Риболов на сом през ноща

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Аватар
andrej_1111
Мнения: 27
Регистриран на: Сря Окт 28, 2009 19:19
Местоположение: ТРОЯН

Мнение от andrej_1111 »

Е има ли юрист във форума или да търсим?
stoyko
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Юли 23, 2009 7:51
Местоположение: svilengrad

Мнение от stoyko »

Ами като се вземе да се вадят новите билети -всички сдружения които издават билети , да се вземат малко в ръце и да направят подписка -трите имена , подпис и тогава билета. Събираме 100 000 подписа и мазните управници ще трябва да направят нещо по въпроса с нощния риболов щото кльонкаджиите ни сандърдисаха и бастисаха от проверки и глупости ,не можеш да мръднеш нощем пък камо ли да пльокнеш във водата .Преди на Ивайловград се пльокаше почти цяла вечер пък сега слушаш само бухалите нощем .и пиеш от мъка оти мравките вода пият (Абсолютно тиха огледална повърхност на водата, без никакви следи от вълни) пък ние седим на сушата и мукаме :shock: :x :lol:
стара риба нема
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Мнение от silvi montanski »

Споко вчера бях в иара и да невлизам в подробности но все пк или ще отворя нова тема или ще я обсъдим тук но да ви кажа.ПОПИТАХА МЕ ЗА НОЩНИЯ РИБОЛОВ И СПЕЦЯЛНО НАС ХОРАТА КОИТО ХОДИМ ЗА СОМ ДАЛИ ДА ГО ЗАБРАНЯТ А АЗ И КАЗАХ ЧЕ НЕТРЯБВА ЗАЩОТО НИЕ С НИЩО НЕПРЕЧИМ А ОБРАТНОТО ПОМАГАМЕ И КАТО ВАДИМ МРЕЖИТЕ И ГАДОВЕТЕ МАЛКО ОТ МАЛКО СЕ СТРАХУВАТ ОТ НАС.А ако ни няма ще си пускат свободно.И отговора беше добре няма да го предложим това ми казаха и то на високо ниво.
vihren
Мнения: 720
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:18
Местоположение: Велико Търново
получил Браво: 2 пъти

Мнение от vihren »

.......................доколкото съм запознат по случая със забраната за кльонка,на 04/10/2010 имаше събрание в Бургас............но там какво са решили нямам инфо
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

Не ми се вярва да го разрешат,защото реално погледнато нищо не пречи единия да кльонка,а другия да пуска тока.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

silvi montanski написа:Споко вчера бях в иара и да невлизам в подробности но все пк или ще отворя нова тема или ще я обсъдим тук но да ви кажа.ПОПИТАХА МЕ ЗА НОЩНИЯ РИБОЛОВ И СПЕЦЯЛНО НАС ХОРАТА КОИТО ХОДИМ ЗА СОМ ДАЛИ ДА ГО ЗАБРАНЯТ А АЗ И КАЗАХ ЧЕ НЕТРЯБВА ЗАЩОТО НИЕ С НИЩО НЕПРЕЧИМ А ОБРАТНОТО ПОМАГАМЕ И КАТО ВАДИМ МРЕЖИТЕ И ГАДОВЕТЕ МАЛКО ОТ МАЛКО СЕ СТРАХУВАТ ОТ НАС.А ако ни няма ще си пускат свободно.И отговора беше добре няма да го предложим това ми казаха и то на високо ниво.
Празни приказки,жълти стотинки и мек хуй....всеки може да извади.
Само да попитам вие отрядниците кои язовири ще пазите :!: ....вашите ли :?: :idea: :lol: :P :lol:

Това го написах нарочно тука(а не в темата) за да те подсетя каква глупост написа преди няколко дена.
Готино ли е някой да те сецне през кръста :!: :?:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
svetoslav7704
Мнения: 326
Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 23:19
Риболов: спининг,тролинг
Местоположение: гр.Шумен
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 18 пъти

Мнение от svetoslav7704 »

Относно глобата за нощен риболов...На мой познат му написаха акт за нощен риболов на язовир Бели Лом 200лева.На мен също са ми правили проблем, но до акт не се е стигало.И в двата случая става въпрос за риболов от брега.
Колкото по сериозно оборудване имаш по дребни риби хващаш.
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

Искат и дийност .С вас са си оправили резултата. :?
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Мнение от silvi montanski »

Емо аз ще ти одговоря и тук въпреки че не е по темата.Не искам да ти обяснявам точно тук за какво имах прдвид но ти ме караш да си отворя устата но засега ще си замълча не за щото неискам но ще прявя още малко търпение.Незнам досега неси ли го разбрал че те уважавам и нямам никакви лоши мисли но ти се заяждаш в момента и мога аз да те клъцна под кръста но няма да го направя за сега. А НАЛИ И ТИ МИСЛИШ ЗА РИБОЛОВА НАЛИ И ТИ ЗАРИБЯВАШ НАЛИ И ТИ МИСЛИШ ЗА УТРЕ ЗА ДЕЦАТА????ЗАЩО НИЕ ИНСПЕКТОРИТЕ ТИ НЕИСКАШ ДА ПОМОГНЕШ ЛИ?е да после се сърдиш когато казвам някои работи,та затова помисли преди да пишеш.И пак ти казвам имам уважение но нямам много търпение,аз се извиних а ти ме ръчкаш тъничко не е чесно,немислиш ли.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

pancero написа:А Емо тъкмо мислех да те похваля че от както се прибра от риболов чак сега се опомни и взе да пишеш и да ни забавляваш по форума ти пък зе та си изля яда на Силви :!: :!: :!:
Това не е яд.Даже се смях докато го писах.Твърдишкия ме подучи така.Подведе ме. :oops: :lol: :P :lol:
Исках да усети колко е гадно,когато правиш нещо за добро и ти се изсере на главата не някой друг,а приятел.
Освен това вчвера ти казах нещо....не съм гарезчия.Сега ще видя той дали е такъв. :wink: :lol: :P :lol:
Има една поговорка при игра на табла,която гласи следното...."Как се радваш на шарени фусти,така ще се радваш и на дървен Уй. :lol: :P :lol:
И споко аз поне поясних,че е нарочно.Той ми влезна с бутонките направо за червен картон. :idea: :lol: :P :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
SENSAS 24
Мнения: 986
Регистриран на: Чет Ное 01, 2007 11:20
Местоположение: софия

Мнение от SENSAS 24 »

Emo-83 написа:Има една поговорка при игра на табла,която гласи следното...."Как се радваш на шарени фусти,така ще се радваш и на дървен Уй.
Я виш ти таблата била поучителна :idea: аз си мислех,че служи само за оправдание :oops:
Левака написа: аз съм калиткото.
VARHARA написа: абуриген съм
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Мнение от silvi montanski »

Лош рефер си тогава емо, за мен не само че не е за червен картон а и няма нарушение.Не съм гаресчия и никога несъм бил камо ли за теб. Нотам кадето пускате има сом това исках да ти кажа, и че има толко много язовири на които наистина трябва да се пусне А НЕ САМО НА ДРУГИЯ КРАИ НА БЪЛГАРИЯ ДА ПУСКАТЕ КАДЕТО 50%ОТ ГИЛДИЯТА НЕМОГАТ ДА СИ ГО ПОЗВОЛЯТ И ЗАТОВА ПАСУВАТ ВИНАНСОВО.Теб винаги ще те почерпя знаеш ли защо защото неси лош човек а аз несъм дзивтар ама даи да е маика за всички а не за някои мащеха.Мен ме боли хуя каде ще се пускат въпреки да истина е че и на мен неми се ходи по600или 800 км. на риба при положение че има и варянт на по близо.За мен е по важно да няма тая измет мръсна гад бракониерите, и да пием по ракия като приатели и да се радваме на тая красива природа А НЕ САМО КОМПЛЕКСИ ДА СЕ ИЗБИВАТ И ЗЛОБА КОИ Е ХВАНАЛ НАИ ГОЛЯМ. КОГАТО ВСИЧКО Е НАРЕД ЩЕ ИМА И ГОЛЕМИ ЗА ВСИЧКИ.
Аватар
nikaro
Мнения: 418
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 22:02
Местоположение: Балчик
получил Браво: 1 път

Мнение от nikaro »

Абе,монтански....чета,чета и нищо немога да вдяна :roll: Или съм много
тъп,или ти нещо неможеш да го обясниш.За кои "техни язовири"става въпрос??Кои са тези "на другия край на България",на който 50% от
гилдията немогат да си позволят да идат :?: Жребчево?Ивайловград?
Искър?...........Кой от тях ви е на 800км???На кой от тях 50% от гилдията
не ходи?Ти в колко язовира пусна сомчета???За кви 5лева става въпрос?
Емо,Краси,вземете се бръкнете пак по някой лев и организирайте едно
зарибяване на Монтана,че хората не могат да ходят по надалеко :wink:
Може ли да сте такива егоисти?!?После елате и до тук,че има едно
гьолче,дето ми е на 15км.,ама нещо няма сом в него :cry: Пуснете 1000
бройки-ще свършат работа :wink: Стига сте пускали само по вашите
язовири-там има сом :evil:
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

silvi montanski написа:... неси лош човек ...
Дааа, тука си прав. И в Silurus Glanis Team Targovishte много си го тачим.
Но аз също бих зарибявал само и единствено на Ивайловград и преди доста време казах защо, макар че никога не съм виждал този язовир и вероятно няма да го видя. Омразата към бракониерите ни е обвзела изцяло отвътре.
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

Моите язовири са :lol: :Пясъчник,Въча,Кърджали,Ивайловград,Жребчево и Тича.Да ги смятам ли на колко километра са ми.От 50 до 300.Бих дал средства за всеки един от тях.Километрите, не са от значение.За мен е важно язовира да ми е на сърце. :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”