Питане за пръчка

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Имам търпение да изчакам срещата на новата въдица с Монстер и после да разкажеш,как е било! :wink: Милене,май сме достигнали до общи изводи,но имаме двойна тежина на пръта Балзер,2 водача по-малко и акция ОТ 100 до 400гр.,която я прави по-нечувствителна от <400,па и цената е двойна!Славе,инстиктивно съм уцелил в десетката,случайно цифрата съвпада с твойта! :wink:
Аватар
dane_silurus
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 15:13
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 1 път

Мнение от dane_silurus »

Извинявайте ама се интересувам за коя въдица се изписа толкова много ? каква марка е ? :roll: :roll: :roll:
Английски форум: Задаваш въпрос и ти отговарят.
Руски форум: Задаваш въпрос, отговарят ти и ти отвръщат с такъв.
Български форум: Задаваш въпрос и ти обесняват колко си тъп!
Аватар
ilian_nikolai70
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Фев 02, 2009 20:02

Мнение от ilian_nikolai70 »

Аз лично питах за Forcemaster AX Spinning 50-100 на шимано/2,70м. Бях решил да си я купя, но първо исках мнения от колеги който са я използвали :) Но душа мъжка не трае и днес на обяд отидох до магазина и си я взех :D
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Сложи и поне баята макара от 4-5000 нагоре,като застраховка! :wink:
Аватар
ilian_nikolai70
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Фев 02, 2009 20:02

Мнение от ilian_nikolai70 »

За момента най голямата ми е 3000 на rioby excia и тази година бях много доволен от нея , но ако се наложи ще взема и по голяма :wink:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

В началото и аз бяз 30-ки Флюгер Президент,ма си смених мисленето! :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

boababa написа:В началото и аз бяз 30-ки Флюгер Президент,ма си смених мисленето! :wink:
Флугера един приятел я нарече.....царя на брадите.Нашия общ приятел Петьо я има и е доволен,но Пацката не ще и да я види.Та не зная може би ще слагаме трета пръчка Ъгли....щото го имаме с мулти Абу.....щото за средна въдица няма нужда от замятане на страни.
Опппссссс забравих бре хора....нали поръчах още 2 въдици на Кроки + двете Дайви инлайн.....станахме си..... Таралежите се раждат със бодли. :wink: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: 8)
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
ilian_nikolai70
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Фев 02, 2009 20:02

Мнение от ilian_nikolai70 »

Колеги вие столкова много и нова информация ме заляхте,че .....
Нали ви казах , че съм новобранец :( :( :(
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

ilian_nikolai70 написа:Колеги вие столкова много и нова информация ме заляхте,че .....
Нали ви казах , че съм новобранец :( :( :(
Еби му мамата.Един път се оплакваш от липса на инфо,сега пък то ти било в повече.Не чети вече да не се объркваш.....споко майтапя се. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ицонов
Мнения: 379
Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 15:25
Местоположение: софия
получил Браво: 3 пъти

Мнение от ицонов »

Мани мани,с тия тояжки само големи че ги ловите,заеееби :lol: Аз ще си ги къцам,с бамбуците :wink:
сухо дупе риба не лови...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

ицонов написа:Мани мани,с тия тояжки само големи че ги ловите,заеееби :lol: Аз ще си ги къцам,с бамбуците :wink:
Па ти,ако мислиш,че нямам бамбукова въдица....лъжеш се....да ти я щракна ли :!: Мисля да я нося на Левката да я модернизира с водачи фуджи и хубав макародържач.....манящина някаква да се получи. :wink: :oops: 8)
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ицонов
Мнения: 379
Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 15:25
Местоположение: софия
получил Браво: 3 пъти

Мнение от ицонов »

Emo-83 написа:
ицонов написа:Мани мани,с тия тояжки само големи че ги ловите,заеееби :lol: Аз ще си ги къцам,с бамбуците :wink:
Па ти,ако мислиш,че нямам бамбукова въдица....лъжеш се....да ти я щракна ли :!: Мисля да я нося на Левката да я модернизира с водачи фуджи и хубав макародържач.....манящина някаква да се получи. :wink: :oops: 8)
И аз съм му дал две тояжки за сикови водачи.Като станат готови ще ги снимам.Едната ми е подарък,от известен сомаджия.Няма да споменавам имена да не прозвочи като реклама :wink: .Но с нея,се пробвах да дърпам,на баща ми джипа,и не се счупи,стана като буквата(о) :) .А другата,си ми я взимал ти,там ми падна керамиката със случката,на ивайловград,където щеше сигурно и мене да направи,млад генерал :cry: :oops: :x
сухо дупе риба не лови...
CatfishMan
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Авг 16, 2011 22:16
Местоположение: София

Re: Сомове и снимки

Мнение от CatfishMan »

Привет колеги,имам 1 вапрос относно въдица за сом,понеже вече 3 час ровя в форума и ненамирам това от което се интересувам,моля за извинение ако съм пропуснал и задавам излишни вапроси,ама то и мойта не е лесна...та това което ме интересува е дали някой знае дали существува прът за сом,основно за дъно,трябва ми нещо което е поне 2.60,задължително поне с 1 ролков водач,няма значение от какъв матерял е,интересува ме да е стегнат дори и 100 кг да го дърпат,макарата вече е закупена мулти-Abu GarciaAmbassadeur 9000 Big Ga..ще работя с плетено влакно за сом,водоемиете за основно реките в БГ + Ебро(дай Боже) и др.Ако някой се сеща за нещо такова да даде мнение,на което ще съм искрено благодарен,а ако неистина се окаже.че искам невъзможното дали има някаде в БГ кадето могат да ми направят такава сопа по поръчка???Благодаря предварително :)
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Сомове и снимки

Мнение от yankosan »

Сериозен такъм спряташ,колко големи смяташ да ловиш :?: и то от брега в БГ :shock: :wink:
CatfishMan
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Авг 16, 2011 22:16
Местоположение: София

Re: Сомове и снимки

Мнение от CatfishMan »

да,сериозен такъм е,но това е защотото преди 3 дни на река искар(карлуково)от 2:20 до 2:50 се борих с нещо и накрая скъса повода(на пърлено врабче)та пръта с който бях е Jaxon carp 3.5lb 3.6 дължина и е за шаран,а др което е предполагам ще ходя и по язовири,но за мен има и трофеини сомове по големите реки,стига да издържаш на комарите и големите походи.Просто искам въдица която,след като я видиш да се засмееш,след това да ме попиташ за акула или косатка сум тръгнал :)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”