СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Заключено
Аватар
SKORPION
Мнения: 169
Регистриран на: Вто Юли 04, 2006 10:19
Местоположение: РАЗГРАД
получил Браво: 1 път

Мнение от SKORPION »

Сом не съм ловил, но от цялата серия Шад рап 7ци,
които показваш аз най-уважавам жълтия костур- в дясно от ЛИМИТИРАНИЯ. Белите много го уважават.Почти навсякъде където съм го дърпал.
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Мнение от beis »

SKORPION написа: аз най-уважавам жълтия костур- в дясно от ЛИМИТИРАНИЯ. Белите много го уважават.Почти навсякъде където съм го дърпал.
Знам че на теб този ти е един от любимците. :D
Аватар
тони котев
Мнения: 479
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 9:20
Местоположение: София а лятото в кемпера
получил Браво: 2 пъти

Мнение от тони котев »

Emo-83 написа:
тони котев написа:Сега верно не е така ,но ако държиш проверени воблери в чантата,нищо,че са малко ,със сигурност ще хванеш мн.повече риба от повечето лодководители,така ги наричам аз туристите.Прави си кефа и като видиш някой работещ воблер,бутай го чантата.Успех :lol:
Колега,колко воблери е нормално да имаш според теб във днешно време :!: :?: Въпроса ми е зададен сериозно. :wink:
Според мен на всеки язовир вървят различни модели.Насочил съм се към плитките воблери до 5м.Но ако отида на Цонево трябва да мисля основно за дълбоки такива.
Наистина е ценно да имаш приятел разбиращ от тролинг.Избягваш грешните модели и разцветки.Все пак съм тръгнал на война и макар новобранец,не ми се ходи без пушка.
Ако при кльонка се правя на отворен,тука само питам........но то мое ли да вярваш на всеки с неговите истини и воблери. :wink:
Кажи ми как да постъпя,като синия Шадрап на Кроки го нямам.Но имам костура,естествения цват и оранжевия.Еееееееееее те точно така воблерите стават 3 куфара. :evil: :idea: :arrow:
Емо,Славе го е е написал най-точно,докато ти се дават кинти.Аз лично имам около 150-160 воблера,но имам пропуски,примерно миналата тодина на Ивайловград даваше предимно на 2 до 3 м. дълбочина и се оказа,че имам само4-5 воблера подходящи.Ако не ми бяха докарали от Пловдив работещия воблер само щях да си гледам.Тоя шадрап го намерих във Филстар на Красно село,че при Орозов го нямаше и аз го нямах.2008г. на откриването ми даваше само на този тъмно оранжевия от ляво на лимитирания.По -миналата и миналата година нямам нито една риба на него,обаче си стои в чантата и знам,че пак ще му дойде времето,между другото на него нямам удар на сом,а доста бели се хванаха.Сега и друго на кутийката пише ,че гази до 3.3м. ,но като го пусна 50-60м. назад гази на 3.8-4м.Конеца ми е 0.20.Ти имаш бая тестове да направиш тази година,щото тия разминавания са кофти.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

тони котев написа:Сега и друго на кутийката пише ,че гази до 3.3м. ,но като го пусна 50-60м. назад гази на 3.8-4м.Конеца ми е 0.20.Ти имаш бая тестове да направиш тази година,щото тия разминавания са кофти.
Тони,аз съм отворено копеле.....нищо,че муцуната ми е тъпа.Знам от къде да мина,за да видя кой воблер къде гази.Язовирите ги зная на изуст.....нещо средно между Даун и Саит имеджинг съм.Но когато не си хващал сомове по този начин......нямаш право на голямо слово. :wink:
Славе е пичага,но ме познава от кльонка и фитнеса.....заинатим ли се,ще постигна целта към коята съм тръгнал.
За плитките воблери е точно така както си споменал.За това 10-тина воблери до 2м.После 30-40 бр. до 4м. Но там се дублират малко нещата не от цветовете,а от размерите на воблерчетата.Следват тия до 5м.И накрая дълбокогазещите.....ми ето ти ги те станаха 200бр. без експерименталните. :idea: :arrow:
Мама му стара.....мързи ме да ги вадя дребосъците за фото.....подредил съм ги в кутиите.Но при тази дисциплина основното е не бройката,а прекараното време във водата.До сега с едно изключение съм се возил от лодка до лодка.....колкото да се скивам с колеги и приятели.Тази година нещата трябва да се обърнат.Ще ги викам за снимки и да ги правя известни......хихихи. :lol: :P :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

beis написа:
SKORPION написа: аз най-уважавам жълтия костур- в дясно от ЛИМИТИРАНИЯ. Белите много го уважават.Почти навсякъде където съм го дърпал.
Знам че на теб този ти е един от любимците. :D
Кой е точно тоя десния.....ходи се сети.Аз имам долната цветова гама в 2-та реда.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
dane_silurus
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 15:13
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 1 път

Мнение от dane_silurus »

А какво да кажа аз като имам 10 воблера :oops: :P :shock: :?

десет десет ама бачкат коолко за 100 :lol: :D :D или така си мисля :roll: :roll:
Английски форум: Задаваш въпрос и ти отговарят.
Руски форум: Задаваш въпрос, отговарят ти и ти отвръщат с такъв.
Български форум: Задаваш въпрос и ти обесняват колко си тъп!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

dane_silurus написа:А какво да кажа аз като имам 10 воблера :oops: :P :shock: :?

десет десет ама бачкат коолко за 100 :lol: :D :D или така си мисля :roll: :roll:
Пусни да видим 10 риби.....не 100 воблера.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
тони котев
Мнения: 479
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 9:20
Местоположение: София а лятото в кемпера
получил Браво: 2 пъти

Мнение от тони котев »

Emo-83 написа:
тони котев написа:Сега и друго на кутийката пише ,че гази до 3.3м. ,но като го пусна 50-60м. назад гази на 3.8-4м.Конеца ми е 0.20.Ти имаш бая тестове да направиш тази година,щото тия разминавания са кофти.
Тони,аз съм отворено копеле.....нищо,че муцуната ми е тъпа.Знам от къде да мина,за да видя кой воблер къде гази.Язовирите ги зная на изуст.....нещо средно между Даун и Саит имеджинг съм.Но когато не си хващал сомове по този начин......нямаш право на голямо слово. :wink:
Славе е пичага,но ме познава от кльонка и фитнеса.....заинатим ли се,ще постигна целта към коята съм тръгнал.
За плитките воблери е точно така както си споменал.За това 10-тина воблери до 2м.После 30-40 бр. до 4м. Но там се дублират малко нещата не от цветовете,а от размерите на воблерчетата.Следват тия до 5м.И накрая дълбокогазещите.....ми ето ти ги те станаха 200бр. без експерименталните. :idea: :arrow:
Мама му стара.....мързи ме да ги вадя дребосъците за фото.....подредил съм ги в кутиите.Но при тази дисциплина основното е не бройката,а прекараното време във водата.До сега с едно изключение съм се возил от лодка до лодка.....колкото да се скивам с колеги и приятели.Тази година нещата трябва да се обърнат.Ще ги викам за снимки и да ги правя известни......хихихи. :lol: :P :lol:
Пич,не те подценявам,знам много добре за какво става дума,просто гледам да съм полезен с квото се сетя в момента.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

тони котев написа: Пич,не те подценявам,знам много добре за какво става дума,просто гледам да съм полезен с квото се сетя в момента.
Мислех,че ме познаваш в начина на писане.....гледам майтап да става....често се иронизирам.Но за да си полезен пусни воблерчето дето са ти го донесли от Пловдив. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
emilkg
Мнения: 386
Регистриран на: Вто Авг 15, 2006 12:30
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 2 пъти

Мнение от emilkg »

пожелавам на всички успех
http://www.shop-rybky.sk/?p=productsMore&iProduct=3671
който успее да се докопа до този от линка, може да стане генерал. :D
Аватар
тони котев
Мнения: 479
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 9:20
Местоположение: София а лятото в кемпера
получил Браво: 2 пъти

Мнение от тони котев »

[Изображение Това костурестото,гази около2.5-2.7м.А на другото тройката му стана като карфица права,пак на същия риболов.Удари ми на 1.8-2м. дълбочина.Вече не е с тия тройки,ама кел файда.
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Мнение от beis »

Emo-83 написа:
beis написа:
SKORPION написа: аз най-уважавам жълтия костур- в дясно от ЛИМИТИРАНИЯ. Белите много го уважават.Почти навсякъде където съм го дърпал.
Знам че на теб този ти е един от любимците. :D
Кой е точно тоя десния.....ходи се сети.
SKORPION написа:Сом не съм ловил, но от цялата серия Шад рап 7ци,
които показваш аз най-уважавам жълтия костур- в дясно от ЛИМИТИРАНИЯ. Белите много го уважават.Почти навсякъде където съм го дърпал.
Изображение
Аватар
dane_silurus
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 15:13
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 1 път

Мнение от dane_silurus »

Ето една колекция :) не е моя :) пускам я да разгледате :) хубаво са снимани от близо :)



ЦЪК
Английски форум: Задаваш въпрос и ти отговарят.
Руски форум: Задаваш въпрос, отговарят ти и ти отвръщат с такъв.
Български форум: Задаваш въпрос и ти обесняват колко си тъп!
Аватар
тони котев
Мнения: 479
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 9:20
Местоположение: София а лятото в кемпера
получил Браво: 2 пъти

Мнение от тони котев »

Тролката може да направи хубав коментар ама тоя Монтанският нещо го заяде и.... :roll: ТД бяха №1преди 3 години, тука ги няма много. Разнообразие ,но една риба може да няма ,ако не се подходи сериозно .
Ех, с интелигентни хора се работи лесно,....но с вас господине......
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Тони,не изкарвай духа от бутилката! :wink: Нека има мир на планетата! :D :D И без това казах прекалено много,па ако си покажа воблерите ще стане АД! :D :D Тоя има количество,но качеството е на средно ниво!Регистриран съм в Рапала нейшън-МОСАД!Всичко е любов,останалото е пластмаса! :wink: :wink:
Заключено

Обратно към “Риболов на сом”