Сомски случки

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Аватар
spookymiro
Мнения: 681
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 15:01
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от spookymiro »

:lol: :lol: :lol: :lol:
За втори път се смея със сълзи тази седмица. Добре, че го прочетох сутринта.
Защото първият път Янкосан ме разби с коментара за яденето и язденето на конете . :lol: :lol: :lol: Беше таман преди да си легна и не можах да заспя сума време. А съм се сетил, а отекаха 2-3 минути у хълцане и сълзи.
И са тоя пеликан с повредения ГПС, дето е пратеник на извънземните....
:lol: :lol: :lol:
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
milen
Мнения: 955
Регистриран на: Пон Юли 04, 2005 11:01
Местоположение: Варна
получил Браво: 5 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от milen »

Емо бях забравил случката с кравата и как се спъна в колесара :D :D :D :D .Изкарами акъла това говедо ,спим си спокойно а говедо 500кг или колко не знам да се блъсне в оста на колесата ,както е закачен за колата .Тя цялата кола се повдигна чак а колесара беше преместен.
За пеликата на Пацката ,той остана цяла зима и си му хвърляхме риба .
Емо аз проблем с Сашо нямам :D , Знаеш че се уважавам с всички и сме приятелчета и като дойда в София, аз ви събирам и сме всеки път по 20-30 човека , непринудена сбирка.
Да се надявам че тая година ще те видя на най трудния и особен язовир в БГ Цонвео,че направихте няколко пъти капо и се отказахте .
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от Emo-83 »

А така,потвърди случката....щото някои мислят,че лъжа и си ги измислям.Все пак не съм жълт вестник да говоря празни приказки.Те и за сомовете човекоядци не ми верват,но продължавам да си чукам в кошница от супера.Освен това по-късно от полунощ не седя във водата.После всичко вампирясва и от всякъде те гледат очички......,а сомски глави тропат с челюсти. :shock: :oops: 8) :o :shock: :fish6:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
славе
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 21:17
получил Браво: 2 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от славе »

Случка с крава и аз имам,
Купувам си ново телескопче за сто и нещо лева,турих и лъскаво макаренце, да си ловим стръв,и отивам до Требич тече некаква вада,имало каракуда.
Заставам аз а Пешката и Пацо на 20м от мене,по едно време им писна и ми викат гледай пръчките ние ще се разходиме(викам си,ох леле са съм с три пръчки сдрах ги)
След 5 минути идва стадо с крави и право при техните пръчки,аз да се направим на овчар отивам и рррррррр,рррррррр видех им се страшен и избегаха,ама отидеха право при мойта чисто нова пръчка,отивам аз ррррррр,рррррр а те не ме ебават стъпват си върху пръчката,направиха я на трески,Пацо и Пешката идват,гледат мойта война с кравите и умират от смях,аз седим и си жалим пръчлето а на тех още по смешно им става.
piars
Мнения: 139
Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 5:49
Местоположение: sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от piars »

:lol: :lol: :lol:
Евала за тая тема,още не мога де си поема дъх от смях,а ако влезе някой при мен ще помисли че съм мръднал.
Емо направо ме разби с тая крава и тоя пеликан.
Славе много проклети тия Требички крави бре :lol: :lol: :lol:
че ми кае он на мене ТИ кога яз сам ВИЕ!!!
kadravia
Мнения: 316
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 21:53
получил Браво: 1 път

Re: Сомски случки

Мнение от kadravia »

чакаите че ми стана интересно и аз да се включа.Преди години отиваме със едни приятели на Сопот(тогава още бях шаранджия)та хвърляме ние въдиците за шаран и си чакаме-цял ден,цяла нощ-нищо,звънец не помръдва.Сашето,колегата с които бяхме направи една пръчка на чепаре-на торен червеи и я хвърли отстрани.Минаха 15 минути и на торния изтреска-шаранче около2кг.Познаите какво се случи после-преправяне на всички въдици.И като се започна една сеч хвърляш-вадиш,направо ги разбихме.По едно време както си кълвеше-спря и неще,и неще.След около10 минути последва зверски удар,Сашето засече и вика-тука е.Почна да навива и то си идва като риба,там където бяхме застанали брегът беше отсечен и Сашето като го докара до брега го напъна да го дигне-и като искочи един гмурец,и като почна да му тича между краката,аСашо така се уплаши че хвърли въдицата и усвет в гората-аз се скъсах от смях.После като се поуспокои Сашо започна да ми обяснява че бил суеверен,и много се уплашил като видял тоя дзвер
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Сомски случки

Мнение от Tomahawk »

Птица ко да е . Не вярвам да е водолаз :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от Emo-83 »

Стефан Илиев-Джоко написа:+ 1 за птицата :D
hahahahah :D :D :D
Прав е да е суеверен.Тия птици и кормораните са гадни животни.....кълват право в очите.Добре,че е избегал,та случката е по-малко зловеща.Иначе е гадно да разчиташ само на слуха си.......може да ти се падне глухо звънче. :D :P :D :P :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от yankosan »

Като стана реч за пилета разни,макар не сомски случки :wink:
Очаквайте новия бг.сериял "Янко за риба" :fish6: :lol: :lol: :lol:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от boababa »

В неделя,докато се возя по вълните приближи буря и стана напрегнато във водата!Чух удар по лодката и плясък! :shock: Оказа се,че бяла риба 2-3кила е изскочила на 30санта и се е забила в заден-десен калник/перилото/ на лодката,но не е успяла да влезе неканена и да ме стреска!Странно,не знаех че белите риби се държат,като толстолобите в Америка иначе немаше да купувам воблери! :oops: :oops: Това е знак,ма добър или лош? :roll: :roll:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от Emo-83 »

Indiana Djons 6te ti kaje,kato si doide. :wink: :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Сомски случки

Мнение от Pike1 »

Айде и аз да разкажа една случка от миналата година и дано ми олекне.Щото хич не е смешна.Направо ми се плаче като си спомня :( Случи се същата вечер, когато се провали заради бурята купона на Жребеца на съзтезанието по тролинг.Влизаме с брат ми на едно от тъй наречените "наши" места. Набелязваме начална точка и траектория, пускаме парашута и почвам да лопам.Той още нямаше такъм за кльонк.Бях му спретнал една стара щукарска блеснарка на която преди време счупих върха и съответно стана по-къса и твърда.Мислех ,че няма проблем да се справи с някое по-прилично соме....../тъпа главо :oops: /
Та почти веднага нещо се завъртя на неговата въдица.Каракудата рипа клати върха, от време на време нещо притропва и спре.Като чукна серийка след няколко секунди същия филм :roll:Викам си завъртя се някой малчуган не може да лапне.На сонара нищо се не види, щото стръвта му не е под сондата.Накарах го да повдига нагоре и настрани от време на време/като старите кучета/ :wink: И така поне половин час.Туй нещо върви с нас като куче :roll: Тъкмо притъмня и брат ми вика:- Гледай бе, гледай кво да правя.Върха бавно, плавно и славно се изви надолу и малко встрани.Отдолу тава 9м., стръвта на 4,5.Как кво да прайш викам бе ОГЪН......По-добре да не го бях казал.Яка засечка нагоре и онуй ми ти животно явно в тоя момент даде ряз надолу , щото....... пръчката му се взриви в ръцете-прас,прас от снадката,долния водач изхвърча щеше да му изкара окото :shock: ......Изглежда от отката куките му изскочиха от четките, щото ги издърпахме без стръв :shock:
Не знам колко време сме се гледали в лодката и сме мигали като уплашени гугутки.В тоя момент звъни Павката.Той беше заел позиция на друго място.Ачка вика как е положението?Аз успях да възпроизведа някакви членоразделни звуци и да му обясня трагедията.Затварям GSMа и викам на брат ми: -Айде взимай ми колеца и се стягай, щото ей сега батя ти ще ти викне някой друг.Той ми плачка:- Да бе да, тоз моя късмет....и т.н.Че като се разлопах ядно.Може и на центъра на Ямбол да са ме чули :P И не щеш ли след 15-20 минути му натресе и го извади-към 5кила.Така си направи сефтето на кльонк и замазахме малко положението.Веднага след туй го оборудвахме момчето с кол за домати ама...след дъжд качулка.После ходих няколко пъти на оня подъл дзвер да му пускам в устата на същото място ама нанайси кънекшън :( И до сега като си представя туй ако се беше лепнало на моята гьостерица как щеше да ни разнася като кошница из гьола и ми се реве :( Аджамийска работа :oops:
Извод: Не правете никога така.Само яки такъми :wink: :fish2:
MEMENTO MORI
Аватар
pavel mangelov
Мнения: 575
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 21:42
Местоположение: Yambol...ama ot Sevlievo

Re: Сомски случки

Мнение от pavel mangelov »

:lol: :lol: :lol: ....и тогава се роди прословутата реплика -Батко,Батко..... :lol: :lol: :lol:
Ако само видите на Ачката брат му(Дяволското гърло)..... :lol: :lol: :lol:
I'll be back.....for the next season
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: Сомски случки

Мнение от kalinux »

pavel mangelov написа:Ако само видите на Ачката брат му(Дяволското гърло)..... :lol: :lol: :lol:
И той ли?. :shock: :shock: :D :D
С внимание към детайлите
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”