"Сомски" комплект

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

boababa написа:Важно!Моля,не трийте,макар да не е по темата,но в спорът се ражда истината!А тя е,че колкото е по-фин такъма,толкова е по-голямо удоволствието при уловът на голяма риба! :idea: За това си позволявам да критикувам,Емо!Да не говорим,че стремежът му да се пре-застрахова,изначално е грешен!Щот и стоманата се къса,ако няма благоприятно разположение на звездите! :wink: :D :D :D Аз съм Сашо-рибаря без барака и Сашо-сома,без ресторант и всеки уикенд съм ТАМ!В търсене на НЕГО! :wink: :D :idea:
Презапасявам се точно колкото всички останали.Това,че рия срещу Маг-2 е,защото пише глупости.Иначе сега си намотах едно плетеняче 0.38мм.Сложил съм го за разкош,не за някакви измами.Що се касае до късанията....имам само едно,но на голЕм.Напоследък наблюдавам доста дребни скинаха синджира.МоЕ това да е некав трик или качество което риболовеца превръща от недостатък в предимство.
Аз лично се интересувам дали едно късане мое да ви поклати.Мене направо ме разби.Ако усещате некав смисъл в последното изречение,дали променихте нещо в такъма.Тролка не забравяй,когато изброяваш последователно разни слаби точки да включиш и вирбела.Щото си представи Авет и т.н.т с вирбел за 30ст.С внимание към детайлите сказал человек.
Shkarcheto мисля,че с тоя чук Троли не се познаваш.Само името му е Сашо.....нема никав ресторант,но съм го виждал на Малко Шарково срещу язовира. :lol: :P :lol: БЕШЕ МИ НЕУДОБНО ДА НАПИША КАРЛУКОВО....МНОГО ХОРА ЩЕ СЕ СЕТЯТ :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

didaka написа:Здравейте! Благодаря на shkarcheto за предложението, също е вариант. Добре дошли са и други предложения.
Поздрави!

п.п. Сашо-Троли-Баобабе, не ми спами темата!
Didak,аз видях доста разумни предложения от колегите към теб.На твое място бих послушал тези,които ти предлагат вариантите с втората употреба.При тях ще получиш по-добро качество за парите,които си определил.Лично аз трудно бих си купил пръчка без да я пипна.При различните модели има разлика в твърдоста посочена в либри.Но за да избираш,трябва да имаш критерий.За макарето бих послушал Саки или ще взема някое от предложените ти мултита....стига да познаваш техните предимства и евентуално недостатъци.
Разбирам те добре що се касае другите предложения,но аз и в тези виждам почти подараци.Все пак имаш посочен някакъв лимит на средства,а той ограничава доста бъдещите предложения.На мен само конеца ми е по-скъп.Не приемай казаното като показност какво притежавам аз.Просто техниката трябва да е здрава и сигурна...имайки предвид рибата в която се целиш.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Аз,ли спамя? :shock: Предложих ти Брутус за 60 лева!Ти,къде беше?При твоите приятели-шушумигите ли? :shock:За пръта на Фокус,нямам забележки!Само за макарата,но Саки ти го каза вече! :wink: Извинявам се на нежните,отивам да броим звездите! :wink: :D
Аватар
didaka
Мнения: 546
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 12:23
Местоположение: Силистра
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 34 пъти

Мнение от didaka »

Емо, вслушал съм се във съвета ти!
Поздрави!
parsun15
Мнения: 21
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 19:14
получил Браво: 1 път

Мнение от parsun15 »

PENN-950SSM :D I Shakespeare ugly stik taiger 20-50lb :wink:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Съгласен! :D А,става ли с 650ssm? :D :D :D
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Към момента става само със 750 SSM, щото само от тях са останали. :wink:

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

И 650 си е екстра. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”