ток

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: ток

Мнение от franko »

Май ,май се улиса.Чета и изобщо,не ме кефиш.На кой майка му и на кой жена му.
Не слагай всички под един знаменател и аз мога да тъпча отзад.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ток

Мнение от LVitchev »

Бай Вес,не те познавам,обаче се съобразявай малко !!! Тук има и прокурори и полицаи и всякакви хора,наистина не ги слагай под един знаменател :evil: Вземи се извини :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: ток

Мнение от franko »

Ще взема да го натъпча на някой :lol: .Колко време мина,а извинение няма??
Бай Вес,Фес и т.н. ...няма значка.Разбирам ти яда,но 8)...бракониер,не съм :twisted: ,а съм един от споменатите.
Така че на някои майките, също ще се чешат по задниците.
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: ток

Мнение от bai ves »

Франко, Ти като си невиновен, чувствай се добре. Не ми е омразна професията ви, от нея държавата трябва да се ръководи, а не да се съсипва- ТУК ВСИЧКИ БРАКОНИЕРИ ИМАТ ГРЪБ НА ПОЛИЦАИ И ПРОЧИЕ!
Пс, е сорка ама издивявам щото ни мъчат рибите в реката. И аз не познавам г-н Личев ама светът ми е интересен :wink: Сега виждам за мъмренето! За атока мнението ми е същото, вида ли някой - камъни докато изкочи от реката, ще търми ли... ще излезе после със устата към реката :evil:
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: ток

Мнение от bai ves »

и не ми викай фес!!! :wink:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: ток

Мнение от boababa »

Ей,големо напрежение настана покрай изборите,ще се избием!Бай-вес,къде го слагаш Франко,при изродите ли?Запознай се четейки тук,кой какъв е преди да се репчиш!Ще те изядеме 120човека на секундата,щот скачаш не на този който трябва! :evil: Ходи се перчи на оная гад от Хасково,като се имаш за Робин Худ! :wink: Извини се бързо на човека,щот ще те нароча,па си ми и наблизо! :evil: Само у фес,маке или византиец има толко омраза,към българина! :evil: Бе май всички наоколо ни мразят,точно щот не сме обединени и сме разграден двор! :shock:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: ток

Мнение от franko »

Бай Вес отвърнах ти с твоя тон :wink: .Виждах,че си на линия,но не влезна в тази тема и се подразних.Нищо,не е станало.Обиди всякакви има към нас.В последно време ни наричат и еничари,заради циганите които пазим.По принцип пазим всички и всичко,но ходи го обяснявай.Прав си и за това ,че от нашите има и измет,но не ни споменавай под общ знаменател.Такава забележка винаги съм правил.Колеги ,които злоупотребяват с положението си рано или късно осират кълките.Независимо,какви са ,вие вдигнете джангър пък нека се оправят после.Един път стомна,втори път ...,но на края се чупи.
Троли мерси за съдействието ,което ми оказа :wink: :D .
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: ток

Мнение от bai ves »

О, да ви кажа..Не съм се нервил хич даже. Франко, аз никога тук във вашия подфорум не бих обидил някой който си пише, дори и неопровергани неща. Във всяко нещо има истина! Не очаквах чак така пък да се вържеш, вярвай :wink: Но! Когато съм се нагледал на хора с положение, които вършат простотии тук из моят край, ми аз какво да мисля?
boababa, хубаво , е че си си на място. Къде си ме видял да казвам, че Франко е такъв или онакъв???? Ами помисли си, че съм на въпреки с отношението към тоците и ми идва до гуша За разлика от повечето тук аз си ходя по реки и не посещавам твърде язовири в търсене на сом. Там местата са закътани, няма кой да вижда от далече. Аз където ходя това става, бият реките и то не кой до е, а на ред с мангалите и хора, от които браконирите трябва да бягат. Тоз от Хасково ще омирише канавката, то сигурно не е само това със сомовете, което върши. За всичко си има бате. Ай със здраве .
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: ток

Мнение от franko »

Не съм се обидил бре,нал ти казах :wink: .
В момента натискам в нашия край да ги уморим тези с тока.Имам данни от колега пишещ тук за такива екземпляри по Марица.Казал съм ,където трябва и очаквам резултати.
Колко шибани наредби има си ебало мамаро.Проблеми в бюрокрацията,но за нея не ми се споменава.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: ток

Мнение от boababa »

Бай-вес,мяркал съм те в спининговия,ма не така с бутонките напред!Точно Франко да захапеш,не е умно щот без да го познавам лично,съм му следял развитието на спинингист,ловящ сомове по Марица и после се преквалифицира на кльонкаджия! :wink: Иронията е,че скачаш на брат по оръжие-спинингист!Този дето го фанаха с тоците по Тича,беше програмист от Пловдив и не вярвам да е брат или сестра,точно на Франко или всеки риболовец от Пловдив,пишещ тук!Ако ние риболовците си изберем шеф на ИАРА,бракониерите ще бъдат изядени до един! :idea: Еле,па станем яз,ще фърчат искри! :wink:
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: ток

Мнение от Marco Polo »

boababa написа:Точно Франко да захапеш,не е умно щот...
Бай ти Вес в никакъв случай не е захапал Франко лично! Познавам се и с двамата, и двамата са рибари от класа /за разлика от мен ;)/ и предполагам, че и на двамата им е писнало от ш..ни бракониерски изпълнения. Веско просто е изпушил вече и го разбирам, така че не приемайте думите му лично!
Фране, време е да пием по едно отново, дано стане скоро. :)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: ток

Мнение от te4osoma »

Абе къв е тоя от Хасково и кво е направил ,че нещо съм пропуснал 8)
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: ток

Мнение от franko »

Май,май закрихме сезона преждевременно и ми се въртят едни мисли за маса :wink: :D .
Ще се съветвам с Любо и може пък да стане нещо.С теб Маркони е приятно на една маса :wink: .
Сега като няма мод и можем да пишем ,каквото и където си искаме :D .
Аре да не пишем повече за мен и бай Вес.Дайте инфо за бракониери!!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: ток

Мнение от boababa »

Мишо-царя,дет се пробва да дава зимни сомове на бат Бойко! :wink: Може да съм сгрешил,че е от Хасково! :oops: Ако е така,се извинявам! :oops:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: ток

Мнение от franko »

Мишо царя е от Кърджали-той е на мушка.Миро от ИАРА,не му цепи басма и ще го довърши.
А педала от Хасково е друг :idea: .
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”