МАКАРА PENN SPINFFISHER-METAL 750SSM

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
bekata76
Мнения: 45
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 14:39
Местоположение: стара загора
дал Браво: 10 пъти
получил Браво: 1 път

МАКАРА PENN SPINFFISHER-METAL 750SSM

Мнение от bekata76 »

КОЛЕГИ ИСКАМ ДА ПИТАМ ЗА СПИНИНГОВА МАКАРА ЗА СЪМ НА БУЙ? ХАРЕСЪЛ СЪМ PENN SPINFISHER - METAL 750SSM 850 SSM ИЛИ 950SSM МОЛЯ ДАЙТЕ МНЕНИЯ ЗА ТАЗИ МАКАРА И ОТ КЪДЕ МОГА ДА СИ Я КУПЯ ? ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ?
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: МАКАРА PENN SPINFFISHER-METAL 750SSM

Мнение от Emo-83 »

bekata76 написа:КОЛЕГИ ИСКАМ ДА ПИТАМ ЗА СПИНИНГОВА МАКАРА ЗА СЪМ НА БУЙ? ХАРЕСЪЛ СЪМ PENN SPINFISHER - METAL 750SSM 850 SSM ИЛИ 950SSM МОЛЯ ДАЙТЕ МНЕНИЯ ЗА ТАЗИ МАКАРА И ОТ КЪДЕ МОГА ДА СИ Я КУПЯ ? ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ?
Купи си я от вносителя на Шекспир.Зная къде им се намира магазина визуално....улици не помня.Близо е до Южния парк в София. :wink:
Друг колега може да ти бъде по-полезен с подробно инфо.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
bekata76
Мнения: 45
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 14:39
Местоположение: стара загора
дал Браво: 10 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от bekata76 »

благодаря колега за информацията! а нещо да кажеш за тези макари ?ще ги ползвам за теца атам рибите които кълвът са доста големи ! мой приятел извади пролетта сом 75килограма! искам здрава макара за дъно и плувка от брега ? искам да питам с мултипликатор може ли да се хвърля ооооооооооооот брега ина колко разнояние ?
vihren
Мнения: 720
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:18
Местоположение: Велико Търново
получил Браво: 2 пъти

Мнение от vihren »

а Сламера на пен не е ли по-добър или аз бъркам нещо :?: :?: :?: :?: :?: ............говорим за кльонк
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Tedo »

vihren написа:а Сламера на пен не е ли по-добър или аз бъркам нещо :?: :?: :?: :?: :?: ............говорим за кльонк
кльонк на ТЕЦа?
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

vihren написа:а Сламера на пен не е ли по-добър или аз бъркам нещо :?: :?: :?: :?: :?: ............говорим за кльонк
Е това е най-добро за кльонк и го има.
Изображение
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
bekata76
Мнения: 45
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 14:39
Местоположение: стара загора
дал Браво: 10 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от bekata76 »

благодаря емо за нагледната информация ! а колкото до теца хващат се на плувка и дъно за кльонк е плитко и не става! затова ми трябва здрава спинингова макара защото се хвърля от ръка ! взех си пръчки формакс легаци 3.25м с акция150-300гр със 12 водача прекрасни пръчки за цената си! този модел на снимката е 850 колко метра дебело влакно събира? 0.70- 0.80мм?
Аватар
SENSAS 24
Мнения: 986
Регистриран на: Чет Ное 01, 2007 11:20
Местоположение: софия

Мнение от SENSAS 24 »

bekata76 написа: този модел на снимката е 850 колко метра дебело влакно събира? 0.70- 0.80мм?
Кльонкам със същата макара,при мене събра 110-120м 0.9 :wink:
Левака написа: аз съм калиткото.
VARHARA написа: абуриген съм
angel stoqnov
Мнения: 182
Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 20:07
получил Браво: 1 път

Мнение от angel stoqnov »

SENSAS 24 написа:
bekata76 написа: този модел на снимката е 850 колко метра дебело влакно събира? 0.70- 0.80мм?
Кльонкам със същата макара,при мене събра 110-120м 0.9 :wink:
Хвана ли с нея нещо голямо?Нали като я купи обеща да се похвалиш с първата риба :) :wink:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

ИзображениеАз съм с такава и доста ми допада.Снимката е от нета и е 6000, а моята е 8000.Пирфекна :D де се вика.
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

PENN са класика, когато стане дума за мощни спинингови макари.
Към автора на темата - вземай смело Spinfisher 850 примерно, ще издържи такива риби без проблем. :wink:

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
bekata76
Мнения: 45
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 14:39
Местоположение: стара загора
дал Браво: 10 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от bekata76 »

абе колеги четох във форума че имало китайски пенове и американски ?по какво се различават макарите произведени в китай и тези от америка ? къде могат да се видят и съответно закупят оригинални макари на spinfisher-metal 850ssm или 950ssm? дай те някакви координати за магазини или търговци? и съответно по какво може да познае китайската от американската макара? благодаря предварително!
angel stoqnov
Мнения: 182
Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 20:07
получил Браво: 1 път

Мнение от angel stoqnov »

bekata76 написа:абе колеги четох във форума че имало китайски пенове и американски ?по какво се различават макарите произведени в китай и тези от америка ? къде могат да се видят и съответно закупят оригинални макари на spinfisher-metal 850ssm или 950ssm? дай те някакви координати за магазини или търговци? и съответно по какво може да познае китайската от американската макара? благодаря предварително!
Тези,които са произведени в САЩ са с три лагера и механиката е от бронз,а тези които са произведени в Китай са с шест лагера,но механиката е от цам(цам :arrow: цинк,алуминий и мед)
Аватар
SENSAS 24
Мнения: 986
Регистриран на: Чет Ное 01, 2007 11:20
Местоположение: софия

Мнение от SENSAS 24 »

angel stoqnov написа:Хвана ли с нея нещо голямо?Нали като я купи обеща да се похвалиш с първата риба :) :wink:
Eй къде си бе пич :wink: :?:
Хванах 2-3 риби,голяма не съм.Едната я мерих само беше 4.200 чисто :P Другите не съм ги мерил директно у тигана :lol:
Макарата наистина е уникална
Левака написа: аз съм калиткото.
VARHARA написа: абуриген съм
silurus glanis
Мнения: 76
Регистриран на: Пон Ное 08, 2010 19:51
Риболов: Спининг
Местоположение: испания / ямбол

Мнение от silurus glanis »

според мен е много добра ,а също и саргуса.наслука
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”