофил и ще изпусне шанса да се блъска в гърдите какъв е майстор :lol: Изважда рибата,снимки,глупости,удари в гърдите /вече има огромно кръвонасядане от това тупане в гърдите/ и какво като я е извадил с як конец,като тук е писал че лови с монофил :mrgreen: Вече е с едни гърди напред,виждате ли ме,аз ги вадя такива по 30-40 с монофил 0.30 а вие сте нещастници,щото ловите с дебели влакна и здрави пръчки :lol: :lol: :lol: Да,ама не,аз го усещам,знам му мисленето и го следя като агент 007,никаква аванта.Само да направи грешен ход и ще го расконспирирам.Докато не го вкарам в избата и да спре да подскача,не дюшемето,покрива ще му пренаредя даже,да не го вали :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”