Риболов на сом през ноща

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Силви,обади ми се по телефона.Явно нещо си зациклил в една точка и не можеш да схванеш нито за зарибяването,нито за майтапа.
Никаро ти е написал това което ти казвам и аз.Пак говориш за някакви километри и глупости.Кажи каде искаш да зарибим и колко пари даваш за това.Никога не ми говори за мои,ваши и наши язовири.Аз натурален акт нямам за нито еднин.Нямам вила,место или понтон.Ходя из цялата страна и ще ходя,ако мога извън страната.Зарибяваме на добра воля със собствени пари.Щом ти искаш да пуснеш някъде сомета....готово.Срещата ще ни е на Любимец.Давам ти на тебе сомчетата за твоя язовир.На Диман за Ивайловград и на Никаро за Балчик.
И се обади по телефона,докато не си написал нещо друго.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Мнение от silvi montanski »

Никаро според мен неси прав щото незнаеш дали съм пуснал дали несъм.Океи някои е дал пари и иска на тоя язовир няма лошо но аз казвам че ако се направи на други язовири които са от западната страна може да стимулира повече хора.И аз несъм просяк да ми пуснат на мен аз ходя навсякаде, и нямам нишо напротив да ги пуснат кадето и да било.Не съм егоист и за сетен път ти казвам че невизирам монтанския, но до тича и обратно са 800км на мен неми пречи а и тая природа я няма на монтана и аз судоволствие ще отида да разгледам навсякаде говорим за повече сом на повече язовири да стимулираме повече хора.Но както и да еспирам щото явно несе разбираме дано да се срещнем някаде ще поговорим повече.
stoyko
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Юли 23, 2009 7:51
Местоположение: svilengrad

Мнение от stoyko »

макар че никога не съм виждал този язовир и вероятно няма да го видя.

Че що бре няма да го видиш -че Калайката не те докара -да ,ама чак пък никога - ти само се донеси до Свиленград ,па от там те поемам язе. :D :wink:
стара риба нема
Аватар
Stefan76
Мнения: 103
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 19:31
Местоположение: София

Мнение от Stefan76 »

ДОБРЕ ДЕ SILVI ОРГАНИЗИРАИ ЗАРИБЯВАНЕ МЕСТО ЦЯЛОТО ТОВА ГОВОРЕНЕ .ОТ МЕН ВЕДНАГА ТИ ПРАЩАМ 50 КИНТА
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

stoyko написа:макар че никога не съм виждал този язовир и вероятно няма да го видя.

Че що бре няма да го видиш -че Калайката не те докара -да ,ама чак пък никога - ти само се донеси до Свиленград ,па от там те поемам язе. :D :wink:
Ко ше ме кара Калайката бре Стойко, да не съм инвалид :lol: . Човека влезе в болница и улова на голЕмия се отложи. После сменях колите и временно бях в бокса. Така като гледам, с тебе ще се видим догодина. Не съм ви забравил Свиленградските хайманета, споко!
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Мнение от silvi montanski »

Стефане аз нямам тия организаторски умения като емо това е негова спецялност а и такива като теб ще с 20 или 30 и аз го разбирам емо затова неискам да се моля на никои и да се превръщаме в просяци НО МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ за това предложение но такива като теб когато почнат да пишат и да даде кои колкото може но не 20 а 220 тогава ще има резолтат.А повярваи ми те са много но никои недава ако може само да лови.
Аватар
Stefan76
Мнения: 103
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 19:31
Местоположение: София

Мнение от Stefan76 »

Silvi имам предвид ,че е много лесно само да си говорим дори визирам и себе си,относно петдесете лева не съм чул ти да си дал хиляди.В момента чак ме е яд че се дрънкаме за глупости вместо да се обединим
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

Стига сте се дърляли бе хора.Аз например нямам и 5 кг хванат сом,но въпреки това съм давал и за зарибяване и сам съм купувал сомчета и съм пускал.Не го казвам за да се хваля,а да ви покажа въздействието което може да окаже един човек-Емо.Не го познавам лично даже.Мисълта ми е-вместо да се дърляте,поучете се от неговия оптимистичен подход.
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Мнение от silvi montanski »

Нали тая твоя последна думичка за нея ми е мисалта,аз несъм дал хиляди но ще дам и повече когато наистина се обединим и мръсната гад бракониери ги няма и има държава. и има за всички и както казах НЯМА КОМПЛЕКСАРИ ЩОТО ВЪВ ВОДАТА И НА БИВАКА С МЕЗЕТО И РАКИЯТА ВСИЧКИ СМЕ РАВНИ .ДА Я НЯМА ТЯ БЪЛГАРСКА ЧОВЕШКА ЗЛОБА А ДА БЪДЕМ ПРИАТЕЛИ НЯМА ПО ХУБАВО НЕЩО.ЗНАЕШ ЛИ ЧЕ НА МОНТАНА НЯМАШЕ И НЕЗНАЕШЕ НИКОИ КАК СЕ КЛИОНКА АЗ НАУЧИХ ЕДИН СЕГА СА 20 НО НЕСЪМ СЕ КРИЛ КАТО МИШКА СЕГА МЕ Е ЯД ЩОТО НИКОИ ОТ ТЯХ ПОНЕ МАЛКО НЕНАПРАВИ ЗА ТОЗИ РИБОЛОВ, И ЧЕСНО ДА ТИ КАЖА ЩЕ СЕ ОТКАЖА ОТ ВСИЧКО ЩОТО НИЕ НЕСМЕ ХОРА ПА КАКВОТО ДОИДЕ НА МЕН МИ СТИГА ИЗЛЕТ СЪС КОЛЕГА ПРИАТЕЛ НА ЯЗОВИРА А АКО ИМА КАСМЕТ ЩЕ ХВАНА ГОЛЕМИЯ НО ТОВА НЕ Е НАИ ВАЖНО ПЪРВО ДА БЪДЕМ ХОРА И ТОГАВА ВСИЧКО ОСТАНАЛО НО НЯКОИ НЕМИСЛЯТ ТАКА И СЕ САМОЗАБРАВЯТ НО С ПАРИ РИБА НЕСЕ ЛОВИ.А ДАЛИ СА 50 ИЛИ 500 ВАЖНОТО ДА Е ОТ СЪЦЕ И КОЛКО ПО МНОГО ТОЛКО ПО ДОБРЕ ИМАМ ПРЕДВИД ХОРАТА КОИТО ДАВАТ ВСЕКИ МОВЕ ДА ОДЕЛИ ПО50 ЛЕВА.
materhorn
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Окт 11, 2009 14:48

Мнение от materhorn »

Привет младежки, по-старши и старши ... е, не сте научни сътрудници, но колеги ... :) Темата нещо излезе извън темата :) Искам да попитам, има ли вече петиция за нощен риболов или да се нагърбя накрая аз да я направя (колкото ми позволява основното образование, разбира се)
stoyko
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Юли 23, 2009 7:51
Местоположение: svilengrad

Мнение от stoyko »

Не знам за петиция ,ама до година Язе като един от учредителите на Риболовен клуб МЕГА Свиленград и член на управителния съвет смятам да направя така че да съберем около 2000 подписа в подкрепа на РАЗРЕШАВАНЕ на нощния риболов - горе долу по толкова билети вадим всяка година.Ако се стегнат и другите дето вадят (а годишно съм сигурен че се вадят над 200 000 билета -ей къде ти 200 000 подписа и току виж сме педизвикали референдум и дай боже да обърнем колата наречена БЮРОКРАЦИЯ. :twisted: :idea: .Иначе да си циврим по форума и да хукаме -файда никва.
стара риба нема
RUMEN IVANOV
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 191
Регистриран на: Пет Ное 19, 2010 13:47
Местоположение: СОФИЯ
получил Браво: 3 пъти

Мнение от RUMEN IVANOV »

давам за пример яз.Искър,като се почне орането с тия скутери и търапана огньове.музика не виждам как по друг начин можеш да ловиш риба освен нощтно време да се закротиш някъде...да забранят лова нощтно време ловците да не дебнат на пусия???някой който му се разминават смените и може вечер и нощем да ходи за риба дай да не ходи а?като няма лодки в водата кой ще подава сигнали за бракониери?освен някоя глупост да измислят ИАРА да разделят язовирите на дневни и нощтни,има уреди за нощтно виждане,имат лодки като им е толкова интересно да видят какво правиме да дойдат да те проверят.

Темата е разчистена, преди да е станало мазало /Kalinux/
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”