ток

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ток

Мнение от LVitchev »

biserpp написа:
LVitchev написа:Стига си писал глупости,а отивай да си донаучиш граматиката,умнико :lol: :lol: :lol: Що се отнася до моя,ще ти пръщи кльощавия задник като презрял кърпуз,искаш ли да пробваш колко е мек :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
голем мъж си пред клавиатурата :lol: :lol: :lol:
ако женати знаеше какъв ебач си нямаше да е при комшията сега НАЛИ
На жена ми съм и направил три деца,да има какво да гледа.И на тебе бих направил,ако можеше да раждаш :lol: :lol: :lol: Що се отнася до това,къде е сега,ами нека бе,комшията и той душичка носи,а пък и някои трябва да върши черната работа :mrgreen: То копането в една нива дълги години,води до това,обаче ти ще го разбереш по-късно,когато твоята вземе да навестява комшията ти :fish6: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
biserpp
Мнения: 293
Регистриран на: Пет Дек 22, 2006 17:31
Местоположение: sofia

Re: ток

Мнение от biserpp »

LVitchev написа:
biserpp написа:
LVitchev написа:Стига си писал глупости,а отивай да си донаучиш граматиката,умнико :lol: :lol: :lol: Що се отнася до моя,ще ти пръщи кльощавия задник като презрял кърпуз,искаш ли да пробваш колко е мек :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
голем мъж си пред клавиатурата :lol: :lol: :lol:
ако женати знаеше какъв ебач си нямаше да е при комшията сега НАЛИ
На жена ми съм и направил три деца,да има какво да гледа.И на тебе бих направил,ако можеше да раждаш :lol: :lol: :lol: Що се отнася до това,къде е сега,ами нека бе,комшията и той душичка носи,а пък и някои трябва да върши черната работа :mrgreen: То копането в една нива дълги години,води до това,обаче ти ще го разбереш по-късно,когато твоята вземе да навестява комшията ти :fish6: :lol: :lol: :lol:
ти го удари на чес сега не съм искал да те засегна извиняваи :shock: :shock:
ама ако комшията си плаща :shock: нали и тои душа носи а и пълни семеиния ти бюджет
а и спора беше дали които плаща да изтребва не дали да ги дава на жена ти :lol: :lol:
Аватар
biserpp
Мнения: 293
Регистриран на: Пет Дек 22, 2006 17:31
Местоположение: sofia

Re: ток

Мнение от biserpp »

pancero написа:
biserpp написа:
LVitchev написа:Стига си писал глупости,а отивай да си донаучиш граматиката,умнико :lol: :lol: :lol: Що се отнася до моя,ще ти пръщи кльощавия задник като презрял кърпуз,искаш ли да пробваш колко е мек :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
голЕм мъж си пред клавиатурата :lol: :lol: :lol:
ако женати знаеше какъв ебач си нямаше да е при комшията сега НАЛИ
Колега по спокойно не знаеш с кой се заяждаш фани си некой като троли ама не с Любо или другите стари кучета :evil:
pancer ако взривяваха по монтанския щеше ли да ги защитаваш знаеш че го обичам и аз
спора започна от там че които има пари и плаща може да прави каквото си иска ако кажеш че не съм прав спирам на момента
sotir
Мнения: 31
Регистриран на: Сря Дек 23, 2009 20:31

Re: ток

Мнение от sotir »

Cialata darjava na tazi maksima se krepi plashtash li si vsemogasht
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ток

Мнение от LVitchev »

Бисере,опитваш се да ме извадиш извън коловоза ли ??? Няма да стане,но поне имам достойнството да не намесвам в разправията ни жени майки и сестри и деца !!! Просто ти е бедна фантазията какви мръсотии мога да изпиша за майка ти,но не го правя.Придържай се към спора и разправията ти с мене,остави другите на страна :evil: :evil: :evil:

И така,остави тия бомби и взривове,няма кой да взривява по другите водоеми,освен ако не решат да правят филм и на някои от тези водоеми и не си платят.Стига си дъфкал едно и също,разбрахме колко ти е умствения багаж !!! Иначе за ебането,обещавам като ти напълня задника с човечета,да ти платя,поне риба ако не хванеш,някоя кинта ще извадиш :twisted: :twisted: :twisted:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: ток

Мнение от bai ves »

Бисере, бъди човек и разбери. На мен ми се караха също, ама ми пука. Една шепа са истинските риболовци в БГ. Тука измет почти няма. Хората са на положение, разбрани и са страшно задружни. Съгласи се, че положението с киното е такова. Ти се концентрирай и мисли как да хванеш и къде хванеш . Сорка, но да си кажа!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: ток

Мнение от Emo-83 »

sotir написа:Cialata darjava na tazi maksima se krepi plashtash li si vsemogasht
Тоя ник не го бях виждал отдавна,но го помня на кой е.Именно за това мисля,че да се разправяме точно за Огняново е глупаво.Що не се вдигнахме,кога го обезрибяваха.Сега ни виновен филма.....то риба не можеш да видиш на сонара.Беше бъкано с клен.Тия с проходилките го изтъргаха.Имаше големи шарани.......с мрежите и на пазара.Беше училище за кльонкаджии......с ток обраха всичко за да си го пуснат в собствения водоем.Сега за един уклей.....няма да спреме филма.А верно е пълно с наши колеги и приятели....говоря за Брус Уилис,брат ми Силвестър и ония другите дето одат да шмъркат със Златките. :wink:
Само споко....молим ви.....не си заслужава.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
biserpp
Мнения: 293
Регистриран на: Пет Дек 22, 2006 17:31
Местоположение: sofia

Re: ток

Мнение от biserpp »

спора беше за съвсем друго но няма значение ок приключих
slave.stanshev
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2011 17:07
Риболов: soooom

Re: ток

Мнение от slave.stanshev »

Колко толко риба изтрепаха,те гърмът на повърхноста а рибата сега не е там.
Лично познавам над 10 човека дето бачкаха за прилични пари там(200-300лв)на ден,
отделно под наем беха наети сума ти неща,милиони се влеха в това,сума ти хора си оправиха головата разлика.(Законно,за всеки лев е платен данък)
А ако има групов секс включвам се и аз :lol: :lol: :lol: :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ток

Мнение от LVitchev »

slave.stanshev написа:Колко толко риба изтрепаха,те гърмът на повърхноста а рибата сега не е там.
Лично познавам над 10 човека дето бачкаха за прилични пари там(200-300лв)на ден,
отделно под наем беха наети сума ти неща,милиони се влеха в това,сума ти хора си оправиха головата разлика.(Законно,за всеки лев е платен данък)
А ако има групов секс включвам се и аз :lol: :lol: :lol: :lol:
Славе,ще ти звънна,за купона :wink: :wink: :wink: :lol: А третия от групата,може да размисли и да не ни вземе парите като свършим :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: ток

Мнение от Emo-83 »

грешка :oops:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: ток

Мнение от franko »

:D
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”